Способи лікування грибка нігтів

Грибок нігтів, або оніхомікоз, - вкрай неприємне і дуже поширене інфекційне захворювання. Як правило, люди не схильні надавати значення першим симптомів хвороби, і ця помилка тягне за собою сумні наслідки. На ранній стадії оніхомікоз лікується досить легко й ефективно. Але, чим занедбаного стану уражених інфекцією нігтьових пластин, тим важче позбутися від грибка.


Зміни нігтів, спочатку непомітні, можуть стати першими ознаками захворювання. Однак навіть досвідчений дерматолог не зможе зі стовідсотковою впевненістю поставити точний діагноз без лабораторного дослідження.


Лабораторний аналіз при підозрі на оніхомікоз включає в себе мікроскопію і посів, які дають можливість виявити грибок і визначити його вид. Відповідно до отриманих результатів, обирається методика лікування.

Деякі препарати для лікування оніхомікозу універсальні, а деякі, навпаки, дієві в боротьбі тільки з певним видом грибка.
Принцип лікування грибка нігтів полягає в паралельному використанні препаратів, що знищують грибок, і застосуванні додаткових методів, що поліпшують стан нігтьової пластини. Іншими словами, фахівці рекомендують застосування системних і місцевих препаратів в комплексі.

Якщо місцева (розчини, спеціальні лаки) діють безпосередньо на нігтьову пластину, покращуючи її стан, то системні (найчастіше у вигляді таблеток) впливають на ніготь через кров, проникаючи під нігтьову пластину і в її основу.

Стан нігтів на момент звернення до лікаря грає у виборі методики лікування не останню роль. Багато клінік практикують процедуру чищення нігтьової пластини. При цьому зайві нашарування безболісно знімаються з застосуванням спеціальних засобів і апаратів. Проте цей спосіб лікування підходить не всім і далеко не в кожному випадку.

По суті, лікування оніхомікозу ставить кінцевою метою знищення інфекції та можливість відростити нігті вже без грибка.

Вибір схеми лікування залежить від професійного досвіду лікуючого лікаря. Правильний підбір методики лікування, ретельне дотримання призначень і профілактичні заходи в комплексі дають ефективний результат. Недолікований оніхомікоз загрожує обернутися рецидивом вже в найближчі рік - два після пройденого курсу лікування. Тому вкрай важливо, щоб пацієнт неухильно дотримувався всіх лікарських рекомендацій.

Народні методи лікування

Способи лікування грибка нігтів

Грибок нігтів, або оніхомікоз, - вкрай неприємне і дуже поширене інфекційне захворювання. Як правило, люди не схильні надавати значення першим симптомів хвороби, і ця помилка тягне за собою сумні наслідки. На ранній стадії оніхомікоз лікується досить легко й ефективно. Але, чим занедбаного стану уражених інфекцією нігтьових пластин, тим важче позбутися від грибка.

2015-01-30 07:50:18

Лікування молочниці народними засобами

Перш ніж лікувати молочницю народними засобами варто подумати про те, що самолікування не завжди показує результат, який був би бажаний, що часто самолікування це викинуті на вітер гроші, що не завжди можна зрозуміти позбулися чи від грибка повністю чи ні. Але все ж симптоми молочниці відомі вже дуже давно і засоби проти неї теж давно відомі

2015-01-30 07:49:55

Структурована вода

У статті розповідається про структурованої воді. Описаний досвід на її засвоюваність організмом людини.

2015-01-30 07:49:38

Стань сам собі парфумером

Ми по кілька разів на день намилює руки, по кілька разів на тиждень втираємо у волосся шампунь. І напевно не замислюємося, який при цьому наносимо шкоди своєму здоров'ю.

2015-01-30 07:49:34

Мікстура від бронхіту

Пропоную рецепт від кашлю. Його мені підказала одна знайома, коли моя дочка у 3 роки захворіла бронхітом і нічого їй не допомагало. А цей рецепт вилікував.

2015-01-30 07:49:30

Лікуємо атопічний дерматит

У внука був атопічний дерматит. Моя дочка не дуже-то вірила в народні методи, зять - тим більше. Але я все-таки вмовила їх почати лікування. І ми приступили.

2015-01-30 07:49:22

Алое - добрий друг у вашому будинку, або живе на підвіконні

червонувата земля багатостраждального Ізраїлю народжує рослини, які легко пристосовуються до жаркого клімату: увібрати в себе якомога більше вологи і не віддати її, зберегти під лютим сонцем. Перше, що вражає в квітучих містах маленькою, але добре доглянутою країни, - це зарості алое, або, як його у нас називають, «столітника». Соковиті, м'ясисті листя густих, сплетених чагарників палісадів приховують під товстою шкірочкою густий прозорий гіркий сік, який у всі часи існування людства вважається найціннішим ліками і необхідним компонентом найвищої косметології.

2015-01-30 07:49:16

Як приготувати пророслу пшеницю.

Хочу поділитися дуже простим способом приготування пророслої пшениці.

2015-01-30 07:48:58

Звіробій - хвороб бій!

Моя мама дожила до 85 років, зберігши бадьорість, гарну пам'ять і пристойне здоров'я. Пам'ятаю, у нас завжди сушилися трави, мама часто заварювала чай з материнкою, звіробоєм, суницею. Багато хто знає про лікувальні властивості звіробою, ця рослина широко застосовується в народній медицині.

2015-01-30 07:48:57

Проросла пшениця лікує весь організм

Випробувавши на собі дію пророслої пшениці, хочу розповісти про її ефективному вплив на людський організм. Використовую її більше 30 років.

2015-01-30 07:48:41

Медицина

Сучасні методи нарощування волосся

Сучасні методи нарощування волосся - Гарні й довге волосся завжди були в моді. Волосся підкреслять в кожній жінці свою індивідуальність і жіночність. Тепер об'ємні й довге волосся доступні кожній жінці. Нарощування волосся - це гарна можливість сміливого експерименту над своєю зовнішністю. R

2015-01-30 07:50:11

Астма

Астма - бич англомовних країн - Нове дослідження, проведене шведськими вченими, показало, що більше всіх страждають від астми жителі англомовних країн - Великобританії, Ірландії, США, Австралії, Нової Зеландії, що дозволяє говорити про соціальні коріння хвороби.

2015-01-30 07:50:09

Додано нові керівництва

Додано нові керівництва - Шановні колеги! Впервие на нашому сервері розміщено повні тексти ряду керівництв: 'Хронічні обструктивні захворювання легенів. Федеральна програма. ', ' Гострий Інфаркт Міокарда. Ведення на догоспітальному та госпітальному етапах. ', Бронхіальна астма у дітей. Стратегія лікування і профілактика. ' Докладніше з представленими работамі Ви можете ознайомитися в розділі 'Книги і керівництва'.

2015-01-30 07:49:51

Грілка дійсно полегшує біль

Грілка дійсно полегшує біль - Виявилося, що народний спосіб полегшення болю у животі за допомогою пляшки з гарячою водою або грілки має наукове обгрунтування.

2015-01-30 07:49:51

Робот-нейрохірург свердлить дірки в черепі швидше лікарів

Робот-нейрохірург свердлить дірки в черепі швидше лікарів - Учені з Сінгапуру розробили першого робота, який призначений спеціально для операцій з приводу глибоко розташованих пухлин мозку. Раніше подібні операції займали в середньому по дев'ять годин, а завдяки використанню хірургічного робота, який отримав назву 'Гексапод', час, проведений хворим в операційній, вдасться зменшити вдвічі.

2015-01-30 07:49:22

Робот краще людини свердлить череп

Робот краще людини свердлить череп - Вчені з Сінгапуру розробили першого робота, який призначений спеціально для операцій з приводу глибоко розташованих пухлин мозку. Раніше подібні операції займали в середньому по дев'ять годин, а завдяки використанню хірургічного робота, який отримав назву 'Гексапод', час, проведений хворим в операційній, вдасться зменшити вдвічі.

2015-01-30 07:49:21

Робот-нейрохірург

Робот-нейрохірург - Учені з Сінгапуру розробили першого робота, який призначений спеціально для операцій, що проводяться при глибоко розташованих пухлинах мозку. Раніше подібні операції займали в середньому по дев'ять годин, а завдяки використанню хірургічного робота, який отримав назву 'Гексапод', час, проведений хворим в операційній, вдасться зменшити вдвічі і більше.

2015-01-30 07:49:21

Наркоз ксеноном

Наркоз ксеноном - новий напрямок у сучасній анестезіології - Сама ідея отримання з повітря сильного анестетика звучить сьогодні фантастично! Ксенон-без перебільшення унікальний інертний газ. Він виявився найбільш безпечним і перспективним анестетиком ХХ1 століття. Наукова розробка ксеноновим анестезії в Росії почалася на базі кафедри анестезіології та реаніматології РМАПО в 1990 році.

2015-01-30 07:49:15

Ротавірусна інфекція у дітей

ротавірусна інфекція у дітей - Весь комплекс сучасних методів досліджень дозволяє встановити етіологію ГКІ в 56-80% випадків. Такі етіологічні агенти, як Salmonella, Shigella, Vibrio cholerae, викликають не більше 10% всіх випадків кишкових інфекцій у дітей у цивілізованих країнах, у той час як ротавірус є найважливішою причиною кишкових інфекцій у дітей. Частка ротавірусної інфекції (рви) у структурі ГКІ коливається від 9 до 73%, а з усіх дітей, госпіталізованих з приводу кишкових розладів, в 20-60% діагностується рви.

2015-01-30 07:49:14

Материнство під загрозою /агресивний акушерський вандалізм /

Материнство під загрозою /агресивний акушерський вандалізм /- Автор доповіді закликає колег-акушерів переглянути своє ставлення до пологів і повернути пологах природне, закладене генетично і відпрацьоване еволюційно нормальний перебіг. Припинити акушерську агресію у родини. Пологи повинні протікати або природно або шляхом кесаревого розтину у випадках припинення роботи природного механізму пологів, розвитку загрози здоров'ю плоду або породіллі.

2015-01-30 07:49:10