Олія з ялинових голок проти грибка

Коли мій чоловік служив в армії, у нього ступні ніг були вражені бульбашкових грибком. Мазі допомагали на якийсь час, але хвороба поверталася, а невдовзі опинилися вражені і руки. Знайома дала нам 2 рецепта.


1-й рецепт: 1 л молока домашнього поставте в холодильник. Коли воно владнається, зніміть 1 ст. ложку густих вершків. Додайте до них 1 свіже, бажано домашнє яйце, 100 г березового дьогтю і все перемішайте. Зберігайте мазь в холодильнику. Нанесіть на уражені місця і забинтуйте. Чоловік спочатку все робив як належить, але потім став лінуватися, і хвороба знову взяла своє.


Тоді я приготувала мазь за рецептом № 2. Зірвала кілька гілок ялини. Ножицями зрізала і подрібнити голки. Потім в 250-грамову баночку скляну поклала їх шарами - 1 см голок і 1 см вершкового масла - і так до самого верху. Накрила банку фольгою, міцно перев'язала, щоб ефірні олії не випаровувалася, і поставила в гарячу духовку томити на 6 годин, до утворення зеленого масла. Можна використовувати і скороварки: на повільному вогні томити 3-4 години. Після того, як вміст трохи охололо, процідила це зелене масло через дрібне сито і поставила в холодильник.

Коли чоловік почав користуватися маззю, ефект наступив уже після другого застосування. Змащувати руки і ноги 2-3 рази на день. Бинтувати не довелося - мазь добре вбирається в шкіру. Через тиждень грибок зник, а через місяць шкіра стала чистою. Але це ще було не остаточне одужання. Грибок дуже вразлива і періодично знову виникало. Та досить було змастити місця його появи один раз, і він зникав. Через півроку все пройшло остаточно. Вилікувалися цією маззю і мої знайомі.

Народні методи лікування

Олія з ялинових голок проти грибка

Коли мій чоловік служив в армії, у нього ступні ніг були вражені бульбашкових грибком. Мазі допомагали на якийсь час, але хвороба поверталася, а невдовзі опинилися вражені і руки. Знайома дала нам 2 рецепта.

2015-01-26 03:49:42

Як дешево і просто вилікувати геморой

Моє лікування перевірено на собі і пацієнтах.Щоб позбутися від геморою, необхідно різко зменшити кількість споживаної в їжу солі. Без цього першого кроку на шляху до одужання вас закатують нескінченні загострення хвороби

2015-01-26 03:49:05

Дякуємо тітки Тоні і чорному перцю

Давно це було. Ми, дітлахи, любили купатися, а вода в річці текла холодна. І не раз після купання у мого брата все тіло покривалося чірьямі. Про чорний перець, про який мені розповіла одна літня жінка, окрема розмова.

2015-01-26 03:48:05

Ожірелье з подорожника

Поділюся рецептами лікування вузлів у щитовидки. Ці рецепти я перевірила на собі.

2015-01-26 03:47:42

Відбір пацієнтів для ЕКЗ

Американські вчені досліджували більше 200 клінік, що надають послугу штучного запліднення, на предмет того, чи дотримуються вони певних критеріїв відносно вибору клієнтів для екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).

2015-01-26 03:47:04

Фітотерапія та медичні п'явки в лікуванні ендометріозу

Ендометріоз - одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, за частотою стоїть на третьому місці після запальних процесів і міоми матки. Захворювання, що є, гормонозалежних у жінок, у механізмі якого провідною ланкою є порушення функції гіпоталамо-гіпофізарної системи з наступним зміною діяльності яєчників, наступаючим за принципом зворотного зв'язку. Ендометріоз являє собою осередки функціонуючої тканини ендометрію, які в першу чергу вражають органи малого тазу: яєчники, маткові труби, прямокишково-маткові зв'язки, ректосігмоідний відділ товстої кишки і сечовий міхур

2015-01-26 03:46:58

Льон лікує спайки

У мене спайки кишечника. Була прооперована, але вони з'явилися знову, а може, ті, що були, не усунули повністю. Після операції пройшло 2,5 роки, і спайки я лечу сама насінням льону.

2015-01-26 03:46:54

Вилікувалася молоком

Роки чотири тому я лежала в лікарні з парапроктітом, зробили операцію. Три місяці потім мучилася від перев'язок, дискомфорту, ледве-ледве відновилася. Не так давно знову з'явилися неприємні симптоми. У лікарню страшенно не хотілося, стала пробувати лікуватися сама. І була дуже здивована, коли позбавилася від недуги за кілька днів

2015-01-26 03:46:49

Як я лікувала задирки

Є таке підступне захворювання, як задирки. Прийдеш на перев'язку, сестра зриває бинт - аж серце заходиться від болю

2015-01-26 03:46:42

Цілюще бадилля

Влітку бадилля від багатьох городніх рослин, як правило, йде у відходи. Тим часом "вершки" редиски допоможуть позбутися від грибка на ногах. Промийте бадилля, висушіть, розітріть в порошок, яким посипали уражені місця до тих пір, поки болячка не пройде. Лікування не дуже швидке, але ефективне. Порошок зберігайте в сухий банку.

2015-01-26 03:45:33

Медицина

Смоленська область. У Духовщінском районі зафіксовано масове захворювання гепатитом А.

Смоленська область. У Духовщінском районі зафіксовано масове захворювання гепатитом А. - У селі Третякове Духовщінского району зафіксовано масове захворювання гепатитом А, повідомляє сьогодні прес-служба Головного управління у справах ГО і НС Смоленської області.

2015-01-26 03:49:41

Німеччина: пейсмейкер на відстані розповідає лікаря про стан пацієнта

Німеччина: пейсмейкер на відстані розповідає лікаря про стан пацієнта - Багато пацієнтів, що страждають аритміями або серцевою недостатністю, не можуть жити без пейсмейкеров - маленьких апаратів, що стимулюють ритмічні скорочення серця за допомогою електричних імпульсів.

2015-01-26 03:49:38

Перм. Серед навчальних закладів Пермі лідерство з поширення ВІЛ-інфекції належить професійним училищам.

Перм. Серед навчальних закладів Пермі лідерство з поширення ВІЛ-інфекції належить професійним училищам. - Як повідомляє ІАА 'Регіон-Інформ-Перм', серед навчальних закладів Пермі лідерство з поширення ВІЛ-інфекції належить ПТУ.

2015-01-26 03:49:34

Голландія: марихуана з'явиться в аптеках

Голландія: марихуана з'явиться в аптеках - Нідерланди стали другим після Канади державою, схвалила застосування марихуани в медичних цілях. Як повідомив представник Міністерства охорони здоров'я Нідерландів Баз Куік, Кабінет Міністрів ухвалив 19 жовтня рішення дозволити лікарям виписувати марихуану. Забезпечувати марихуаною голландців будуть тепер аптеки.

2015-01-26 03:49:31

Швидке рух здатне обманювати мозок ...

Швидке рух здатне обманювати мозок ... - Якщо довго дивитися на рухомий в один бік предмет, а потім перевести погляд на щось нерухоме, то почне здаватися, що це щось теж рухається, тільки в протилежну сторону. Цей феномен називають 'ілюзією водоспаду'. або післядією руху, повідомляє ABCnews.com.

2015-01-26 03:49:28

Вчені працюють над препаратом для лікування не загоюються виразок

Вчені працюють над препаратом для лікування не загоюються виразок - Відкриття британських вчених дарує надію діабетикам, які страждають незагойним виразками на ногах. Поява таких виразок - один з наслідків діабету, обумовлене поганою циркуляцією крові, через що рани дуже довго не затягуються і не заживають. У результаті, діабетикам в 16 разів частіше доводиться робити ампутацію, ніж здоровим людям.

2015-01-26 03:49:24

Райський відпочинок: Канарські острови

Райський відпочинок: Канарські острови - Як часто туристична реклама намагається нас переконати в тому, що рай - це батьківщина шоколадок «Баунті», тобто Мальдівських, Сейшельські і тому подібні острова. Але хіба сонячний екватор, а значить, одвічні плюс 40-50 градусів в тіні - це рай для російського туриста?

2015-01-26 03:49:22

Росія: американське консульство в Єкатеринбурзі терміново закуповує препарати проти сибірської виразки

Росія: американське консульство в Єкатеринбурзі терміново закуповує препарати проти сибірської виразки - Консульство США в Єкатеринбурзі отримало розпорядження терміново закупити препарати проти сибірської виразки. В найкоротший термін диппредставництва необхідно створити триденний запас антибіотика 'ципрофлоксацину'.

2015-01-26 03:49:21

Німеччина: перукар безкарно працював лікарем 20 років

Німеччина: перукар безкарно працював лікарем 20 років - Німецький перукар 59 років 20 останніх з них працював лікарем, та так уміло, що пацієнти двох клінік і трьох консультацій нічого не підозрювали. 'Колеги' цирульника теж перебували у блаженному невіданні, поки обман не розкрився.

2015-01-26 03:49:18

29 найкорисніших продуктів на планеті

29 найкорисніших продуктів на планеті - До складу абрикосів входить бета-каротин, який не дає вільним радикалам активно руйнувати внутрішні структури організму, а також буває корисним для очей. В організмі бета-каротин перетворюється на вітамін А, який запобігає розвитку деяких видів раку, особливо раку шкіри. Один плід містить 17 калорій, 1 грам вуглеводів і не містить жирів.

2015-01-26 03:49:16