Я, ІХС та гіпертонічної хвороби

Лікарі - на жаль! - Теж хворіють ... Не минула чаша ця і мене, багато років страждає на ішемічну хворобу серця і гіпертонічну хворобу. У зв'язку з цим хочеться поділитися досвідом мирного співіснування, якщо можна так висловитися, лікаря-пацієнта з його хворобами, як відомо, які ускладнюють наше життя.

Я - самотня людина на восьмому десятку, дружину поховав кілька років тому. Чи не той, що п'є, палити кинув 30 років тому. Непрацюючий пенсіонер - вранці встаю пізно, не раніше 9-10 годин. Моя зарядка - це швидка ходьба по квартирі з активними рухами рук (кистьові еспандер, легкі гантелі) протягом 30 хвилин. До бігу підтюпцем ставлення негативне.

Девіз апологетів оздоровчого бігу - «Бігом від інфаркту» - для людей похилого віку, обтяжених хворобами, вважаю неприйнятним. Досвід десятиліть підтвердив правоту висловлювання одного з наймудріших вітчизняних терапевтів І. А. Кассірского, який на самому початку захоплення оздоровчим бігом попереджав: від інфаркту можна не тільки втекти, але до інфаркту можна і прибігти! До речі, Купер - один з активних прихильників «бігу підтюпцем» - у віці 54 років раптово помер на біговій доріжці саме від гострого інфаркту міокарда. За авторитетним статистичними даними, смертність серед сердечників, захоплюються бігом, на порядок вище, ніж у пацієнтів, які віддають перевагу звичайні піші прогулянки.

П'ю тільки зелений чай з цукром, який рятує від зайвої ваги і має унікальну здатність виведення з організму токсичних продуктів обміну речовин.

Я вже давно і міцно засвоїв на особистому досвіді, що споживання свинячого м'яса, тваринних жирів, яєць, солоної їжі, спиртних напоїв може призвести до неприємностями - підвищенням артеріального тиску, появою болю в ділянці серця, порушеннями серцевого ритму, різким погіршенням самопочуття. Тому категорично уникаю порушень харчового режиму. Майже щодня вживаю вінегрет з великою кількістю вареного буряка і рослинного масла, що сприяє щоденному повноцінному спорожнення кишечника, а це дуже важливий чинник збереження здоров'я, так як затримка стільця призводить до всмоктування в кров токсичних речовин, що утворюються при запорах. Майже щодня вживаю кефір, сир, овочі, фрукти, курагу, нежирну яловичину, несолону рибу, курку (без шкірки). Хліб віддаю перевагу «Дарницький», а кашу - вівсяну. Майже щодня вживаю часник.

Вважаю обов'язковими піші прогулянки (до 5 км) протягом 1,5-2 годин.

Як серцевих (заспокійливих) коштів, якщо виникає необхідність, використовую настоянку або таблетки валеріани, корвалол (до 6 крапель). Дуже гарним седативним засобом, за моїми особистими спостереженнями, є глютамінова кислота, вона продається без рецепту.

При епізодах порушення серцевого ритму приймаю корвалол, аспаркам, анапрілін, Новокаїнамід в таблетках. В якості механічної дії використовую довільні

кашльові поштовхи, глибокі зітхання з протяжними видиху і напругою м'язів черевного преса.

Як засіб, що регулює артеріальний тиск, багато років постійно користуюся ку-рантілом-25 - по 2-4 драже на день.

Згідно з розробленою мною концепції, головним причинним фактором підвищення артеріального тиску при гіпертонічній хворобі визнається коронарна недостатність, тобто обмеження кровопостачання серцевого м'яза, зумовлене атеросклеротичним ураженням судин, що живлять її. А підвищення системного артеріального тиску в моєї концепції розглядається як компенсаторна доцільна реакція організму, орієнтована на усунення коронарної недостатності, для просування крові по артеріях коронарним, деформованим атеросклеротичними нашаруваннями.

Тому використання куранти, що є вельми активним засобом посилення кровообігу серцевого м'яза, призводить до зниження артеріального тиску, - так як відпадає необхідність у додатковому пресорними зусиллі для задоволення енергетичних потреб міокарда.

Постійний щоденний прийом малих доз Курантілу забезпечує підтримання рівня артеріального тиску в діапазоні 150/90-40/85 - оптимальному для мого віку.

Підвищення артеріального тиску на тлі постійного прийому Курантілу іноді відзначається при зміні погодних умов - сильних магнітних бур, під впливом побутових стресових ситуацій. У таких випадках

використовую для коригування рівня артеріального тиску: відвар сечогінної збору (корені солодки, мучниця, ялівець) з обов'язковим прийомом 1 -2 таблеток аспаркама. Така ось комбінація відвару сечогінного збору з аспаркамом нормалізує артеріальний тиск нітрохи не гірше дуже дорогого аріфона (це наше російське «Ноу-Хау !»)...

Повторюю: 1 / 2 склянки відвару сечогінного збору, приготованого за що додається інструкції, в комплекті з 1 -2 таблетками аспаркама (ретельно * розжоване) гарантує зниження артеріального тиску до оптимального рівня протягом найближчих 30-60 хвилин за рахунок прискореного виведення рідини з організму. За умови, звичайно, що нирки пацієнта функціонують нормально, лікарські засоби хорошої якості, за відсутності алкогольної інтоксикації чи інших несприятливих впливів на організм хворого.

Ось так спільно і існуємо - я, ІХС та гіпертонічна хвороба, яку постійно доводиться тримати на короткому повідку.

Вважаю за необхідне нагадати читачам, що моїми порадами можуть скористатися лише ті пацієнти, які вже обстежені і діагноз: «ІХС. Гіпертонічна хвороба »- сумнівів не викликає. Але якщо у хворого виявлена не гіпертонічна хвороба, а симптоматична гіпертонія, пов'язана з ураженням нирок, головного мозку або ендокринних органів, - лікування повинно проводитися під строгим лікарським контролем.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-05 17:36:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-05 18:09:43

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-05 19:44:17

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-05 18:24:14

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-05 00:58:58

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-05 19:09:43

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-05 22:55:33

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-05 23:43:58

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 02:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-03 18:06:05

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-05 21:54:22

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-04 11:42:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-04 11:45:33

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-06 03:19:50

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-05 17:36:56

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-06 04:10:06

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-04 11:43:28

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-05 15:32:01

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-05 20:21:51

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-04 18:22:01