СНІД - так чи страшний чорт, як його малюють?

Україна, на жаль, лідирує в Європі за темпами зростання захворюваності на ВІЛ / СНІД. Точної кількості людей з діагнозом СНІД ніхто не знає, так як ця недуга активно поширюється у специфічному середовищі - наркомани, пенітенціарна система. Ми, звичайні люди, намагаємося не помічати цієї проблеми, вважаючи, що нас вона не торкнеться, і що ми належимо нібито до середовища, що має імунітет проти поширення ВІЛ / СНІД.

Треба чесно визнати, що всі державні програми та декларації залишаються в нашій країні на рівні паперової бюрократії, оскільки нестабільність влади та її керівників не сприяє нормальному розвитку антиретровірусних кампаній. Бюджетні кошти, призначені на лікування та профілактику ВІЛ / СНІД, використовуються неефективно, а самі розпорядники цих коштів вважають, напевно, що це не така вже й велика проблема в порівнянні з наболілими і більше "розкрученими". Однак тут можновладцям варто задуматися над тим, що СНІД перестає бути лише хворобою "групи ризику". Непоодинокі випадки, коли в пологових будинках та при переливанні крові вірус потрапляв в організм людини. Це вже - лікарські помилки і відсутність планомірного контролю крові та її компонентів, елементарних правил гігієни при здійсненні операцій або лікарського втручання.

Ще нюанс. Якщо ви хочете стати студентом у Росії та деяких інших країнах, переселитися туди або отримати посвідку на проживання - вам необхідно обов'язково пройти тест на наявність ВІЛ. В Україні таке поки не стало офіційною практикою, що не красить нашу державу у боротьбі зі страшною недугою. Ми - відкриті всім і вся, забуваючи про елементарні правила самозбереження.

Що стосується профілактики ВІЛ / СНІД. Серед молоді необхідно проводити масові кампанії з роз'яснення можливих причин захворювання і способів уберегтися від цього. Однак, ці кампанії не повинні перетворюватися на прості роздачі презервативів або брошурок, з хіхіканням отримують та дають. Ми повинні зрозуміти, що в безпеці і профілактики немає нічого смішного, а при появі ВІЛ в організмі нам расхочется сміятися на довгі місяці.

Проблема є, але ми на неї намагаємося закрити очі. Чи не користуючись засобами контрацепції, ми показуємо не свою майстерність і "крутість", а відкриваємо двері навстіж всіляких хвороб, серед яких СНІД є, на жаль, не єдиною. Вважаючи, що ми вище цього і благополучніше, ми не дотримуємося елементарних правил гігієни в лікарнях і поліклініках, при цьому зневажливо дивлячись на "спідозних", не розуміючи, що й самі можемо стати ними.

Пора відучити нас, молодь, дивитися на людей з ВІЛ / СНІД, як на покидьки суспільства, які потрібно тільки викинути і забути - таким чином проблему не вирішиться, а тільки призведе до збільшення. Йти на конфлікт і провокувати ВІЛ-позитивних людей на неправомірні і небезпечні кроки личить тільки слаборозвинених і хворому суспільству. Ми повинні для себе визначити, що люди, так чи інакше отримали ВІЛ / СНІД, є нашими співгромадянами і, можливо, нашими друзями. Хіба ми кидаємо друзів у біді? Допомогти другу - не означає опуститися до його рівня, а підняти його до свого. Саме тому акценти у молодіжному середовищі треба зробити не на страшилки щодо кількості померлих від СНІД, його жертви або деградацію людини, а на те, що проблема не в наркоманів, зеків чи гомосексуалістів і "нічних метеликів" - проблема в нас самих. Ми повинні зрозуміти, що хворе і закрите суспільство є основним рознощиком ВІЛ. Гігієна, взаємоповага і усвідомлення того, що СНІД - це загальна проблема і вирішувати її треба нам разом - запорука того, що Україна поступово перестане бути першими в Європі за темпами зростання захворюваності на ВІЛ / СНІД та подивиться правді в очі.
Ми станемо сильніше, якщо прямо поглянемо в очі страшної хвороби і скажемо: "Ми тебе не боїмося!", Додавши до цього максимум реальних, а не паперових, зусиль. МИ маємо зупинити і перемогти СНІД, поки він не переміг НАС!

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-28 08:57:54

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-28 14:37:24

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-28 16:17:15

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-28 17:56:08

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-28 09:03:03

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-28 02:56:29

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-28 12:20:05

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-28 13:51:53

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-28 13:53:16

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-28 01:47:18

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-27 05:26:50

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-28 11:05:20

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-28 14:26:51

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-27 00:29:35

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-27 00:52:44

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-27 00:23:29

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-27 01:54:25