Ще раз про псоріаз

Володимир Кирилович Купчин з успіхом лікує не тільки псоріаз, але й інші важкі захворювання, від поліартриту до мастопатії, розробляючи і пріготавлівая власні склади з лікарських рослин. Але мова пішла, природно, про псоріаз.


Так з чого ж ми почнемо? .. Ви дійсно самостійно позбулися псоріазу?

Володимир Купчин: Я захворів на 3-му році служби в армії, а служив я на флоті в Одеських прикордонних військах. Потім мене «обсипало» вже повністю, і так я промучився 20 років.

Наскільки сильні були поразки?

В. К.: Та практично все тіло: голова, ноги, лікті, спина ... Бували періоди загострення, потім - ремісії. Історія довга ...

Але як саме ви вилікувалися самі?

В. К.: Я перепробував різні способи, в тому числі і гомеопатію. Але прийшов, в кінцевому рахунку, до соків рослин, або витяжкам з них, і зовнішньої мазі.
Отже, соки рослин. Всі соки готуються зі свіжих рослин у період їх цвітіння. Чому соки? Тому що в них знаходяться всі компоненти в біологічно найбільш активній формі, причому в кожній рослині в дуже широкому терапевтичному діапазоні, і, таким чином, ми лікуємо не одну хворобу, а все в комплексі. Весь секрет у тому, щоб ці біологічно активні речовини: алкалоїди, флавоноі-ди, глікозиди і так далі не загубилися при переробці. Адже поки рослина збереш, поки привезеш, воно вже висохне, почорніє. Я прийшов до висновку, що потрібно соки заготовлювати прямо на місці виростання рослин, за допомогою преса для отримання соку.

Але де брати цей самий прес? А чи не можна як-небудь простіше? Скажімо, користуватися звичайною м'ясорубкою: прокрутив рослина, віджати через три шари марлі - ось і сік.

В. К.: Звичайно, можна. Правда, від збору рослини до м'ясорубки має пройти найкоротший час.

Припустимо, сік рослини отримано. Як його зберігати, як приймати?

В. К.: Для зберігання роблять спиртову есенцію: 1 частина соку рослини змішують з 2 частинами спирту 70 °, її можна зберігати в щільно закритому скляному посуді в холодильнику або погребі до 10 років. Для прийому всередину робиться розведення: 30 мл есенції + 70 мл горілки 40 °. Прийом по 30-40 крапель 3 рази на день за 20-30 хвилин до їжі протягом 1 місяця.

Ви згадували про витяжки з рослин. Як робляться вони?

В. К.: Беремо свіже квітуча рослина, як правило, цілком, з квітками, але без коріння. При цьому зрізати його треба на годину найбільшою біологічної активності - це можна дізнатися з довідників. Далі рослина подрібнюємо ножем на дерев'яній дошці, нещільно набиваємо їм скляну банку обсягом, наприклад, 1 літр, заливаємо 70 °-вим спиртом і закриваємо поліетиленової кришкою. І так, у скляних банках, перевозимо вже заготовлене рослина. На другий день треба долити трохи спирту доверху, так як рослина візьме частину спирту на себе. Банки, закриті поліетиленовими кришками, стоять у темному місці при кімнатній температурі 2 тижні. Через два тижні вміст дуже сильно віджимається (до мінімуму втрат), макуха викидається, а отримана есенція може зберігатися у щільно закритому скляному посуді з темного скла в погребі чи в холодильнику до 10 років. Для вживання всередину есенцію розводять 40 °-ний горілкою: взяти 70 мл горілки 40 ° + 30 мл есенції. Отримуємо 100 мл витяжки для прийому всередину.

Як таку витяжку приймати?

В. К.: По 30-40 крапель 3 рази на день за 20-30 хвилин до їжі протягом 2 місяців. Після першого місяця робиться перерва на 5-7 днів.

Добре, якщо немає ні соків, ні витяжок - можна скористатися аптечними травами. Дайте вже нарешті компоненти самого антіпсоріазного збору.

В. К.: Я дам вам кілька зборів: перший застосовують у загальному випадку захворювання на псоріаз - це склад професора Томіліна, яким користувався я сам, решту - при деяких супутніх. Всі рослини для зборів беруться в сухому вигляді.

Отже, збір № 1 (псоріаз).
• Фіалка триколірна - 2 частини;
• Золототисячник (будь-який) - 2 частини;
• Багно звичайне (Ledum palustre) - 1 частина;
• Димянка лікарська (Fumaria oficinalis) - 1 частина;
• Копитняк європейський (Asarum europaeum) - 1 частина;
• Паслін солодко-гіркий (Solarium dulcamara) - 1 частина.

Всі компоненти змішати, 1 столову ложку збору залити 1 склянкою окропу, настояти 40 хвилин під кришкою, процідити, віджати, долити вміст до 200 мл. Приймати по 1 / 3 склянки за 20-30 хвилин до їжі 3 рази на день. Курс - 5-6 місяців. Після кожного місяця робиться перерва на 5-7 днів.

Досить тривалий час треба приймати цей настій. Курс прийому витяжок з рослин в 3 рази коротше, не кажучи вже про соках. Це що, пов'язано з більшою ефективністю самих витяжок і соків?

В. К.: Звичайно. До речі, спирт, присутній у витяжках і розведеннях соків, сприяє кращому всмоктуванню лікарських компонентів в організмі.

Значить, за аналогією зі збором з трав можна приготувати суміш з витяжок або соків. Як це зробити?

В. К.: Ви підготовляє спочатку по 100 мл витяжок (або розведень соків) для прийому всередину з кожної трави окремо, потім змішуєте їх у тих же пропорціях, що і в зборі, і приймаєте по 30-40 крапель 3 рази на день за 20-30 хвилин до їжі протягом 1 -2 місяців. Повторю, після першого місяця робиться перерва на 5-7 днів.

Заготовлювати ці рослини як для засушіванія, так і для приготування витяжок можна ж і самому в період їх цвітіння. Коли вони цвітуть?

В. К.: Фіалка - у травні, золототисячник - у липні, паслін - у червні-липні, багно - у червні (беруть верхівки з квітами), Димянка - з середини травня (вся рослина цілком), копитняк (його ще називають подорешнік , беруть все рослина цілком) - у травні.

Після основного курсу ви рекомендуєте індивідуальні. Розкажіть про деякі з них.

В. К.: По закінченні основного курсу, повторю, у випадку прийому збору сухих трав - 5-6 місяців, у випадку прийому суміші витяжок - 2 місяці, суміші розведень соків - 1 місяць, призначається додатковий курс - тривалістю відповідно 3-4 місяці при прийомі сухого збору або 1-2 місяці при прийомі розведень соків або витяжок.

Отже, збір № 2 (гіпертонія та серцеві нездужання, неврози):
Синюха лазурова, пустирник, глід, валеріана, Авраам лікарський. Беремо 1-2 рослини (у рівних частинах у випадку двох рослин) з цього списку і готуємо настій або витяжку за вищевказаними методиками. Прийом - аналогічний. Наступні два склади готуються і приймаються так само.

Збір № 3 (гіпотонія, занепад сил): золотий корінь (родіола рожева), елеутерокок, ехінацея.

Збір № 4 (печінка, жовчовивідні шляхи): репяшок (агрімонія), календула, полин гіркий.


З прийомом всередину все начебто зрозуміло - соки, або витяжки, або настої. Давайте поговоримо про зовнішнє лікуванні - мазі.

В. К.: Важливим елементом мазі є її основа. У своїй практиці я пробував всілякі основи - і вазелін, і смалець, і багато іншого, але все-таки краща основа - солідол жировий марки «Ж» (ГОСТ 1033-79) - купити можна майже на будь-якому будівельному ринку (літрова банка коштує рублів 50).

Отже, сам рецепт: у фарфорову чашку вилити білок одного свіжого домашнього яйця, додати 2-3 ст. ложки квіткового меду, видавити 1 / 3 тюбика дитячого крему, додати 1 ч. ложку порошку сірки, 1 ч. ложку соку цибулі ріпчастої, 1 десертну ложку соку часнику і 2 ч. ложки золи з плодів каштану. Можна додати 2 ч. ложки золи плодів шипшини - в золах знаходяться мікроелементи. Ретельно перемішати все міксером або вручну і все змішати з 1 / 2 л солідолу. Якщо консистенція буде занадто рідкою, можна додати солідол до отримання сметанообразной маси. Соки часнику та цибулі входять до цього складу для консервації. Замість них можна використовувати 2 ч. ложки соку черемші (ведмежий цибуля), змішаного навпіл з медом. Черемша - кращий консервант.

Скільки така мазь може зберігатися і як її застосовувати?

В. К.: Мазь зберігають у холодильнику 3 роки. Спосіб застосування: легкі втирання мазі в область поразки. При сильних ураженнях з великою площею - 1 раз на ніч, при невеликих осередкових поразках - 2 рази на день, вранці і ввечері. Мазь легко вбирається, ніяких компресів не треба.

Ви не обмовилися щодо кількості втирання при великих і малих ураженнях?

В. К.: Ні, саме як я сказав. Справа в тому, що організм негайно вбирає мазь через шкіру, і при великій площі нанесення літрової банки солідолу вам не вистачить і на тиждень, а це вже передозування, так як солідол містить й канцерогени. При великих ураженнях я рекомендую втирати мазь в половину вогнища за 1 раз, на наступний день - обробляється друга половина. Справа так йде повільніше, але вірніше, без передозування і без можливого загострення.

Ми чули про застосовуваний вами способі нанесення мазі на розігріту шкіру. Розкажіть про цю процедуру докладніше.

В. К.: Якщо організм нагріти до 40-42 °, то після завершення процесу потовиділення можна живити організм через шкіру лікарською речовиною, розчиненим у воді в пропорції приблизно 1:7 (аерозолів), обприскуючи тіло за допомогою звичайного пульверизатора. Протягом 3 хвилин шкіра подібна решето, через яке ліки потрапляє
прямо в кров, минаючи всі внутрішні органи - печінку, нирки і так далі. Камера для розігріву являє собою дерев'яний ящик, у якому знаходиться стілець, знизу під стілець подається гаряче повітря за допомогою вентилятора з нагрівачем. Температура всередині підтримується на рівні 50-60 °, голова знаходиться зовні. Час розігріву 30-40 хвилин, протягом цього процесу з організму активно виводяться шлаки, йде потовиділення. Після цього пацієнт виходить з камери, піт змивається гарячою водою і на уражені ділянки наноситься лікувальний склад у вигляді аерозолі - я використовував пристрій для запилення картоплі отрутохімікатами, можна скористатися звичайною «грушею» для одеколону.

А що входить в лікувальний склад?

В. К.: Все те ж, що в мазь, за винятком солідолу і дитячого крему, розведене дистильованою водою до рідкого стану. Склад для аерозолі можна кілька міняти, наприклад, таким чином: білок яйця курячого - 20-30%, сік цибулі ведмежої - 7-10%, сік пасльону солодко-гіркого - 3-5%, вода дистильована - інше, тобто в сумі повинно бути 100%.

12 таких процедур, що проводяться через день - частіше не можна, і від псоріазу нічого не залишається. Зараз, до речі, з'явилися переносні побутові сауни - своєрідний термомешок, який можна використовувати для цих же цілей. А взагалі розігрітися можна і в сауні, і в лазні, і в звичайній ванній протягом 10-20 хвилин, після чого і наносити на шкіру зазначений склад.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-02 07:54:34

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-02 05:04:21

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-02 06:11:31

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-02 03:09:29

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-02 04:26:46

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-02 07:25:37

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-02 03:23:34

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-02 07:48:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-02 03:42:55

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-02 02:54:27

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-02 03:30:06

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-02 00:33:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-01 23:37:31

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-02 04:54:11

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-02 04:54:11

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-02 00:12:20

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-02 03:24:00

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-02 00:23:48

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-02 00:44:48

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-02 08:47:03