Косметологія - чарівна країна!

Кажуть, сучасна жінка занадто вимоглива до себе і до оточуючих. Хоча те ж саме можна сказати і про чоловіків. Зверніть увагу - чим яскравіше проявляється це якість в людині, тим він сильніший, тим він яскравіше, тим він домагається більших успіхів.

Ці достоїнства складаються із, здавалося б, дрібних деталей. Такі люди не дозволяють собі випити зайвого на вечірці, оскільки бережуть своє здоров'я, такі люди не стануть купувати дешеві і підозрілі продукти і такі люди не дозволять над собою експериментувати в сумнівних оздоровчих центрах або косметологічних салонах. Так успішні люди вимогливі і цим вони диктують умови сучасного споживчого ринку та ринку послуг. Справа навіть не в коштах, якими людина має в своєму розпорядженні. Сучасна людина вибирає якість.

Всім відомо, що першою сходинкою на шляху до успіху є зовнішній вигляд. Коли ти задоволений своїм тілом, своєю гладкою шкірою обличчя з легким рум'янцем, коли ти можеш вибрати собі одяг до смаку, а не ту що налізе і приховає недоліки фігури - ти відчуваєш себе господарем становища в будь-якому випадку. Але, на жаль, багато хто з нас не без вад. Але хто сказав, що ми не можемо ці вади усунути? Ціла індустрія працює на нас улюблених - індустрія косметології.

Приміром, самий нелюбимий недолік жінки - негарна шкіра. Якщо раніше цей недолік ретельно замазували кілограмами пудри і лікувався шматками свіжих огірків на обличчі, то сучасна жінка знає, що кращого ефекту можна досягти іншим шляхом.

Лена Вострікова. 32 роки. «Ми з чоловіком помітили, що за цю зиму сильно постаріли. Хоча в цьому віці, напевно, не можна говорити про старість. Просто я кожного ранку спостерігала в дзеркалі не моє обличчя, а щось в'яле, неприродне. Звідки з'явилася сіточка дрібних зморшок. А чоловік взагалі дивував - почав критикувати свій зовнішній вигляд і частіше згадував про майбутній пенсійному віці. Спочатку ми вирішили, що це банальна втома. А наші друзі порадили нам улаштувати свято тіла і душі - сходити в косметологічний салон. Ми звернулися в клініку Косметології Міжнародної асоціації «МЕРАМЕД». По-перше - ми звикли довіряти відомим торговим маркам - не важливо, послуг або будь-яких продуктів. По-друге, наші друзі порадили, оскільки самі були дуже задоволені. Після безкоштовної консультації по телефону і з фахівцем на прийомі я вирішила пройти курс омолоджування. Я не беруся сказати, що конкретно вплинуло на результат - чи то сам процес перебування на різних приємних мені процедурах, чи то фахівці точно як ювеліри визначили чого, конкретно хоче моя шкіра - але результат був на обличчя. Для початку була обрана очищаюча маска ».

(Довідка від Мерамед: очищаюча маска - це найкращий шлях, щоб доставити Висококонцентровані комбінації рослинних і фруктових екстрактів до самих глубоколежащім верствам шкіри. Очищуюча маска, насичена киснем, необхідний крок до здорової, молодо, яке виглядає шкірі. Очищуюча маска унікальна тим, що вона одночасно насичує шкіру киснем і очищає її, звужуючи пори і роблячи колір обличчя більш живим. Процедура закінчується масажем, який стимулює відродження нової шкіри).

«Потім я пройшла курс моделюючої маски« сяйво молодості ». Якщо чесно - купилася на назву. Але не пошкодувала ні скільки - воно себе виправдало. Моя шкіра і справді стала іншою, та й я стала іншою, що там говорити. Спеціаліст косметолог як чарівник повертав мені моє рідне обличчя, до якого я звикла.

(Довідка від Мерамед: маска "Сяйво молодості" (моделююча маска) - це цілий комплекс, що складається з активізує крему з омолоджуючий ефект, приголомшливого моделюючого гелю, зміцнюючого контур обличчя, що зменшує друге підборіддя, маски, яка бореться з проявами вікових змін, захищає її від агресивних впливів сонця, забруднень. Маска "Сяйво молодості" - магічний секрет миттєвої краси. Робить шкіру сяючою і молодий, стирає сліди втоми, чудово освіжає особа).

«Мене чоловік просто затискала, коли я змінилася. Звичайно, він любить мене в будь-якому випадку, але мені самій приємно усвідомлювати, що я дійсно принцеса, як він мене називає. А сам він як змінився! Не знаю, що там з ним зробили, але пропало це сите вираз обличчя, я просто бачу, що він задоволений собою і виглядає на всі 100! ».

Віталій Востріков. 36 років. «Я знаю, що не всі чоловіки готові піти в косметологічний салон. Принаймні, не всі готові в цьому зізнатися. Але чому б і ні? Зрештою, це мій батько, дід не могли собі дозволити виглядати так, як хотілося б. Але в мене, то є ця можливість. Клініка Мерамед мені сподобалася. Якщо в подробицях - всього відразу й не розкажеш. По-перше, у мене під очима була така набряклість, що в дзеркало не хотів на себе дивитися. Саме обличчя якось було змінено - воно було, який то неправильної форми, злегка одутле, теж набряклою, шкіра в'яла. Навколо очей, на лобі - зморшки. Загалом, старий майже. Але найцікавіше про те, що конкретно в мені не так, чому я став виглядати старше, я дізнався лише від фахівця. Це він мені розкрив очі на мої набряклості і зморшки. Сам то цього не помічаєш. Мені порадили такий комплекс, який мені допоможе усунути всі ці недоліки. Тобто це не те, щоб мені пройти один комплекс, потім інший і т.д. Я не можу цього собі дозволити за часом. Я пройшов через "Мануальна" міоскульптуру обличчя і тіла "з естетико-оздоровчими ефектами". Мені провели 20 процедур. У загальній складності йшло на кожну процедуру близько півтори години. І мені цього вистачило, щоб відчути себе молодим. Я щасливий і моя дружина щаслива ».

Довідка від Мерамед: "Мануальна" міоскульптура обличчя і тіла "з естетико-оздоровчими ефектами". Автор методу: С. А. Верещагін.

Ефективність запропонованої методики:

* 100% відновлення лицьового овалу
* Збільшення на 1,5 - 2,0 см довжини шийного відділу
* Нормалізація загальної забарвлення шкірних покривів особи
* З середньому на 50 - 70% поліпшення акомодації зору
* Усунення будь-якої набряклості особи, "мішків під очима", "другого підборіддя" і т. п.
* Зменшення глибоких лобових горизонтальних зморшок
* Усунення вертикальних міжбровних складок
* Усунення зморшкуватою сітки особи, "гусячих лапок навколо очей"
* Збільшення розкриття очної щілини з ліквідацією симптоматики втомленого виразу обличчя
* Ефекти "повернення особи" багаторічної давності

Висновки:

* Відновлення артеріальної, венозної, лімфатичної системи.
* У необхідному обсязі для м'яких тканин обличчя іншим чином досягти неможливо. "Глибину оздоровчого впливу" дає тільки такий підхід.
* Дану методику можна використовувати як монотерапію, так і в комплексі з іншими косметичними способами корекції.
* Не має вікових обмежень, протипоказань, ускладнень.
* Універсально для будь-якої антропоідной групи).

У клініці Мерамед розробляються і з успіхом застосовуються різні технології. Адже у кожної людини свої особливі недоліки і саме тому кожному потрібен свій шлях позбавлення від них. Дуже важливо, що б фахівець не нав'язував непотрібних процедур, а пропонував лише ті, що дійсно стануть рятівними. Так само важливо, щоб процедури проводилися в цивілізованих умовах і на хорошому устаткуванні. Якщо ви помітили в собі зовнішні зміни, - огляньте себе з ніг до голови.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-06 22:16:38

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-06 16:31:02

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-06 23:51:46

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-06 16:34:57

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-06 21:08:39

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-06 17:25:37

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-06 23:26:35

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-06 19:15:27

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 17:34:18

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-06 19:18:52

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-06 16:24:05

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-06 16:19:03

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-06 16:18:59

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-06 17:36:43

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-06 15:54:40

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-06 15:16:58

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-06 15:31:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-06 15:47:17

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-06 16:29:32

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-06 15:35:46