Цибуля - від глистів


Увечері візьміть середнього розміру цибулину, очистіть, дрібно порізати і висипте в скло. Залийте кип'яченою водою кімнатної температури і наполягайте до ранку. На ранок процідіть склад і пийте на голодний шлунок.

Ось і весь рецепт. Якщо знову заведуться глисти, то повторіть прийом цибульного настою.

Народні методи лікування

Цибуля - від глистів

Увечері візьміть середнього розміру цибулину, очистіть, дрібно порізати і висипте в скло. Залийте кип'яченою водою кімнатної температури і наполягайте до ранку. На ранок процідіть склад і пийте на голодний шлунок.

2014-12-19 13:42:16

Нирки тополі - реальна допомога при простатиті та багатьох інших захворюваннях

Чорний тополя оскорь - одне з найпоширеніших дерев у Росії. І разом з тим, одне з найбільш корисних. Найцінніша частина тополі - це нирки нерозпустилися листя. окуляри тополі мають бактерицидну, протизапальну, мягчітельним, відхаркувальну, сечогінну (прискорює виведення сечової кислоти), жарознижувальну і седативну дію.

2014-12-19 13:42:08

Головний недруг шлунка

Почувши діагноз «хронічний гастрит», багато хто з нас ... заспокоюються. «Всі зараз цим хворіють», «все одно не зможу правильно харчуватися», «лікарі тільки« залікують »- говоримо ми. І мало хто замислюється, що гастрит без відповідного лікування може призвести до значно більш небезпечним наслідків - виразці шлунка, і, в результаті, навіть до шлункової кровотечі. І тут без допомоги медиків уже не обійтися, причому допомога потрібна буде куди більш серйозна.

2014-12-19 13:41:58

Глаукома - хитріша катаракти

Сьогодні ми продовжуємо розмову про хвороби органів зору. Мова піде про глаукомі - підступний і небезпечне захворювання, яке може привести до сліпоти.

2014-12-19 13:41:01

Бляшки в судинах зникнуть

Багато людей, які страждають гіпертонічним захворюванням, знають, як важливо дотримуватися дієти і чистити судини від склеротичних бляшок. Рецептів існує чимало. Мені, наприклад, допомагає такий склад.

2014-12-19 13:40:42

Лікування молочниці народними засобами

Перш ніж лікувати молочницю народними засобами варто подумати про те, що самолікування не завжди показує результат, який був би бажаний, що часто самолікування це викинуті на вітер гроші, що не завжди можна зрозуміти позбулися чи від грибка повністю чи ні. Але все ж симптоми молочниці відомі вже дуже давно і засоби проти неї теж давно відомі

2014-12-19 13:40:07

Молочно-вівсяний "коктейль" для печінки

Років сорок тому у мене боліла печінка, та так, що "швидка" везла. Знайома порадила полікуватися простим способом.

2014-12-19 13:39:41

Ізюм лікує печінку

Сенс "сліпого зондування" полягає в тому, щоб розслабити забиті згущене жовчю протоки печінки і дати вільний відтік жовчі з жовчного міхура. Для людей, у яких спостерігається застій жовчі в желчноя міхурі, така процедура - просто порятунок від болю і неприємних відчуттів (печія, відрижка жовчю, нудота, важкість у правому підребер'ї).

2014-12-19 13:38:48

Помідори від варикозу

Садово-городні роботи - важка фізична праця. Навантаження на ноги нерідко призводить до варикозного розширення вен. Пропоную рецепт, перевірений не тільки мною.

2014-12-19 13:38:42

Як вилікувати алергію

Алергія - це аутоімунна реакція, яка призводить до запалення, спазму бронхіальних м'язів, зміни проникності судин. До свербіння, висипань у вигляді висипки на шкірному покриві, болючих відчуттів і, в кінцевому рахунку, до некрозу тканин. Так імунна система реагує на пошкодження «механізму» управління емоціями.

2014-12-19 13:38:25

Медицина

Грип

Грип - хвороба всіх віків - Грип представляє собою антропонозное гостре вірусне інфекційне захворювання з аспіраційних механізмом передачі збудника. Характеризується гострим початком з симптомами інтоксикації, підвищенням температури, головним болем, ломота в суглобах і м'язах і ураженням дихальних шляхів.

2014-12-19 13:42:12

Генетики пояснили зв'язок між грудним вигодовуванням і розумовим розвитком

Генетики пояснили зв'язок між грудним вигодовуванням і розумовим розвитком - Вчені із США і Великобританії виявили ген, що забезпечує прискорений розвиток мозку немовляти при вигодовуванні грудним молоком. Володарями цього гена є близько 90% дітей. За його відсутності грудне вигодовування не робить ніякого впливу на розумові здібності дитини.

2014-12-19 13:42:09

Методи лікування безпліддя і його причини

Методи лікування безпліддя і його причини - На думку фахівців, існує три основні причини жіночого безпліддя: порушення овуляції, непрохідність маткових труб та ендометріоз, при якому частинки ендометрія відділяються і приростають до черевної порожнини . Основний пічіной чоловічого безпліддя є зміни в спермі або недостатньою її кількістю. Як у чоловіків, так і у жінок безпліддя може бути викликане спадковими причинами.

2014-12-19 13:42:09

Cепсіс: сучасний погляд на проблему

Cепсіс: сучасний погляд на проблему - Ось уже кілька десятиліть сепсис залишається однією з актуальних проблем сучасної медицини у силу неухильної тенденції до зростання кількості хворих і стабільно високої летальності - 30-50%, яку демонструють найавторитетніші вітчизняні та зарубіжні клініки [1-3].

2014-12-19 13:42:08

Смерть від грипу закладена в генах

Смерть від грипу закладена в генах - Кревні родичі людей, що померли від грипу, частіше вмирають з тієї ж причини, причому підвищений ризик смерті від цієї інфекції зберігається і в наступні роки. Цей факт може свідчити про спадкової схильності до розвитку важких форм грипу, вважають вчені з Університету штату Юта (University of Utah). R

2014-12-19 13:42:08

Знайдено ключ до загадки передчасних пологів

Знайдено ключ до загадки передчасних пологів - Американські вчені вважають, що з'ясували причину схильності деяких жінок до передчасних пологів. Лікарі знали, що жінки з укороченою шийкою матки частіше недонашівают дітей. Американські дослідники зодягли це припущення у цифри.

2014-12-19 13:42:06

Пролапс мітрального клапана

Пролапс мітрального клапана - норма або патологія? - Під терміном пролапс мітрального клапана (ПМК) розуміють провисання однієї або обох стулок мітрального клапана в порожнину лівого передсердя в систоли. Даний феномен описаний відносно недавно - тільки в другій половині 60-х років, коли з'явився метод ехокардіографії. Тоді було відмічено, що в осіб з среднесістоліческім клацанням і систолічним шумом у I точці аускультації при ехокардіографії стулка (-і) мітрального клапана у систоли провисає в порожнину лівого передсердя.

2014-12-19 13:42:01

Американські лікарі відмовляться від білих халатів

Американські лікарі відмовляться від білих халатів - Більшість із нас представляють лікаря в суворій білому халаті зі стетоскопом на шиї. Проте цей стереотип дуже скоро може змінитися, принаймні, в американському штаті Нью-Мексико, завдяки старанням південноафриканських жінок.

2014-12-19 13:42:00

Шоколад і какао позбавлять від кашлю

Шоколад і какао позбавлять від кашлю - Нове, більш ефективний засіб від кашлю будуть робити з шоколаду. Як показали попередні випробування, проведені лондонськими вченими, одне з речовин, що містяться в шоколаді і какао, пригнічує кашльовий рефлекс значно краще, ніж кодеїн, який є основним компонентом більшості препаратів в даний час.

2014-12-19 13:41:54

Вітамін B1 не дає осліпнути діабетикам

Вітамін B1 не дає осліпнути діабетикам - У дослідах на тваринах американськими дослідниками з медичного коледжу імені Альберта Ейнштейна (Albert Einstein College of Medicine) у Нью Йорку було встановлено, що синтетична форма вітаміну B1 (бенфотіамін) запобігає діабетичне пошкодження сітківки, сообшает Associated Press. Діабет є основною причиною сліпоти у дорослого населення в США і в Росії.

2014-12-19 13:41:47