Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний

це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
Я пропоную вам декілька порад нетрадиційного лікування хропіння.

1.Пальцевой масаж

Він виконується натще, добре вимитими руками.
Встаньте перед дзеркалом, розкрийте ширше рот і вказівним пальцем правої руки легко помасажуйте м'яке піднебіння (за язичком) протягом 2-3 мінут.Теперь помасажуйте, вже з великим натиском, область до язичка протягом 2-3 хвилин.
Виконуйте цей масаж протягом 15 днів, чергуючи (один день - область за язичком, інший день - до нього).
2.Упражненія від хропіння.
Напружте м'язи глотки, м'якого піднебіння і шиї і скажіть звук, що нагадує "І". Повторіть 25-30 разів. Виконуйте цю вправу двічі на день вранці і ввечері. Це допоможе вам повернути тонус м'язів неба і глотки, що є основним у лікуванні хропіння. Результат з'явиться вже через 2 тижні.
3.Общіе Підказки хропе
Спіть на боці, а якщо все ж таки хочеться спати на спині, то узголів'я біля ліжка має бути піднесений.
Не сідайте за кермо автомобіля при сильній сонливості.
Не приймайте транквілізатори, седативні, снодійні препарати, тому що це погіршує роботу дихального центру.
Не пийте алкогольні напої менш ніж за 6 годин до сну.
Спробуйте додати в свій раціон ретельно протолченний капустяний лист, змішаний з медом. Їжте його перед сном.Как варіант може бути склянку капустяного соку з додаванням чайної ложечки меду. Пийте перед сном. Приймайте протягом 1 місяця.
До речі, причиною хропіння у повних людей може бути зайву вагу, в такому випадку доведеться худнути.
Хронічний нежить також здатний викликати хропіння, так як носова перегородка викривлюється.
А ось снодійні препарати приймати не раджу: вони можуть не тільки викликати хропіння, але й збільшити його. Замість снодійного спробуйте випивати на ніч перед сном полкружкі теплого молока.

Народні методи лікування

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.

2015-01-27 20:23:32

Діарея, або по-простому понос

Діарея, або по-простому пронос, займає друге місце серед захворювань, пропускаючи поперед себе респіраторні інфекції - ГРЗ.

2015-01-27 20:23:29

Остеохондроз «солимо» і «гірчить»

Чоловік мучився болями в плечах: у нього був остеохондроз. Ні розтирання, ні мазі не допомагали. Дізналася один нехитрий спосіб.

2015-01-27 20:23:29

Еліксир для щитовидки

Вирішила розповісти, як підтримую свою щитовидну залозу, обходячись без оперативного втручання.

2015-01-27 20:23:07

Не бійтеся розлучитися з хворим жовчним міхуром

П'ятнадцять років тому в нашій вітчизняній хірургії трапилася дійсно революція - почалася епоха безкровних операцій, які тепер практикуються по всій Росії. Розповідає провідний науковий співробітник Наукового центру хірургії Російської Академії медичних наук, кандидат медичних наук Валентина Іванівна Карпенкова про лапароскопії.

2015-01-27 20:22:39

«Язувати» - здоров'я губити

Пропоную найпростіший спосіб лікування виразки шлунка і 12-палої кишки.

2015-01-27 20:22:33

Ложка меду при ерозії шийки матки

Хочу повідомити рецепт лікування ерозії шейки матки. 1 чайну ложку натурального меду накласти на марлю або широкий бинт, складені в 3 шари. Зав'язати довгою білою ниткою і на ніч тампон вставляти як можна глибше у піхву

2015-01-27 20:22:20

Протоколи стимуляції овуляції

Стимуляція овуляції - складна система впливу спеціальними препаратами на яєчники, що призводить до дозрівання кількох яйеклеток, а не однієї, як у природному менструальному циклі.

2015-01-27 20:22:08

Компреси з урини і кислий компот

Мене дуже радує, що люди все більше і більше прагнуть лікуватися народними засобами, лікарськими травами. Адже наші предки були дуже спостережливі, ближче до природи. Цінний досвід народної медицини збирався по частинам із століття в століття і передавався від одного покоління до іншого. Я - гарячий прихильник її. У дієвості переконався на власному досвіді.

2015-01-27 20:21:54

Я йшла, падала і вставала

Пишу вам з сибірського містечка. Виписую вашу газету другий рік, і повірте, з моєю хворобою вона для мене віддушина. Знаю, що мій лист не надрукуєте, але для мене поділитися з вами - це своєрідний стимул до життя

2015-01-27 20:21:42

Медицина

Москва: погода і ваше здоров'я на 02.02.2005

Москва: погода і ваше здоров'я на 02.02.2005 - У Москві і Підмосков'ї помірно морозна погода з високим вмістом кисню в повітрі цілком комфортна для більшості людей, а особливо для людей з хронічною легеневою недостатністю та бронхо-легеневі захворювання.

2015-01-27 20:23:31

Керівники Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, ВООЗ, вирішили розпочати міжнародну кампанію боротьби з непомірним споживанням алкоголю

Керівники Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, ВООЗ, вирішили розпочати міжнародну кампанію боротьби з непомірним споживанням алкоголю - Керівники Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, ВООЗ, вирішили розпочати міжнародну кампанію боротьби з непомірним споживанням алкоголю. Вони підтримали резолюцію Європейського Союзу і деяких інших організацій про прийняття термінових заходів, спрямованих проти глобальної алкогольної загрози.

2015-01-27 20:23:27

Дослідження респіраторної функції у хворих на легеневі захворювання

Дослідження респіраторної функції у хворих на легеневі захворювання - Хвороби легенів є однією з найпоширеніших груп захворювань та частих причин смерті, що багато в чому обумовлено пізньої діагностикою цієї патології - виражені симптоми захворювання виявляються, коли легенева функція вже істотно порушена, а терапія втрачає частину ефективності. Тому рання діагностика функціональних респіраторних порушень при захворюваннях легень є проблемою надзвичайно актуальною.

2015-01-27 20:23:26

Вчені знайшли ген раннього старіння

Вчені знайшли ген раннього старіння - Геронтологи університету Брунеля (Лондон) простежили, як мутує ген, який впливає на передчасне старіння людини - прогерія. Ген Lamin A був виявлений ще в минулому році, проте лікарі не знали, як він 'працює'. Відзначається, що цей ген відповідає за здатність клітин до поділу.

2015-01-27 20:23:23

Як попередити ІХС у жінок постменопаузальному

Як попередити ІХС у постменопаузальний жінок - Welty FK з Beth Israel Deaconess Medical Center опублікував дані про фактори ризику ішемічної хвороби серця у жінок постменопаузальному, фармакологічних та нефармакологічних методи лікування та профілактики такого серйозного захворювання .

2015-01-27 20:23:19

Москва: погода і ваше здоров'я на 05.05.2008

Москва: погода і ваше здоров'я на 05.05.2008 - Для більшості жителів регіону вона залишиться комфортною, не викликає помітних метеопатичних реакцій, тим більше, що після деякої похолодання, знову стане тепло.

2015-01-27 20:23:17

Вчені знову намагаються довести, що секс

Вчені знову намагаються довести, що секс - шкідливий для здоров'я - Деякі вчені постійно перебувають у пошуках доказів, що секс шкідливий для здоров'я! Ось факти: «який виділяється після злягання гормони впливають на ензими, чиє призначення полягає в тому, щоб підтримувати функціонування імунної системи. Ті, хто займається сексом частіше за інших, більш успішні в еволюційному відношенні, але тим самим вони скорочують тривалість свого життя », - повідомили англійські дослідники з Медичної академії Бірмінгема.

2015-01-27 20:23:15

Ураження серця і судин при ревматоїдному артриті

Ураження серця і судин при ревматоїдному артриті - Ревматоїдний артрит (РА) - хронічне системне запальне захворювання сполучної тканини з прогресуючим ураженням переважно периферичних (синовіальних) суглобів за типом симетричного ерозивно-деструктивного поліартриту з частими позасуглобових проявами, серед яких ураження серця, за даними розтину, відзначається в 50-60% випадків [1, 4, 7]. Зміни в серці при РА в недавньому минулому виділяли в суглобово-серцеву форму захворювання

2015-01-27 20:23:14

8 серпня пройшов Міжнародний день офтальмології

8 серпня пройшов Міжнародний день офтальмології - 8 серпня у всьому світі святкують Міжнародний день офтальмології. Ініціатива відзначати це свято в день народження офтальмолога Святослава Федорова, належить президентові Медичної Палати Санкт-Петербурга Тамаз Мчедлідзе.

2015-01-27 20:23:11

Випробування ліки порушували права людей

Випробування ліки порушували права людей - Влада Камбоджі ухвалили рішення заборонити проведення одного з наймасштабніших клінічних досліджень, організованого міжнародною групою вчених під егідою ВООЗ. На думку камбоджійських юристів, це дослідження супроводжувалося грубим порушенням прав які брали в ньому участь людей.

2015-01-27 20:23:07