Гайморит - усуваємо за допомогою перевірених методів лікування!

Гайморит - запальний процес слизової оболонки, а нерідко і кісткової стінки порожнини носа. Своєму власникові гайморит приносить мінімум незручності, а максимум - постійні головні болі, утруднене дихання, в загальному, абсолютна відсутність повноцінної і комфортного життя. Причин виникнення гаймориту безліч, як і засобів лікування.Лечение гаймориту - процес кропітка і довгий. Але, маючи терпінням і ретельністю, людині можливо знизити до мінімуму неприємні відчуття, а часто і позбутися від гаймориту зовсім.

Добре зарекомендували себе в лікуванні гаймориту такі народні засоби:
1) Промивання носової порожнини теплою кип'яченою водою з додаванням крапельки йодної настоянки або декількох крупинок марганцівки. Дуже багатьом хворим гайморит допомагає і промивання солоною водою: в даному випадку теплу солону воду просто втягують носом і випльовують ротом.
2) Коренеплід чорної редьки миють, але не очищають, потім її подрібнюють на дрібній тертці. 1-2 столові ложки цієї кашки загортають у шматочок чистої марлі й прикладають до хворого місця (гайморові пазухи) як компрес. Попередньо шкіру на хворих місцях слід змастити дитячим кремом або будь-яким жиром. Компрес прикривають зверху пергаментним папером і вовняним шарфом. Робити даний компрес слід на ніч, витримувати його треба протягом 10 хвилин.
Крім лікування народними методами, хворій на гайморит. не слід уникати лікування у лікаря - спеціаліста та дотримуватися кількох основних правил при наявності цього захворювання: не переохолоджуватися, вчасно лікувати будь-які прояви простудних захворювань і будеш виконувати всі необхідні приписи.

Народні методи лікування

Гайморит - усуваємо за допомогою перевірених методів лікування!

Гайморит - запальний процес слизової оболонки, а нерідко і кісткової стінки порожнини носа. Своєму власникові гайморит приносить мінімум незручності, а максимум - постійні головні болі, утруднене дихання, в загальному, абсолютна відсутність повноцінної і комфортного життя. Причин виникнення гаймориту безліч, як і засобів лікування.

2015-02-01 00:05:45

Лікування псоріазу народними засобами

Псоріаз добре піддається лікуванню народними засобами. Здоров'я шкіри безпосередньо залежить від роботи наших внутрішніх органів, особливо печінки, головного чистильника організму.

2015-02-01 00:05:37

«Язувати» - здоров'я губити

Пропоную найпростіший спосіб лікування виразки шлунка і 12-палої кишки.

2015-02-01 00:04:28

Лікар - роса (Нарив)

40 років тому в моєї однорічної дочки став нариватися пальчик на руці. Лікували ми дівчинку місяців вісім, поки один молодий лікар не підказав простий засіб: росу.

2015-02-01 00:03:55

Цілюща мазь від опіків.

Свого часу я скористалася народним рецептом мазі від опіків і таким чином вилікувала свого чоловіка: він ненавмисно обварив окропом ноги.

2015-02-01 00:03:51

Шпори лікувати дуже просто!

П'яткову шпору, яка турбувала мене близько року, я вилікував за три тижні компресами на ніч.

2015-02-01 00:03:43

Коли тривожно й боязко: як вилікувати страхи

Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося відчувати почуття тривоги або страху. У більшості випадків ці неприємні відчуття безслідно проходять, але іноді вони розростаються, збільшуються в розмірах і можуть сильно заважати нам жити. Як можна впоратися з фобіями та іншими проявами неврозів, і чи потрібно для цього звертатися до лікаря?

2015-02-01 00:01:41

Витримали разом! (Лікуємо артрит)

Для лікування ревматоїдного артриту я використовувала плоди маклюри, що росте у нас в Краснодарському краї. Вони жовтого або зеленого кольору, горбисті, розміром з апельсин або грейпфрут

2015-02-01 00:01:34

Захворювання опорно-рухового апарату

Пропонована Вашій увазі стаття дає уявлення про найбільш поширених захворюваннях опорно-рухового апарату і описує основні прийоми самодіагностики.

2015-02-01 00:01:18

Тільки не закапуйте в вухо

Від запалення у вухах є дуже ефективний метод, випробуваний мною неодноразово на своїх дітей і знайомих.

2015-02-01 00:00:48

Медицина

Майбутній сексуальний партнер впізнається протягом трьох хвилин

Майбутній сексуальний партнер впізнається протягом трьох хвилин - Перше враження, як відомо, дуже важливо, а в застосуванні до відносин між чоловіком і жінкою, в ухваленні рішення про те, стануть Чи вони сексуальними партнерами, рахунок іде вже на хвилини!

2015-02-01 00:05:45

Знімний зубний протез: мук можна уникнути!

Знімний зубний протез: мук можна уникнути! - Найпопулярніша крилата фраза з творів Михайла Шолохова, була свого часу озвучена у фільмі «малолітній нахаба»: «Почекай, дедунюшка, ось випадуть у тебе зуби - я тобі жувати не стану ». Ці слова протягом кількох десятиліть яскраво характеризували стан в радянській стоматології.

2015-02-01 00:05:31

Розібратися з епілепсією допоможуть ... землетрусу

Розібратися з епілепсією допоможуть ... землетрусу - Нинішні методики прогнозу землетрусів можуть допомогти в розробці способу прогнозування епілептичних припадків.

2015-02-01 00:05:26

Створена універсальна вакцина від гепатиту

Створена універсальна вакцина від гепатиту - Співробітники новосибірського науково-виробничого підприємства 'Вектор-БіАльгам' розробили вакцину проти гепатиту, що захищає від одночасно декількох різновидів цієї хвороби. На думку фахівців, створення цієї вакцини є 'важливим кроком у захисті населення від інфекційних захворювань'.

2015-02-01 00:05:23

Розроблена в Росії вакцина проти грипу не поступається зарубіжним

Розроблена в Росії вакцина проти грипу не поступається закордонним - експерти - Розроблена в Росії вакцина проти грипу не поступається закордонним. Таку думку висловили представники медичної громадськості у вівторок на прес-конференції в РІА 'Новости'.

2015-02-01 00:05:15

Московські офтальмологи обговорили проблему серйозного захворювання очей

Московські офтальмологи обговорили проблему серйозного захворювання очей - 28 жовтня в Москві в залі Павла Слободкіна відбулася науково-практична конференція Департаменту охорони здоров'я міста Москви «Вікова макулярна дегенерація». Дане захворювання є провідною причиною сліпоти у старшому віці. У Росії з'явився новий комбінований препарат, що дозволяє уповільнити прогресування цього захворювання очей і навіть покращити гостроту зору хворих.Постійне застосування спеціального комплексу антиоксидантів дозволяє попереджати і сповільнювати розвиток недуги: численні дослідження впевнено свідчать про ефективність та безпечність цього методу.

2015-02-01 00:05:07

Британці бояться віспи, але менше американців

Британці бояться віспи, але менше американців - Услід за США влада Великобританії заявляють про свою готовність створити стратегічний запас вакцини від натуральної віспи на випадок використання збудника хвороби як бактеріологічної зброї. Правда, на відміну від США, вони не ставлять цілі прищепити все населення, яке становить близько 60 млн чоловік. Вакцини вистачить лише кожного третього.

2015-02-01 00:05:01

Травма хребта тепер не веде до інвалідності

Травма хребта тепер не веде до інвалідності - Американське Управління з лікам і харчовим продуктам (FDA) офіційно дозволив використання в США імплантований синтетичних міжхребцевих дисків, тим самим давши надію на одужання людям, отримав травму хребта.

2015-02-01 00:04:59

Мийте руки!

Мийте руки! - Багато американців не дотримуються правил гігієни елементарине-показало дослідження, проведене Асоціацією мила та миючих засобів. У ході Національної тижня чистих рук вивчалося, наскільки часто американці миють руки перед їжею, після відвідування туалету і після кашлю та чхання.

2015-02-01 00:04:51

Собаки здатні відчути ракову пухлину

Собаки здатні відчути ракову пухлину - Собак можна навчити визначати ракову пухлину за запахом, повідомляє BBC. Розмови про здатність собак носом чути недуги своїх господарів ходили і раніше. Але строго контрольований науковий експеримент, проведений британськими вченими, показало, що собаки по запаху сечі дійсно можуть визначати рак сечового міхура з точністю, в три рази перевищує випадковий збіг.

2015-02-01 00:04:43