Милим Жінкам!

З самого дитинства, більшість з Вас, любі жінки, отримують від своїх мам, бабусь і батьків установку, бути справжніми розумницями. Ви повинні добре їсти і слухати старших - в самому ранньому дитинстві. Ви повинні добре їсти, прибирати за собою іграшки і слухати старших - в дитсадівському віці. Ви повинні нормально їсти, прибирати свої речі, добре вчитися і допомагати старшим - у шкільному віці. Ви повинні отримати освіту, влаштуватися на роботу, прислухатися до старших і допомагати їм - у зрілій юності. А потім, Ви повинні вдало вийти заміж і вести гідний спосіб життя сімейної дами, зберігаючи вірність сімейного вогнища в цілому і рідному чоловікові, зокрема.

Отже, що ж виходить? Вам з дитинства вселяють неспростовні, непорушні догми, яким, за поданням Ваших рідних і близьких, Ви повинні сліпо слідувати, не ставлячи їх під сумнів ні за яких обставин.

А якщо раптом, якась вівця, вибивається із отари та відбивається від материнських і батьківських рук, їй відразу навішують ярлики, з якими і живе нещасна овечка, відчайдушно опираючись і спростовуючи, прирослі до неї клеймо.

Ну, наприклад, якщо дівчина не знайде собі пару і не обзаведеться обручкою до тридцяти п'яти років, вона стає володаркою, невтішно титулу «стара діва». І будь-який Ваш, навіть найменший зрив, буде розцінюватися як сексуальне незадоволення і причому, абсолютно всіма, починаючи від Ваших рідних і близьких, і закінчуючи друзями та подругами, колегами і товаришами по службі. І дивитися на цю нещасну, будуть як на «синій чулок» або ще гірше, як на фригідною стару стерву-чоловіконенависниця.

Або навпаки. Якщо дівчина з'являється біля свого під'їзду з різними хлопцями або основна кількість її друзів, представники протилежної статі і вона, знову ж таки, не поспішає вийти заміж, то її статус, буде куди гірше, попередньої жертви. Вона вкарбуються у пам'яті оточуючих, як дівиця легкої поведінки, недолуга і розпущена. І навіть коли, вона все-таки почує вальс Мендельсона, до її чоловіка, все одно, будуть долітати різні чутки неприємного змісту, про бурхливої молодості його судженої.

А ось, ще приклад, якщо дівчина, на другому курсі інституту, закохується в свого однокурсника і, обзавівшись маленьким, симпатичним животиком, вирішує кинути вищий навчальний заклад і прийняти пропозицію руки і серця, від батька своєї дитини. Або, більш того, вирішує присвятити себе сім'ї, а не продовжувати, після народження малюка, гризти граніт науки, то в розумінні оточуючих, вона стає «домашньої клушей», на утриманні у чоловіка. І більшість, все тих же друзів і родичів, будуть вважати, що її благовірний її не вірний, а вона - недалека простота.

Або, якщо дівчина обзавелася маленьким, симпатичним животиком, а їй ніхто не запропонував руку і серце і до пологової палати, вона наполегливо продовжувала вбирати знання на студентській лаві, то навіть, зробивши успішну кар'єру і ставши великою людиною, вона для всіх залишиться матір'ю одиначкою. А якщо, вона все-таки зустріне любов і узаконить свої відносини, щось образливе «він взяв її з дитиною», буде, ще довгий час, першої фразою у всіх в плітках, що стосуються її персони.

А раптом дівчина, будучи у шлюбі, полюбить іншого чоловіка, то її удостоїть самими чорними ярликами, яке тільки можна собі уявити. Якщо її законний чоловік, виявиться хоч трішки позитивним, то всі місцеві обивателі зведуть його в ранг героя, а її зроблять ганебною зрадницею, не гідною навіть мізинця, свого гідного чоловіка. Чомусь чоловічі зради, сприймаються суспільством набагато легше, практично спокійно, тоді як жіночі, розглядаються в лупу і передаються з вуст у вуста. Обростаючи, з кожним наступним слухачем, наче сніжний ком, новими жахливими подробицями, жіночого зради. І набираючи швидкість лавини, сходить з Евересту, ці принизливі плітки, змітають свою жертву з стійких життєвих позицій.

Так що ж робити, ось таким "неумніцам", які насправді, не такі й погані, просто вибівшіеся із загальноприйнятих стандартів, нашого, далеко не такого вже й цивілізованого, суспільства?

Переважна кількість моїх клієнтів - це жінки, які звертаючись до мене, намагаються захиститися і щось змінити у своєму житті, в кращу сторону. Чим довше я спілкуюся з кожною з них, тим краще я дізнаюся їхню душу, яка найчастіше виявляється втомленою, надломленої і зацькованої.

Чому, якщо дівчина більше спілкується з хлопцями, то вона обов'язково, легкої поведінки? А якщо раптом, їй просто цікавіше з друзями, а не з подругами? Може вона не хоче обговорювати всілякі топи, міні, розпродажу і блакитноокого новачка, з паралельного курсу. А їй, набагато цікавіше, обговорити з цим самим новачком, концепт-кар "Honda FCX", комету Швассмана-Вахмана або можливості нової комп'ютерної програми.

А "стара діва"? Може вона і не чоловіконенависниця, зовсім? Просто дівчина шукає свій ідеал і не бажає розмінюватися на всілякі випадкові зв'язки. Звичайно, можна сказати "Що ж це, всім підходить, а вона чекає принца на білому Мерседесі". Ну і нехай чекає! Це її право і не наша справа обговорювати це і навішувати на неї ярлики. Вона береже себе для того єдиного, який оцінить це очікування та її чисту душу.

Ну а чому жінка, яка хоче ростити дітей, а не віддавати їх у руки всіляких няньок і вихователів, вважається "домашньої клушей"? За яким правом, недалекі пліткарки і пліткарі, переконані самі і переконують інших у тому, що якщо жінка зустрічає чоловіка чистої квартирою, палаючим борщем і теплим поцілунком, повинна бути чоловікові менш цікава, ніж закостенілі підприємниця, яка, розігрітий в мікрохвильовці обід, приправити вигадками про незговірливих податківців і підступних конкурентів?

А жінка, яка не побоялася народити дитину без чоловіка, та ще й гідно його забезпечує, зробивши вдалу кар'єру, як всіма улюблена героїня фільму "Москва сльозам не вірить", гідна титулу "супер-жінка", а не образливого прізвиська "мати-одиначка ". І неон взяв її з дитиною, а вона, разом зі своїм малюком, довго роздумуючи, прийняли його у свій маленький і затишний клан.

То який же можна зробити висновок? Може такий ...
Ця розумниця, не обов'язково повинна відповідати, подань наших бабусь, про ідеальну жінку. У наш час, жінка цілком може вибирати свій життєвий шлях, згідно зі своїм світоглядом і бажанням.

І якщо її бажання, не збігаються з бажаннями її рідних - в юності, дружина - в молодості, а дітей - в старості, то це не означає, що вона вітряна, навіжена, недалека або вижила з розуму. Вона вільна надходити відповідно до свого сприйняття життя, домагатися своїх горизонтів, навіть якщо, в наслідку виявиться, що вони помилкові. Але це будуть її помилки і виправляти їх, буде вона сама. Не зараз - так через рік, не через рік - так через п'ятирічку. Але це буде її усвідомлення і тільки її, рішення.

Милі дами - зривайте з себе ярлики, а якщо не вистачає сил, то просто - не звертайте на них увагу. Така байдужість з Вашого боку, зачепить Ваших карателів, а коли шпильки перестануть досягати мети, то повірте - їх стане набагато менше.
Будь-яка плітка про Вас, розрахована, перш за все, на Вас самих. Чим менше Ви будете на них реагувати, тим сильніше Ви будете для оточуючих. А сильних людей - завжди бояться! Шушукатися повністю - звичайно не перестануть, а злегка - нехай!

Погана реклама - це теж реклама, а як не рекламувати таку красу, як Ви?!

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-08 05:04:22

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-07 21:17:14

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-07 20:11:16

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-08 08:34:22

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-07 22:36:00

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-07 09:51:34

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-07 21:22:57

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-08 01:39:18

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 17:34:18

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-07 16:43:56

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-07 12:48:26

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-06 16:19:03

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-06 16:18:59

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-08 06:30:19

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-07 18:22:05

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-07 01:23:05

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-08 05:30:25

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-07 18:22:15

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-06 16:29:32

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-08 01:38:25