«Північний рецепт» лікування попереку

Хочу запропонувати спосіб лікування болю в попереку. Це - «північний рецепт». Свого часу я жила на півночі Хабаровського краю. Восени з чоловіком попливли на моторному човні на ягідні місця. Мене сильно продуло. Повернулися ми пізно ввечері. Виходячи з човна, я відчула різкий біль у попереку. Чоловік швидко набрав лісового хмизу, наламав смолянистий гілок шелюги, розвів велике багаття, згріб в купу всю золу, поклав на цю купу ще свіжих гілок шелюги. А зверху поставив намет.

Я лягла на місце, де був центр золи та шелюги. Спала спокійно всю ніч, тільки відчувала, як приємне тепло розливалося по тілу і пахло смолою. Пропотілих, звичайно добре.

Вранці встала, від болю не залишилося й сліду.

Народні методи лікування

«Північний рецепт» лікування попереку

Хочу запропонувати спосіб лікування болю в попереку. Це - «північний рецепт». Свого часу я жила на півночі Хабаровського краю. Восени з чоловіком попливли на моторному човні на ягідні місця. Мене сильно продуло.

2014-12-20 02:23:38

Діарея, або по-простому понос

Діарея, або по-простому пронос, займає друге місце серед захворювань, пропускаючи поперед себе респіраторні інфекції - ГРЗ.

2014-12-20 02:22:11

Чула, що при нефриті особливу роль відіграє дієта. Наскільки це вірно?

У медицині гострий нефрит розглядається як різко розвинене поразку ниркової тканини інфекційно-імунного походження. Мається на увазі, що у виникненні захворювання на «винні» два чинники: проникла в організм інфекція і ослаблення діяльності імунної системи - «неспроможність імунітету», як говорять лікарі. Провокуючим фактором часто стає переохолодження.

2014-12-20 02:17:55

Хороша закуска! (ГРЗ)

Від грипу та ГРЗ мене рятує така суміш.

2014-12-20 02:17:15

Всі захворювання на рак можна вилікувати на будь-якій стадії. Історії зцілення від раку легені, кістки, мозку, підшлункової залози, печінки, лейкозів

Сучасні дослідження показали, що людина здатна самостійно позбавитися від раку - у разі, якщо в його організмі будуть активовані пригнічені злоякісною пухлиною мітохондрії. Дослідники з університету Альберти провели ряд дослідів над тваринами і вивели найцікавіше речовина - діхлорацетат натрію, або, по-науковому - DCA, за допомогою якого стає можливою лікування раку всіх відомих форм.

2014-12-20 02:16:05

Відбір пацієнтів для ЕКЗ

Американські вчені досліджували більше 200 клінік, що надають послугу штучного запліднення, на предмет того, чи дотримуються вони певних критеріїв відносно вибору клієнтів для екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).

2014-12-20 02:14:41

Чорна редька позбавить від каменів у жовчному міхурі

Багато років тому, коли ще не було УЗД, мою маму турбували часті напади з-за каменів у жовчному міхурі. Пам'ятаю, що єдиний спосіб позбутися болю - прийняти гарячу ванну, Біль потроху вщухала, але проблема, як і раніше залишалася. Одного разу на роботі я помітила, як одна співробітниця регулярно їсть чорну редьку. Поцікавилася і дізналася, що так вона виводить камені з жовчного міхура.

2014-12-20 02:14:24

Ніколи не опускайте рук!

У квітні 2003 року у чоловіка виявили пухлину - низькодиференційований рак сечового міхура II стадії на ніжці. Була робити операцію, але повністю видалити пухлину не вдалося, так як вона вросла в стінки сечового міхура. Після операції було призначено два курси променевої терапії, які провів лікар-онколог С. Орєхов.

2014-12-20 02:14:07

Шкурка кролика від маститу

Хочу поділитися з читачами вісника своїм досвідом лікування маститу. У лютому 1976 року я народила четверту дитину-дівчинку. Зима в той рік у нас на Кавказі була холодна. У лікарні - холодно. Повернулася додому - холодно. Видно, застудишся груди. Недарма і лікарі кажуть, що мастит найчастіше розвивається в холодну пору року.

2014-12-20 02:13:48

щитовидка: життя після операції

За статистикою левову частку патологій щитовидної залози у дорослого населення нашої країни становить вузловий колоїдний зоб. Цей термін об'єднує масу різних захворювань, починаючи від вузлів, що утворилися під впливом певних факторів, і кінчаючи на рак щитовидної залози.

2014-12-20 02:06:57

Медицина

Босоніж назустріч сексу

Босоніж назустріч сексу - ПІДВИЩИТИ потенцію у чоловіків і лібідо у жінок можна не тільки широко рекламованим сьогодні ліками з красивою назвою 'Віагра'. Є засоби не менш ефективні й у сто крат більш дешеві. Одне з них - біг. Необов'язково підтюпцем. Але обов'язково босоніж.

2014-12-20 02:23:34

У Великобританії відчувається гострий брак донорської сперми

У Великобританії відчувається гострий брак донорської сперми - Англійські клініки штучного запліднення страждають від гострого браку донорської сперми. На думку фахівців, причиною сформованої ситуації став прийнятий минулого року закон, за яким «діти з пробірки», досягнувши повноліття, мають право на розкриття особистості своїх біологічних батьків.

2014-12-20 02:23:34

Чим ризикують вагітні спортсменки?

Чим ризикують вагітні спортсменки? - «Олімпіатоппен» - союз провідних норвезьких спортсменів, - має намір вивчити, як відображається вагітність і народження дитини на провідних спортсменка. Взяти участь в програмі погодилися п'ять зірок світового спорту. Серед них зірка норвезького біатлону Лів Грета Скельбрейд-Пуаре, яка чекає зараз народження первістка.R

2014-12-20 02:23:27

Рошаль не готовий зайняти пост Зурабова

Рошаль не готовий зайняти пост Зурабова - Леонід Рошаль підтримує пропозицію Держдуми про поділ міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку на два профільних відомства. Як передає РІА Новини, на що відбулася сьогодні прес-конференції відомий дитячий лікар також виразив надію, що Міністерство охорони здоров'я знову очолить людина з медичною освітою. R

2014-12-20 02:23:21

Неерозівная рефлюксна хвороба

Неерозівная рефлюксна хвороба - Доцільність розгляду проблеми неерозівной рефлюксной хвороби (НЕРБ) пояснюється двома обставинами: по-перше, більшість пацієнтів з печією мають НЕРБ, по-друге, у пацієнтів з печією і незміненій слизовою оболонкою стравоходу при ендоскопічному дослідженні верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (ШКТ) результати лікування гірше, ніж при ерозивно рефлюксной хвороби (Ерб).

2014-12-20 02:23:15

Однією чашки кави в день достатньо, щоб стати наркоманом

Однією чашки кави в день достатньо, щоб стати наркоманом - Залежність від кофеїну і пов'язана з нею абстиненція можуть виникнути навіть у тих, хто випиває по одній чашці кави на день , передає Reuters. Типові симптоми при 'скасування' кофеїну схожі на перші прояви грипу. Це головний і м'язовий біль, втома, розлади уваги і нудота.

2014-12-20 02:23:09

Корейські вчені створили''еліксир молодості''

Корейські вчені створили''еліксир молодості''- У Північній Кореї створений тонізуючий напій, який, як стверджують його розробники, уповільнює настання старості. 'Еліксир молодості' рекомендований людям, яким вже більше сорока років. R

2014-12-20 02:23:03

Безпечна Ваша тефлонова сковорідка?

Безпечна Ваша тефлонова сковорідка? - Не пригорають тефлонова поверхню, яка дозволяє приготувати знежирену їжу почала використовуватися близько семи десяти років тому. Вчені з лабораторій Дюпона відкрили цей феномен випадково під час роботи з удосконалення фреонових рефрижераторів.

2014-12-20 02:22:59

Які подарунки подобаються людям більше?

Які подарунки подобаються людям більше? - Американські психологи провели цікаве дослідження. Вони проаналізували реакцію більше сотні респондентів у момент отримання подарунків. R

2014-12-20 02:22:57

Саме в листопаді фахівці закликають росіян приділити особливу увагу захисту від кліщового енцефаліту

Саме в листопаді фахівці закликають росіян приділити особливу увагу захисту від кліщового енцефаліту - Кліщовий енцефаліт - поширена інфекція, що вражає нервову систему. За відсутності належної профілактики і лікування вона робить людину, яка постраждала від укусу кліща, інвалідом у 80% випадків.

2014-12-20 02:22:55