Про рис, гвоздику і морквяний сік

Хочу поділитися методами лікування підвищеного тиску. Думаю, що багато скористаються - вони прості й доступні.


21 шт. пряної гвоздики (продається в магазинах) кип'ятити 5 хвилин в 0,5 літра води / наполягти, процідити. Зберігати в холодильнику. Пити по 1 столовій ложці 3 рази на день, незалежно від прийому їжі, поки відвар не закінчиться - це курс лікування.

Знаю і такий метод.

Увечері взяти 2 ст. ложки - без гірки-рису, промити і залити 750 г холодної води (вистояною або з колодязя). Не солити. Залишити до ранку. Вранці закип'ятити протягом 7 хвилин, воду злити, а кашу з'їсти в гарячому вигляді. Після не їсти і не пити 3 години. Курс лікування - 21 день. Через півроку повторити. Рис очищає організм від шлаків, солей, знімає набряки, полегшує роботу нирок і печінки. Тиск теж нормалізується.

Наступний рецепт: взяти 1 склянку сушених абрикосів, 1 склянка родзинок, 1 склянка волоських горіхів, подрібнити і змішати з 2 склянками меду. Приймати: по 1 ст. ложці 3 рази на день протягом місяця.

Можна також приготувати суміш: 1 склянка морквяного соку, 1 склянка соку хрону, 1 склянка меду, сік 1 лимона. Всі зміщувати. Зберігати в скляному посуді в холодильнику. Приймати: по 1-2 чайні ложки суміші 3 рази на день за 30 хвилин до їжі або через 2 години після їжі.

Насамкінець хочу сказати: якщо кожен день вживати часник або пити сік гарбуза - тиск знижується.

Народні методи лікування

Про рис, гвоздику і морквяний сік

Хочу поділитися методами лікування підвищеного тиску. Думаю, що багато скористаються - вони прості й доступні.

2015-02-01 18:07:11

Чи не допускайте алергію

Хоча зазначає, що лікування в кожному випадку індивідуально, і спирається передусім на застосування лікарських рослин: адже використання хіміотерапії загрожує посиленням алергії за рахунок лікарської непереносимості та розвитку побічних явищ

2015-02-01 18:07:09

4 перевірених рецепту від геморою

Минуло 15 років з часу мого лікування, і з тих пір повторення хвороби не було.

2015-02-01 18:07:08

Лікування псоріазу народними засобами

Псоріаз добре піддається лікуванню народними засобами. Здоров'я шкіри безпосередньо залежить від роботи наших внутрішніх органів, особливо печінки, головного чистильника організму.

2015-02-01 18:06:43

ДИВО, доступне всім

Це диво - рідко застосовуваний в народі ряска, за допомогою якої я вилікувала свого сина від алергії. В осінній період міжсезонного загострення алергії і для профілактики кращого засобу і не придумаєш.

2015-02-01 18:06:41

Ліжко в два поверхи

Багатьом довелося випробувати, що означає догляд за так званим лежачим хворим. Так ось, ці люди знають, що лежачі хворі гинуть найчастіше не від повалили їх хвороби, а від зараження крові, неминучого при пролежнях. Якщо таке трапиться - вже мало допомагають найдорожчі мазі, спеціальні пластирі та серветки. Головне в догляді - не допустити пролежнів, а це вдається лише підтриманням чистоти тіла і доступом свіжого повітря.

2015-02-01 18:06:31

І знову про мокриць

Одного разу під час чергового медичного обстеження лікар виявив у мене підвищений вміст цукру в крові. Я став шукати народні засоби і згадав, що колись читав про мокриць, що якщо вживати її в їжу, то можна нормалізувати рівень цукру. У нас ця трава росте на городі.

2015-02-01 18:06:22

Грибок на ногах, як швидко позбутися від нього

Грибок (мікоз), що з'явився на ногах, отруїть навіть саме солодке існування. Грибок викликає постійна сверблячка і бажання розчесати шкіру на ногах. Заразитися їм просто через контакт з хворою людиною або через його одяг або взуття. Потрапити грибок може також з предметів ужитку. Це килимки у ванній, манікюрні приладдя. Не можна користуватися чужими мочалками або рушниками.

2015-02-01 18:06:20

Шпори лікувати дуже просто!

П'яткову шпору, яка турбувала мене близько року, я вилікував за три тижні компресами на ніч.

2015-02-01 18:06:05

Рецепт від аскарид

Хочу дати рецепт читачам від аскарид. У мене п'ятеро внуків, і, звичайно, ця напасть мені знайома.

2015-02-01 18:05:57

Медицина

Семінар: «Застосування нових технологій: пуповинна кров, стовбурові клітини і передімплантаційна діагностика»

Семінар: «Застосування нових технологій: пуповинна кров, стовбурові клітини і передімплантаційна діагностика» - Запрошуємо на семінар фахівців в області акушерства та гінекології. Тема семінару: «Застосування нових технологій: пуповинна кров, стовбурові клітини і передімплантаційна діагностика»

2015-02-01 18:07:06

Рекомендації у період загострення при болю в спині

Рекомендації у період загострення при болю в спині - Коли трапляється напад болю в спині необхідно своєчасно (як можна раніше) звернутися до лікаря. Якщо немає можливості звернутися за допомогою до фахівця, вдамося до наступних заходів, які полегшать біль. R

2015-02-01 18:07:02

Парацетамол - ліки не для вагітних

Парацетамол - ліки не для вагітних - Як з'ясувалося під час дослідження, проведеного співробітниками Королівського коледжу Лондона, жінки, що вживають під час вагітності - особливо, у другій половині терміну - такі знеболюючі засоби як парацетамол, ризикують тим, що їхні діти будуть страждати від задишки, що може стати першою сходинкою для розвитку астми.

2015-02-01 18:07:00

Четверте доказ реальності енергоінформаційного системи людини (перші ознаки функціональних комплексів)

Четверте доказ реальності енергоінформаційного системи людини (перші ознаки функціональних комплексів) - Раніше було встановлено, що будь-який комплекс функціональних системи (ФС) специфічно реагує на порушення окремо взятого каналу каскадом різноспрямованих специфічних реакцій (збудженням, пригніченням і парадоксальними). Виникло закономірне питання: а як реагує одна і та ж система на порушення різних 'акупунктурних каналів'? Адже за логікою речей вона не повинна давати однотипні відповіді на зміну активності різних функціональних організацій.

2015-02-01 18:06:59

Другий випадок в історії медицини порятунку гетеротопічних близнюків

Другий випадок в історії медицини порятунку гетеротопічних близнюків - Близнюки, дві кіпрські дівчинки, одна розвивалася усередині матки, а друга зовні від матки у сигмовидної кишки, народилися здоровими в університетській лікарні Ізраїлю . Це другий випадок за останні 25 років.

2015-02-01 18:06:56

Управління натхненням

Керування натхненням - Дана стаття - короткий практикум для тих, хто шукає шляхи взаємодії з власним натхненням. Ви маєте можливість переглянути свій спосіб життя, думок і емоційних реакцій, а також поісследовать механізми натхненного стану по 5-крокової моделі позитивної психотерапії.

2015-02-01 18:06:55

Споживання великої кількості овочів і фруктів не відіграє значної ролі в профілактиці раку

Споживання великої кількості овочів і фруктів не відіграє значної ролі в профілактиці раку - Міжнародна група дослідників виявила, що, всупереч існуючій в науці та практичній медицині точці зору , споживання великої кількості овочів і фруктів не відіграє значної ролі в профілактиці раку, повідомляє BBC. Тим не менше, воно значно знижує захворюваність ожирінням і атеросклерозом і, отже, інфарктом та інсультом.

2015-02-01 18:06:51

Мозговий натрійуретичний пептид пророкує перші серцево-судинні події?

Мозговий натрійуретичний пептид пророкує перші серцево-судинні події? - За даними нового датського дослідження, N-термінальна фракція мозкового натрійуретичного пропептіда пророкує ризик перших серцево-судинних подій у літніх пацієнтів.

2015-02-01 18:06:50

Екзема

Екзема - Шкіра - це своєрідний щит, який першим приймає на себе удар навколишнього середовища і затуляє організм людини від її небажаного впливу. Ось чому здоров'ю шкіри слід приділяти особливу увагу не тільки відвідувачам аптек, але і фармацевтам. R

2015-02-01 18:06:47

Головний мозок дитини вкрай схильний до шкідливого впливу електромагнітних випромінювань

Головний мозок дитини вкрай схильний до шкідливого впливу електромагнітних випромінювань - Головний мозок дитини вкрай схильний до шкідливого впливу електромагнітних випромінювань, повідомив під час круглого столу провідний науковий співробітник лабораторії радіобіології та гігієни неіонізуючих випромінювань Федерального медико-біологічного центру (ФМБЦ) імені Бурназяна ФМБА Росії, професор Юрій Григор'єв.

2015-02-01 18:06:43