Лікування гаймориту народними засобами

Існує величезна кількість різного лікування гаймориту. І медичними способами, і народними засобами. Здавна вважалося, що рецептами наших бабусь можна цілком достатньо вилікувати те або інше захворювання.


Гайморит - процес запалення верхньощелепної пазухи носа. Найчастіше процес з'являється внаслідок ускладнення при гострому нежиті, скарлатині, грипі, або викривлення носової перегородки. Більш частою і точною в більшості випадків причиною виникнення гаймориту вважається інфекція, яка проникає в пазухи через ніс або через кров. З'являються неприємні відчуття в області носа, що супроводжуються виділенням слизу, прозорого, а іноді і жовто-зеленого кольору. Дихання порушується, ніс закладений. Біль локалізується в лобовому місці або в зубному ряду верхньої щелепи, поступово наростають, на початку дня вони не виражені, до вечора біль підсилюється. Потім розчиняються і переходять в головний біль.


Далі ми запропонуємо кілька рецептів з народної медицини, які доступні вам.

1. Ментол сухий.
Ментол сухий в крупинках необхідно всипати в посуд з окропом. Потім потрібно укутати голову і дихати носом над посудом. Продовжити до тих пір, поки виходять пари з посуду.

2. Картопля в мундирі.
Потрібно відварити картоплю в мундирі, потім злити воду. Укутати голову над посудом і дихати парами картоплі.

3. Йод і марганець.
Проводять промивання носа протягом дня за допомогою великого 20-тіграммового шприца без голки або маленької груші, з додаванням крапельки настоянки йоду, або злегка підфарбовують воду марганцівкою.

4. Також можна зайнятися маленькими фізичними вправами, що теж добре допомагає при гаймориті. Стукати по переніссі 3-4 хвилини великим пальцем, після трохи перепочити, намагатися робити 2 рази на годину.

5. Область гайморових пазух прогрівають звареними яйцями круто.
Гарячі яйця необхідно загорнути у серветку, зручно встановити серветку з яйцями по обидва боки носа і тримати до повного охолодження. Цей процес є більш ефективним, якщо його проводять на ніч.

Народні методи лікування

Лікування гаймориту народними засобами

Існує величезна кількість різного лікування гаймориту. І медичними способами, і народними засобами. Здавна вважалося, що рецептами наших бабусь можна цілком достатньо вилікувати те або інше захворювання.

2015-01-28 21:39:56

Лікування діатезу

На сьогоднішній день, Всесвітня організація охорони здоров'я налічує 17 видів діатезу. Частіше за все, діатезом страждають маленькі діти. Найчастіше це ексудативно-катаральний, алергічний, лімфатіко-гіпопластичний і нервово-артріческій діатези. Якщо вчасно не забезпечити відповідне лікування та догляд, велика небезпека розвитку важких захворювань.

2015-01-28 21:39:30

Шум у вухах зник, слух відновився

Не можу сказати, що суглобам це допомогло, а от шум у вухах зник, слух у вусі, яке погано чуло, відновився.

2015-01-28 21:39:04

Аденоїди - що це таке і як це лікувати?

Часто нашим дітям ставлять діагноз - аденоідіт і багатьох направляють на операцію. І деякі батьки йдуть на цю операцію, не знаючи, що таке аденоїди і як їх можна лікувати. Я думаю, моя стаття допоможе батькам розібратися в цьому питанні і прийняти правильне рішення.

2015-01-28 21:37:36

Стенокардія просто слова ...

Якщо звернутися до літератури, в тому числі і зарубіжної, то за поняттям «стенокардія» (грудна жаба) angina pectoris ховається цілий симптомокомплекс. Типова стенокардія - це біль. Дискомфорт, тиск, печіння, тяжкість за грудиною, що може віддавати в нижню щелепу, ліву руку (плече і надпліччя) тривалістю в середньому до 10 хвилин.

2015-01-28 21:35:53

Гаряче масло проти гаймориту

Хочу запропонувати дієвий спосіб лікування гаймориту: візьміть нерафінована соняшникова олія, добре нагрійте на водяній бані (але тільки так, щоб не обпектися) і полощіть рот на ніч. Як тільки використовуєте 0,5 склянки гарячого масла, лягайте спати. Дня три помітного результату не буде, а потім почнуться сильні виділення мокротиння. Тому спите як би напівсидячи, голову тримайте вище.

2015-01-28 21:35:49

Як дешево і просто вилікувати геморой

Моє лікування перевірено на собі і пацієнтах.Щоб позбутися від геморою, необхідно різко зменшити кількість споживаної в їжу солі. Без цього першого кроку на шляху до одужання вас закатують нескінченні загострення хвороби

2015-01-28 21:35:22

Хронічний простатит: симптоми і лікування

Згідно з медичною статистикою, простатит (запалення передміхурової залози) - найбільш часто встречаещееся урологічне захворювання у чоловіків. Їм страждає до 20% молоді і понад 60% тих, кому за 50.

2015-01-28 21:35:22

Простий спосіб лікування геморою

Хочу поділитися простим рецептом позбавлення від геморою. Його я вичитала в книзі Г.П. Малахова і, на відміну від багатьох, мені він реально допоміг.

2015-01-28 21:33:36

Чула, що при нефриті особливу роль відіграє дієта. Наскільки це вірно?

У медицині гострий нефрит розглядається як різко розвинене поразку ниркової тканини інфекційно-імунного походження. Мається на увазі, що у виникненні захворювання на «винні» два чинники: проникла в організм інфекція і ослаблення діяльності імунної системи - «неспроможність імунітету», як говорять лікарі. Провокуючим фактором часто стає переохолодження.

2015-01-28 21:33:11

Медицина

Бразильських манекенниць будуть пускати на подіум тільки з дозволу лікаря

Бразильських манекенниць будуть пускати на подіум тільки з дозволу лікаря - У правилах проведення щорічної Тижня високої моди в Сан-Паулу (Бразилія) з'являться нововведення, повідомляє РІА Новини. Стурбовані станом здоров'я манекенниць організатори заходу вирішили допускати дівчат на подіум тільки за умови наявності довідки про стан здоров'я.

2015-01-28 21:39:42

Майбутня епідемія грипу буде помірною

Майбутня епідемія грипу буде помірною - Федеральний інститут грипу в Санкт-Петербурзі склав прогноз для всіх регіонів Росії на майбутній епідсезон кінця 2002 - початку 2003 року. На прохання кореспондента 'Нового регіону' пітерські фахівці погодилися прокоментувати ту частину своїх досліджень і прогнозів, яка стосується майбутньої епідемії грипу на Середньому Уралі і конкретно у Свердловській області.

2015-01-28 21:39:33

Профілактика та лікування пролежнів

Профілактика та лікування пролежнів - Пролежні є серйозним ускладненням у хворих з порушеним харчуванням тканин як під впливом зовнішнього здавлення, так і в результаті різних системних захворювань. Термін пролежень (decubitus), що походить від латинського слова decumbere (лежати), не зовсім коректний, оскільки дає підставу вважати, що пролежні утворюються тільки при лежанні пацієнта

2015-01-28 21:38:54

Жертв SARS вбиває не вірус, а їх власний організм

Жертв SARS вбиває не вірус, а їх власний організм - Основною причиною важкого стану хворих з атиповою пневмонією є не сам вірус, а надто висока активність імунної системи, спрямована проти нього, повідомляє New Scientist. Як відзначили представники Всесвітньої організації охорони здоров'я, визнання цього факту допоможе переглянути погляди на лікування хвороби, зокрема, на призначення кортикостероїдних гормонів.

2015-01-28 21:38:36

Розробка інноваційних лікарських препаратів

Розробка інноваційних лікарських препаратів - Компанія «Аллофарм» отримала грант у розмірі близько 4 мільйони рублів від Фонду сприяння розвитку малих підприємств у науково-технічній сфері на розробку принципово нових лікарських засобів на основі аллоферонов для лікування вірусних і онкологічних захворювань. Витрати компанії компенсуються Фондом поступово, у міру реалізації проекту. За умовами фінансування аналогічна сума вкладається компанією з позабюджетних джерел. R

2015-01-28 21:38:32

коморбідних дисфункціональних розладів органів травлення

коморбідних дисфункціональних розладів органів травлення - Результати досліджень інтерністів та психіатрів демонструють, що від 30% до 70% пацієнтів, що звернулися до гастроентерологів, страждають саме порушеннями функціональної природи; при цьому близько 50% цих хворих з соматопсихічні гастроентерологічними скаргами потребують лише корекції емоційного стану.

2015-01-28 21:37:41

Страшна річ - самотність

Страшна річ - самотність - За даними американських вчених холостяцьке життя небезпечніше паралічу, діабету, раку, радіації і т.д. разом узятих.

2015-01-28 21:37:38

Контрацептиви як засіб ... знайти справжнього чоловіка

Контрацептиви як засіб ... знайти справжнього чоловіка - Як відомо, контрацептиви служать благородній меті планування сім'ї, тобто, іншими словами, застосовуються для запобігання небажаної вагітності. Однак, як з'ясувалося в ході дослідження, проведеного співробітниками госпіталю Св. Андрія та університету Стірлінга, вживання такого роду таблеток у значній мірі змінює ... сексуальні пристрасті 'слабкої статі'.

2015-01-28 21:37:36

Природні джерела ПНЖК w-3 в лікуванні дітей з поєднаними алергічними ураженнями шкіри та шлунково-кишкового тракту

Природні джерела ПНЖК w-3 в лікуванні дітей з поєднаними алергічними ураженнями шкіри та шлунково-кишкового тракту - Серед численних негативних наслідків токсичного забруднення навколишнього середовища все більш помітне місце займають дитячі захворювання, в тому числі алергічні.

2015-01-28 21:37:10

Кандидоз кишечника

Кандидоз кишечника - Як не парадоксально, частково це пов'язано з тими успіхами, яких досягла сучасна медицина в лікуванні онкологічних захворювань і в боротьбі зі збудниками серйозних інфекцій. Крім того, очевидно, що в останні десятиліття спостерігається збільшення інтенсивності дії на організм людини зовнішніх факторів, що викликають розвиток імуносупресивних станів. Крім цього, кінець XX століття ознаменувався значним поширенням фатального захворювання ВІЛінфекції.

2015-01-28 21:36:30