Способи лікування грибка нігтів

Грибок нігтів, або оніхомікоз, - вкрай неприємне і дуже поширене інфекційне захворювання. Як правило, люди не схильні надавати значення першим симптомів хвороби, і ця помилка тягне за собою сумні наслідки. На ранній стадії оніхомікоз лікується досить легко й ефективно. Але, чим занедбаного стану уражених інфекцією нігтьових пластин, тим важче позбутися від грибка.

Зміни нігтів, спочатку непомітні, можуть стати першими ознаками захворювання. Однак навіть досвідчений дерматолог не зможе зі стовідсотковою впевненістю поставити точний діагноз без лабораторного дослідження.

Лабораторний аналіз при підозрі на оніхомікоз включає в себе мікроскопію і посів, які дають можливість виявити грибок і визначити його вид. Відповідно до отриманих результатів, обирається методика лікування.

Деякі препарати для лікування оніхомікозу універсальні, а деякі, навпаки, дієві в боротьбі тільки з певним видом грибка.
Принцип лікування грибка нігтів полягає в паралельному використанні препаратів, що знищують грибок, і застосуванні додаткових методів, що поліпшують стан нігтьової пластини. Іншими словами, фахівці рекомендують застосування системних і місцевих препаратів в комплексі.

Якщо місцева (розчини, спеціальні лаки) діють безпосередньо на нігтьову пластину, покращуючи її стан, то системні (найчастіше у вигляді таблеток) впливають на ніготь через кров, проникаючи під нігтьову пластину і в її основу.

Стан нігтів на момент звернення до лікаря грає у виборі методики лікування не останню роль. Багато клінік практикують процедуру чищення нігтьової пластини. При цьому зайві нашарування безболісно знімаються з застосуванням спеціальних засобів і апаратів. Проте цей спосіб лікування підходить не всім і далеко не в кожному випадку.

По суті, лікування оніхомікозу ставить кінцевою метою знищення інфекції та можливість відростити нігті вже без грибка.

Вибір схеми лікування залежить від професійного досвіду лікуючого лікаря. Правильний підбір методики лікування, ретельне дотримання призначень і профілактичні заходи в комплексі дають ефективний результат. Недолікований оніхомікоз загрожує обернутися рецидивом вже в найближчі рік - два після пройденого курсу лікування. Тому вкрай важливо, щоб пацієнт неухильно дотримувався всіх лікарських рекомендацій.

Народні методи лікування

Способи лікування грибка нігтів

Грибок нігтів, або оніхомікоз, - вкрай неприємне і дуже поширене інфекційне захворювання. Як правило, люди не схильні надавати значення першим симптомів хвороби, і ця помилка тягне за собою сумні наслідки. На ранній стадії оніхомікоз лікується досить легко й ефективно. Але, чим занедбаного стану уражених інфекцією нігтьових пластин, тим важче позбутися від грибка.

2014-12-21 19:32:09

Як я ще живу зі своїм склерозом!

Мені 60 років, і з них понад 20 я хворий енцефаломієліт, або розсіяним склерозом (PC). Розповім, як мені вдалося з цією недугою не лише вижити, але, всупереч тому, що я інвалід I групи, продовжити наукову діяльність та творчу повсякденну роботу. Я пішов від небезпеки стати тягарем для близьких. Назвемо речі своїми іменами: розсіяний склероз - хронічне системне, прогресуюче многоочаговое ураження нервової системи. Вітчизняна й закордонна медицина публічно визнали: "PC невиліковний!" Медицина сьогодні може тільки забезпечити хворих препаратами і зняти больові синдроми.

2014-12-21 19:31:51

Хронічний бронхіт з астматичними компонентами

Років 20 тому в мене був сильний бронхіт. Лікарі ставили діагноз: хронічний бронхіт з астматичними компонентами. Як-то телефонувала чоловікові на роботу і зайшлася кашлем. Його працівниця, почувши у телефонну трубку, як я кашляю, дала мені рецепт

2014-12-21 19:31:28

Здоров'я печінки: поради травників

Печінка - бар'єр організму, захист на шляху токсинів в кров. Саме завдяки цьому «фільтру» знешкоджується безліч небезпечних для нас речовин, що потрапляють як з їжею та питвом, так і безпосередньо в кровотік (наприклад, при внутрішньовенних ін'єкцій).

2014-12-21 19:31:16

Лікування гельмінтозу народними засобами

У наш час найбільш поширеним дитячим захворюванням вважається - гельмінтоз. Ознаки захворювання такі - у дитини з'явилися темні кола під очима, уві сні він часто крутиться, скрипить зубками, під час їжі крім солодкого нічого не хоче їсти. Це вірна ознака гельмінтозу, а значить необхідно почистити організм дитини

2014-12-21 19:30:43

пришпорив цикорій

Смак трав знаю з дитинства, тому що в роки війни виховувалася в дитячому будинку. Час був голодний, харчувалися в основному картоплею, їли траву, за рахунок чого і вижили. Потім послідували 4 роки навчання, допомагало донорство .... Пропонований рецепт проти шпор я випробувала на собі.

2014-12-21 19:30:24

Збір трав лікує запалення сечового міхура

Я багато років страждала сечокам'яною хворобою і запаленням сечовивідних шляхів. В ході лікування скористалася дивним збором трав...

2014-12-21 19:30:22

Ефективно від проносу.

Пропоную ефективний метод позбавлення від проносу. 3 місяця мучилась цією напастю, щодня пила жменями найсильніших ліків, дії яких вистачало на півдня.

2014-12-21 19:29:58

І знову про мокриць

Одного разу під час чергового медичного обстеження лікар виявив у мене підвищений вміст цукру в крові. Я став шукати народні засоби і згадав, що колись читав про мокриць, що якщо вживати її в їжу, то можна нормалізувати рівень цукру. У нас ця трава росте на городі.

2014-12-21 19:29:42

Патологічний жіночий клімакс. Лікування травами

Лікування травами завжди поєднується з медикаментозним лікуванням, яке призначає лікар. Перед прийомом тієї чи іншої трави, або збору, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Основними симптомами клімаксу є: маткові кровотечі, розлад менструального циклу, підвищена нервова збудливість, часта головний біль, безсоння, зниження працездатності.

2014-12-21 19:29:23

Медицина

Чергове закриття пологових будинків викликає полеміку

Чергове закриття пологових будинків викликає полеміку - Чи потрібно ще закривати пологові будинки у Франції? У зв'язку з нестачею професійних акушерів і в ім'я безпеки життя породіль міністр охорони здоров'я Франції Жан-Франсуа Маттеї пропонує 'згрупувати пологові зали в медустановах, які мають' технічними можливостями, персоналом та необхідним обладнанням ', і реорганізувати неспроможні пологового будинку у' місцеві перинатальні центри '.

2014-12-21 19:32:08

Спортсменам треба менше пити

Спортсменам треба менше пити - Споживання спортсменами великої кількості води під час змагань може виявитися фатальним. З таким попередженням виступив експерт з університету Південної Африки Тімоті Девід Ноукс.

2014-12-21 19:32:08

Рак статевого члена. Чи можливо збереження органу?

Рак статевого члена. Чи можливо збереження органу? - Рак статевого члена - досить рідкісне захворювання. У Росії в 1998 році було зафіксовано 384 нових випадки, що склало 0,09% всіх злоякісних онкологічних захворювань. Тому досвідом лікування великої групи хворих не має в своєму розпорядженні практично жодне лікувальний заклад

2014-12-21 19:32:03

Полігамія

Полігамія - головний"спільник"СНІДу? - Основні зусилля міжнародних гуманітарних організацій, метою яких є боротьба з поширенням ВІЛ, спрямовані на забезпечення населення країн, що розвиваються сучасними противірусними препаратами. А от члени гуманітарного товариства 'Estamos', створеного в Мозамбіку і переслідує ту ж саму мету, не займаються пошуком безкоштовних лікарських засобів, а намагаються докорінно змінити традиції населення країни, а точніше - пропагують відмову від полігамії.

2014-12-21 19:32:01

Кожен сотий росіянин у віці від 18 до 24 років ВІЛ-інфікований

Кожен сотий росіянин у віці від 18 до 24 років ВІЛ-інфікований - Кожен сотий росіянин у віці від 18 до 24 років ВІЛ-інфікована. Ці дані навів на прес-конференції, присвяченої Всесвітньому дню пам'яті жертв СНІДу, керівник Федерального науково-методичного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Вадим Покровський. 'Якщо ці люди не отримають сучасного лікування, то вони помруть від СНІДу в найближчі 10 років', - констатував він.

2014-12-21 19:32:00

У сліпих з'явиться поводир вартістю 2 млрд. фунтів стерлінгів

У сліпих з'явиться поводир вартістю 2 млрд. фунтів стерлінгів - Схвалено проект революційної супутникової навігаційної системи, яка буде стежити за пересуванням вантажного транспорту, допомагати сліпим пересуватися по вулицях, керувати польотами літаків.

2014-12-21 19:31:56

Проблема груп в дитячій і підліткової психології

Проблема груп в дитячій і підліткової психології - Людина - істота соціальна. А це означає, що він не може існувати самостійно і прагне спілкуватися з іншими людьми. Навіть діти і підлітки об'єднуються в групи, прагнучи знайти своє місце у світі. От тільки який вплив надає група на нестійку дитячу психіку?

2014-12-21 19:31:50

Верапаміл тривалої дії, прийнятий перед сном, покращує гемодинаміку в ранні ранкові години

Верапаміл тривалої дії, прийнятий перед сном, покращує гемодинаміку в ранні ранкові години - Прийом малих доз пролонгованого верамапіла на ніч веде до істотного поліпшення показників гемодинаміки раннім вранці, повідомляється в жовтневому номері American Heart Journal.

2014-12-21 19:31:43

Третина росіян помирає від ішемічної хвороби серця

Третина росіян помирає від ішемічної хвороби серця - У Росії в загальній структурі смертності на частку ішемічної хвороби серця припадає 30%. Такі дані навів на прес-конференції президент Всеросійського наукового товариства кардіологів Рафаель Оганов.

2014-12-21 19:31:39

Російська православна церква і Мінохоронздоров'я РФ уклали угоду про співробітництво

Російська православна церква і Мінохоронздоров'я РФ уклали угоду про співпрацю - Укладено угоду про співробітництво між Міністерством охорони здоров'я РФ і Московською патріархією Російської православної церкви.

2014-12-21 19:31:37