Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Як правило, менопауза наступає у віці 47-52 року. Але іноді порушення менструального циклу у жінок відбувається значно раніше, до досягнення ними віку 40 років. Якщо це явище супроводжується й іншими симптомами клімаксу, приміром, припливами, стрибками артеріального тиском, посиленим потовиділенням нічним, змінами ваги і т.д., - швидше за все, має місце ранній клімакс.

У передчасної менопаузи можуть бути й інші симптоми: крихкість кісток, ламкість нігтів і волосся, зниження еластичності шкіри, поява зморшок. Чому так відбувається?
Іноді ранній клімакс буває викликаний захворюваннями внутрішніх органів і супутнім їм лікуванням (наприклад, променевою терапією або курсом гормональних препаратів, що пригнічують діяльність яєчників). Часто причиною передчасної менопаузи стають ендокринні порушення. Іноді її викликає сильний стрес, - наприклад, смерть близької людини, важка хірургічна операція або навіть втрата роботи. Сильні емоційні потрясіння можуть стати причиною незворотних гормональних змін в організмі. І, як результат, настає ранній клімакс.

Раніше для передчасної менопаузи існувало лише симптоматичне лікування. Іншими словами, жінці з набором обтяжливих симптомів потрібно було обійти безліч фахівців, включаючи кардіолога, ендокринолога, уролога, дієтолога і т. д. І кожен з них призначав те лікування, яке вважав за потрібне.

Лікування будь-яких гінекологічних захворювань, включаючи і таке явище, як ранній клімакс, поставлено сьогодні на високий рівень. Справитися з передчасною менопаузою допомагає замісна гормонотерапія. Крім того, відмінною профілактикою ранньої менопаузи є здоровий спосіб життя, раціональне харчування, помірні фізичні навантаження і активна життєва позиція. Давним-давно помічено, що люди, у яких є улюблена справа або навіть просто хобі, набагато рідше хворіють і зберігають гарне самопочуття до глибокої старості.

Народні методи лікування

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

2014-12-23 03:07:36

Всі захворювання на рак можна вилікувати на будь-якій стадії. Історії зцілення від раку легені, кістки, мозку, підшлункової залози, печінки, лейкозів

Сучасні дослідження показали, що людина здатна самостійно позбавитися від раку - у разі, якщо в його організмі будуть активовані пригнічені злоякісною пухлиною мітохондрії. Дослідники з університету Альберти провели ряд дослідів над тваринами і вивели найцікавіше речовина - діхлорацетат натрію, або, по-науковому - DCA, за допомогою якого стає можливою лікування раку всіх відомих форм.

2014-12-23 03:07:36

Простатит. Про лист ліщини і хвою

Член Європейської асоціації урологів Олександр Самойлович Німий як лікувальний засіб від простатиту рекомендує настій з 1 ст. ложки сухого листя і кори ліщини.

2014-12-23 03:07:21

З поліпами впоралася

Я знала, що поліпи можна лікувати чистотілом. Я порадила взяти 1 чайну ложку сухої трави, залити склянкою води, поставити на водяну баню і варити 20-30 хвилин. Остудити протягом 30 хвилин, процідити.

2014-12-23 03:07:20

Як лікувати запущений геморой?

Геморой зникає безслідно, якщо перед їжею пити по 0,5 склянки води, в яку додано 1-2 ст. л. 3-5%-го розчину соляної кислоти ...

2014-12-23 03:06:17

Еліксир для щитовидки

Вирішила розповісти, як підтримую свою щитовидну залозу, обходячись без оперативного втручання.

2014-12-23 03:05:55

Коли ниє в грудях

Біль у грудях - явище досить поширене, і, як свідчить лікарська практика, небезпека, пов'язана з ним, не цілком усвідомлюється значною частиною людей. Про біль в грудях і про все, що може бути з нею пов'язано, розповідає лікар-кардіолог Челябінської обласної лікарні швидкої допомоги Михайло Тимофійович Андріянова.

2014-12-23 03:05:41

Як сестра мого свекра вилікувалася смолою від фіброми

Рідна сестра мого покійного свекра Ганна розповіла таку історію. Кілька років тому у неї виявили фіброму матки. Здала аналізи, погодилася було на операцію. Зібравши все необхідне, поїхала в лікарню. Чекаючи прийому, плакала. Підсіла до неї літня жінка. Судячи за рисами обличчя, вона з Калмикії або з Середньої Азії. По-русски говорила погано, але Анна розповіла їй про свою біду. Жінка захитала головою: навіщо операція, навіщо ніж?

2014-12-23 03:05:30

Кропива і лимон від лупи

Як позбавитися від лупи? Зараз і аптеки, і косметичні магазини рясніють засобами для боротьби з лупою. На практиці, тривале використання деяких з пропонованих продуктів може збільшити жирові виділення шкіри голови і тільки посилити проблему. У будь-якому випадку, необхідно звертати увагу на склад засоби: для ефективної боротьби з лупою вони повинні містити сірку і цинк.

2014-12-23 03:05:26

Як я лікувала тріщину прямої кишки

Для лікування тріщини прямої кишки я протягом 10 днів перед сном робила ромашковий ванночку температури 36-37 ° С.

2014-12-23 03:04:41

Медицина

Імунокорекція в педіатрії

Імунокорекція в педіатрії - Однією з найбільш серйозних в педіатрії залишається проблема часто хворіючих дітей. Більшість дітей раннього віку періодично переносять захворювання органів дихання, в розвитку і перебігу яких вирішальне значення має стан імунної системи організму.

2014-12-23 03:07:33

387 нижегородських школярів вразив невідомий вірус

387 нижегородських школярів вразив невідомий вірус - Невідомий вірус уразив учнів однієї з шкіл Нижнього Новгорода - 387 з 900 учнів школи-ліцею номер 40 не прийшли в понеділок на заняття. Заняття в ліцеї були скасовані, зараз у класах працює бактеріологічна лабораторія міського центру санепіднагляду.

2014-12-23 03:07:30

Яєчна шкаралупа - цілитель 21 століття

Яєчна шкаралупа - цілитель 21 століття - Усім відомо, що самий поширене порушення обміну речовин, це недолік кальцію, переважно в кістках. Результат досліджень показав, що яєчна шкаралупа досконалий джерело кальцію, легко засвоюваний організмом.

2014-12-23 03:07:29

Ліки від радіації?

Ліки від радіації? - Вчені розробили ліки, які, за їхніми твердженнями, може захистити людину від наслідків радіаційного зараження. Препарат під робочою назвою HE2100 був створений американською компанією Hollis-Eden Pharmaceuticals. R Представітелі компанії стверджують, що ліки можуть допомогти більшості людей, що не були в безпосередній близькості від місця атаки із застосуванням 'брудної бомби'.

2014-12-23 03:07:25

Гормональна контрацепція може вплинути на здатність до зачаття

Гормональна контрацепція може вплинути на здатність до зачаття - Вчені встановили, що оральні контрацептиви комбіновані здатні надавати негативні ефекти на здатність до зачаття: після тривалого застосування, особливо жінками з порушеним функціонуванням яєчників.

2014-12-23 03:07:24

Рівень вітаміну A визначає фізичний розвиток дітей

Рівень вітаміну A визначає фізичний розвиток дітей - Асоціація між концентрацією вітаміну A в сироватці та фізичним розвитком дітей була оцінена Centre for Public Health Research, Queensland University of Technology (Австралія) у випадково відібраної групі з 650 дітей у віці 0-14 років і 143 підлітків у віці 15-19 років з чотирьох префектур Jiayuguan, Linxia, Lanzhou і Tianshui в області Gansu в Китаї.

2014-12-23 03:07:22

Збільшення дієтичного споживання антиоксидантів є фактором профілактики ряду захворювань

Збільшення дієтичного споживання антиоксидантів є фактором профілактики ряду захворювань - Ряд дослідників вважає, що збільшення вживання антиоксидантів, по можливості за рахунок більшого дієтичного споживання багатих антиоксидантами продуктів, грає важливу роль в запобіганні раку, ІХС, макулярної дегенерації, катаракти, бронхіальної астми і може покращувати імунну функцію (J Am Pharm Assoc (Wash), 2000; Epidemiology, 1992; Br. Med. Bull., 1999).

2014-12-23 03:07:16

У Югре з'явилася нова система вірус-інактивації донорської крові

У Югре з'явилася нова система вірус-інактивації донорської крові - На Сургутської станцію переливання крові (Сургут, ХМАО-Югра) в рамках реалізації заходів окружний цільової програми «Попередження і боротьба із захворюваннями соціального характеру »надійшло унікальне обладнання для вирішення однієї з складних проблем - отримання концентрації тромбоцитів, вільних від збудників вірусних, бактеріальних, протозойних інфекцій.

2014-12-23 03:07:16

Реабілітація після інсульту

Реабілітація після інсульту - Щорічно в Росії відбувається близько 400 тисяч інсультів, причому 30-35% хворих, що перенесли інсульт, гинуть у гострому періоді (тобто в перші 3-4 тижні). У тих, що вижили спостерігаються ті або інші наслідки інсульту (майже у 80%), причому найчастіше це рухові і мовні (у 35%) порушення. При цьому у багатьох хворих відбувається спонтанне (мимовільне) часткове або повне відновлення порушених функцій. Існують різні реабілітаційні заходи, завдяки яким можна прискорити це спонтанне відновлення.

2014-12-23 03:07:14

Сучасне лікування гемангіом у дітей

Сучасне лікування гемангіом у дітей - Гемангіоми у дітей - найбільш часто зустрічаються доброякісні судинні пухлини, які становлять більше 50% всіх пухлин дитячого віку [1, 4, 5, 9, 10, 11 , 16].

2014-12-23 03:07:07