Лікування гаймориту народними засобами

Існує величезна кількість різного лікування гаймориту. І медичними способами, і народними засобами. Здавна вважалося, що рецептами наших бабусь можна цілком достатньо вилікувати те або інше захворювання.

Гайморит - процес запалення верхньощелепної пазухи носа. Найчастіше процес з'являється внаслідок ускладнення при гострому нежиті, скарлатині, грипі, або викривлення носової перегородки. Більш частою і точною в більшості випадків причиною виникнення гаймориту вважається інфекція, яка проникає в пазухи через ніс або через кров. З'являються неприємні відчуття в області носа, що супроводжуються виділенням слизу, прозорого, а іноді і жовто-зеленого кольору. Дихання порушується, ніс закладений. Біль локалізується в лобовому місці або в зубному ряду верхньої щелепи, поступово наростають, на початку дня вони не виражені, до вечора біль підсилюється. Потім розчиняються і переходять в головний біль.

Далі ми запропонуємо кілька рецептів з народної медицини, які доступні вам.

1. Ментол сухий.
Ментол сухий в крупинках необхідно всипати в посуд з окропом. Потім потрібно укутати голову і дихати носом над посудом. Продовжити до тих пір, поки виходять пари з посуду.

2. Картопля в мундирі.
Потрібно відварити картоплю в мундирі, потім злити воду. Укутати голову над посудом і дихати парами картоплі.

3. Йод і марганець.
Проводять промивання носа протягом дня за допомогою великого 20-тіграммового шприца без голки або маленької груші, з додаванням крапельки настоянки йоду, або злегка підфарбовують воду марганцівкою.

4. Також можна зайнятися маленькими фізичними вправами, що теж добре допомагає при гаймориті. Стукати по переніссі 3-4 хвилини великим пальцем, після трохи перепочити, намагатися робити 2 рази на годину.

5. Область гайморових пазух прогрівають звареними яйцями круто.
Гарячі яйця необхідно загорнути у серветку, зручно встановити серветку з яйцями по обидва боки носа і тримати до повного охолодження. Цей процес є більш ефективним, якщо його проводять на ніч.

Народні методи лікування

Лікування гаймориту народними засобами

Існує величезна кількість різного лікування гаймориту. І медичними способами, і народними засобами. Здавна вважалося, що рецептами наших бабусь можна цілком достатньо вилікувати те або інше захворювання.

2014-12-20 11:10:32

Простий рецепт, а як допоміг!

Багато років тому в мене з'явилася. Близько скроні бородавка. Причісуючи, я її часто травмував. Спробував позбавитися від неї, змащуючи пихтовим маслом. В результаті одержав сильне роздратування шкірне навколо бородавки.

2014-12-20 11:10:14

Стимуляція овуляції - особливості протоколу

Протягом одного менструального циклу в організмі жінки дозріває одна яйцеклітина. З метою отримання декількох яйцеклітин проводять стимуляцію овуляції. Перший етап складається з прийому препаратів, що пригнічують вироблення гормонів гіпофіза, які регулюють діяльність яєчника

2014-12-20 11:07:48

Краплі від гаймориту

Почала оформляти пенсію, хоча продовжую працювати - у нас з чоловіком пізній шлюб, діти ще не влаштовані, так що ще довго доведеться працювати. Ось тут мені і допомагає народна медицина - жити, не сумувати, лікуватися за рецептами читачів. Правда, трави купую в аптеці: заготовлювати і сушити немає можливості. Вирішила не залишатися в боргу і теж поділитися рецептом.

2014-12-20 11:07:05

Способи очищення організму від солей

У 1993 році в книзі «Рослини і здоров'я» мною була запропонована методика очищення організму від солей відваром з шишок дерев хвойних порід та рисом. Ось основні моменти цього методу.

2014-12-20 11:05:09

Олія з ялинових голок проти грибка

Коли мій чоловік служив в армії, у нього ступні ніг були вражені бульбашкових грибком. Мазі допомагали на якийсь час, але хвороба поверталася, а невдовзі опинилися вражені і руки. Знайома дала нам 2 рецепта.

2014-12-20 11:02:20

Очищення кишечника

Найпростіший і ефективний спосіб очищення товстої кишки - клізми. У теплу кип'ячену воду додайте на 1 л води 2 ст. ложки солі або 1 ст. ложку лимонного соку.

2014-12-20 11:02:18

Не царська це горілка - бальзам Болотовим

В одну з минулорічних моїх поїздок до Києва Борис Васильович Болотов розповів історію про шофера вантажівки, якому довелося самому взимку на морозі міняти проколоті шини. Справа була на трасі між населеними пунктами. У результаті - обмороження обох рук, потім гангренозна запалення і направлення на термінову ампутацію. У цей момент хтось з родичів цієї людини, знайомий з Борисом Васильовичем, упросив останнього поглянути перед ампутацією на руки нещасного

2014-12-20 11:00:38

Лікування молочниці народними засобами

Перш ніж лікувати молочницю народними засобами варто подумати про те, що самолікування не завжди показує результат, який був би бажаний, що часто самолікування це викинуті на вітер гроші, що не завжди можна зрозуміти позбулися чи від грибка повністю чи ні. Але все ж симптоми молочниці відомі вже дуже давно і засоби проти неї теж давно відомі

2014-12-20 11:00:10

Поспішаю на допомогу. Лікуємо демодекоз

Діагноз - демодекоз. Це захворювання шкіри обличчя мучило мене більше 30 років. Скільки і яких тільки мазей я не перемазаний на своє обличчя, - і все без толку. Два рази навіть мимоволі спалювала шкіру обличчя. Шкіра незабаром наростала знову, але і на ній утворювалася висип в ще більшій кількості.

2014-12-20 10:59:58

Медицина

Лікування хронічної ниркової недостатності

Лікування хронічної ниркової недостатності - Застосування тих чи інших методів лікування при ХНН залежить від стадії ниркової недостатності. При латентної ниркової недостатності основна увага повинна бути приділена лікуванню захворювання - етіологічного фактора ХНН.

2014-12-20 11:10:30

Електронний ніс допоможе вчасно поставити діагноз

Електронний ніс допоможе вчасно поставити діагноз - Лікарі здавна використовували свої носи, як індикатор для діагностики деяких захворювань. Запах тіла хворого, аромат його сечі і видихуваного повітря може допомогти в діагностиці різної патології.

2014-12-20 11:10:26

Замісна гормональна терапія: 'за і проти'. Частина I

Замісна гормональна терапія: 'за і проти'. Частина I - Препарати для замісної гормональної терапії (ЗГТ) застосовуються жінками вже кілька десятиліть. Однак, якщо в 1970 р. лише невеликий відсоток жінок наважувався приймати гормональні препарати, то з 90-х років минулого століття препарати ЗГТ стали широко використовуватися жінками в усьому світі. Багато в чому це пов'язано з появою такого поняття, як якість життя.

2014-12-20 11:10:18

Фімоз.Що це зверху? Чи потрібна операція

Фімоз.Що це? Чи потрібна операція - Шановні батьки! Фімозом називають звуження отвору крайньої плоті статевого члена, при якому виведення його головки не можливо. При народженні у більшості хлопчиків крайня плоть повністю закриває головку статевого члена. Уважний педіатр при першому ж огляді рекомендує здатися хірургові. І у вас виникає питання - Що робити? Коли? Чи потрібна операція?

2014-12-20 11:10:12

Розтягнення зв'язок, сухожиль і м'язів

Розтягнення зв'язок, сухожиль і м'язів - Пошкодження сухожильно-зв'язкового апарату є однією з найбільш актуальних і часто зустрічаються причин, що обмежують фізичну діяльність людей, що ведуть активний спосіб життя.

2014-12-20 11:10:11

Цироз печінки шкодить роботі мозку і серця, встановили медики

Цироз печінки шкодить роботі мозку і серця, встановили медики - Підвищення запальних процесів в організмі, викликане цирозом печінки, може призвести до розвитку у пацієнтів з цим діагнозом неврологічних і пізнавальних розладів і порушень серцевого ритму, виявили британські лікарі.

2014-12-20 11:10:05

Чим небезпечне маловоддя?

Чим небезпечне маловоддя? - Російські вчені вивчили протягом беpеменності і pодов пpи маловоддя. Було обстежено 250 пацієнток з маловоддям пpи сpоке беpеменності 30-40 тиж. У результаті виявилося, що за меpе зниження кількості навколоплідних вод частота вираженню фоpм внутpіутpобной задеpжкі pоста плоду возpастает.

2014-12-20 11:10:03

Сибірську виразку будуть лікувати не Ципробай, а доксициклін

Сибірську виразку будуть лікувати не Ципробай, а доксициклін - Американські лікарі рекомендують усім людям, які приймають антибіотики для того, щоб не захворіти на сибірку, переключитися з препарату Ципробай (ципрофлоксацин ) на доксициклін. Цей препарат не тільки дешевше і доступніше, але і володіє меншими побічними ефектами.

2014-12-20 11:09:59

У США вперше пересадили пацієнту стовбурові клітини власного серця

У США вперше пересадили пацієнту стовбурові клітини власного серця - Американські хірурги вперше пересадили пацієнтові стволові клітини, взяті з його власного серця, повідомляє MedPage Today. Процедура була виконана під керівництвом Едуардо Марбана (Eduardo Marban) фахівцями Інституту серця Медичного центру Седарс-Синай (Cedars-Sinai Heart Institute) в Лос-Анджелесі, Каліфорнія.

2014-12-20 11:09:46

Стовбурові клітини для лікування аутоімунного енцефаломієліту

Стовбурові клітини для лікування аутоімунного енцефаломієліту - мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) пропонують багатообіцяючий підхід для лікування безлічі неврологічних аутоімунних захворювань. Події, які передували дослідження показали, що отримані з кісткового мозку МСК володіють імуномодулюючою дією і полегшують перебіг експериментального аутоімунного енцефаломієліту, тваринної моделі розсіяного склерозу.

2014-12-20 11:09:44