Олія з ялинових голок проти грибка

Коли мій чоловік служив в армії, у нього ступні ніг були вражені бульбашкових грибком. Мазі допомагали на якийсь час, але хвороба поверталася, а невдовзі опинилися вражені і руки. Знайома дала нам 2 рецепта.

1-й рецепт: 1 л молока домашнього поставте в холодильник. Коли воно владнається, зніміть 1 ст. ложку густих вершків. Додайте до них 1 свіже, бажано домашнє яйце, 100 г березового дьогтю і все перемішайте. Зберігайте мазь в холодильнику. Нанесіть на уражені місця і забинтуйте. Чоловік спочатку все робив як належить, але потім став лінуватися, і хвороба знову взяла своє.

Тоді я приготувала мазь за рецептом № 2. Зірвала кілька гілок ялини. Ножицями зрізала і подрібнити голки. Потім в 250-грамову баночку скляну поклала їх шарами - 1 см голок і 1 см вершкового масла - і так до самого верху. Накрила банку фольгою, міцно перев'язала, щоб ефірні олії не випаровувалася, і поставила в гарячу духовку томити на 6 годин, до утворення зеленого масла. Можна використовувати і скороварки: на повільному вогні томити 3-4 години. Після того, як вміст трохи охололо, процідила це зелене масло через дрібне сито і поставила в холодильник.

Коли чоловік почав користуватися маззю, ефект наступив уже після другого застосування. Змащувати руки і ноги 2-3 рази на день. Бинтувати не довелося - мазь добре вбирається в шкіру. Через тиждень грибок зник, а через місяць шкіра стала чистою. Але це ще було не остаточне одужання. Грибок дуже вразлива і періодично знову виникало. Та досить було змастити місця його появи один раз, і він зникав. Через півроку все пройшло остаточно. Вилікувалися цією маззю і мої знайомі.

Народні методи лікування

Олія з ялинових голок проти грибка

Коли мій чоловік служив в армії, у нього ступні ніг були вражені бульбашкових грибком. Мазі допомагали на якийсь час, але хвороба поверталася, а невдовзі опинилися вражені і руки. Знайома дала нам 2 рецепта.

2014-12-21 23:06:05

Мастопатія: як зберегти здорові груди

Вас турбують больові відчуття, печіння, тяжкість, підвищена чутливість або просто дискомфорт в області молочних залоз? Вам здалося, що там промацуються якісь освіти, ущільнення, або періодично виникають виділення із сосків? Все це - привід для звернення до лікаря-мамолога.

2014-12-21 23:05:55

Мастопатія. Щастя - бути здоровим

Коли мені поставили діагноз «вузлова фіброзно-кістозна мастопатія», була у шоковому стані: адже вона - провісниця раку! Постійні спостереження в онколога, пункції, УЗД, очікування результатів аналізів забирали не тільки багато часу, але і нервів. Життя відразу дала тріщину, тривожні думки заважали спати. Думала про своїх ще маленьких дочках-близнючки, про те, що потрібна їм.

2014-12-21 23:04:43

Очищення організму. Озон замість нітрогліцерину

Я - лікар, багато років займаюся травами та народними методами лікування. Вийшло кілька моїх книг з траволікування. За 30 років роботи я переконався, що офіційна медицина в 90% випадків тільки полегшує страждання хворого, але виліковує саму хворобу. Відбувається це тому, що ми лікуємо зашлакованний організм. А лікувати організм, набитий шлаками, все одно, що ремонтувати брудну машину. Ось і хочу зупинитися на методі очищення організму від солей.

2014-12-21 23:04:10

Лікування псоріазу народними засобами

Псоріаз добре піддається лікуванню народними засобами. Здоров'я шкіри безпосередньо залежить від роботи наших внутрішніх органів, особливо печінки, головного чистильника організму.

2014-12-21 23:03:46

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2014-12-21 23:03:36

Вітамін Е і потенція

Вітаміни відіграють найважливіше значення для здоров'я взагалі і чоловічого, зокрема. Зупинюся більш детально на значенні вітаміну Е. Вітамін Е є загальною назвою для групи біологічно активних сполук-антиоксидантів. Він запобігає клітинні пошкодження, які викликаються окислення поліненасичених жирних кислот у клітинних мембранах. Грубо кажучи, це - захисник клітини

2014-12-21 23:02:28

Озон замість нітрогліцерину (очищення організму від солей)

Я - лікар, багато років займаюся травами та народними методами лікування. Вийшло кілька моїх книг з траволікування. Ось і хочу зупинитися на методі очищення організму від солей.

2014-12-21 23:01:46

лаконос розправився зі шпорами

Так вийшло, що «цей півень клюнув» і мене. Зробили мені знімки відразу в двох поліклініках. Висновок лікарів було одностайним - «класичні шпори».

2014-12-21 23:01:18

Трава від ендометріозу

Прочитала статтю Ю. Кирилової "Дамское нещастя" і хочу розповісти про свій випадок. У 2000 р. мені поставили діагноз ендометріоз, кіста правого яєчника, міома ". Цілий рік я виконувала приписи лікарів, брала антибіотики, препарати заліза. Але ні медикаментозна терапія, ні гормональне лікування результатів не дали.

2014-12-21 23:01:17

Медицина

У Китаї створюється банк стовбурових клітин

У Китаї створюється банк стовбурових клітин - Керівництво Китаю схвалило створення першого в країні банку стовбурових клітин. Як передає інформаційне агентство Сіньхуа, центр відкриється в місті Тяньцзінь, розташованому поблизу Пекіна. Його завданням стане підготовка препаратів для лікування найрізноманітніших захворювань.

2014-12-21 23:06:03

Критичний аналіз альтернативних методів лікування бронхіальної астми у дітей

Критичний аналіз альтернативних методів лікування бронхіальної астми у дітей - Результати опитувань підтверджують зростаючий інтерес населення до методів альтернативного лікування. Можливими причинами цієї тенденції є скепсис і невдоволеність конвенціональний «традиційної» медициною, а також бажанням зробити щось самому для збереження свого здоров'я та одужання. Методи альтернативної медицини дуже часто використовуються при хронічних захворюваннях. Мотивами батьків дітей з бронхіальною астмою вдатися до альтернативної формі лікування є страх перед небажаними побічними ефектами препаратів, особливо кортикостероїдів, і надія остаточного вилікування

2014-12-21 23:05:59

Брати і сестри захищають від розсіяного склерозу

Брати і сестри захищають від розсіяного склерозу - Австралійські вчені з науково-дослідного інституту Мензіс (Menzies Research Institute) в Хобарті (Hobart), Тасманія (Tasmania) встановили, що контакт з збудниками дитячих інфекцій, якими хворіють молодші брати і сестри, захищає старших дітей від розвитку у них в майбутньому розсіяного склерозу, повідомляє Reuters. На думку вчених, таким чином імунна система дитини 'тренується' і вчиться протистояти цьому небезпечному захворюванню.

2014-12-21 23:05:56

Сучасна тактика медикаментозної урежающей ритм терапії при миготливої аритмії

Сучасна тактика медикаментозної урежающей ритм терапії при миготливій аритмії - Миготлива аритмія (МА) є одним з найбільш важких і поширених порушень серцевого ритму, зустрічається у 0,4% популяції в цілому (М. С. Кушаковскій, 1999) і більш ніж у 5% людей старше 69 років (Braunwald, 1996). У переважної більшості МА призводить до появи (або поглиблення) серцевої недостатності, яка, крім зникнення передсерцевої систоли, обумовлена власне тахіаритмій, тобто двома складовими: тахікардією і аритмією роботи серця

2014-12-21 23:05:46

Застосування інсуліну як допінгу небезпечно для життя і мозку

Застосування інсуліну як допінгу небезпечно для життя і мозку - Культуристи, які використовують інсулін для накачування мускулатури, можуть отримати пошкодження мозку і навіть померти від гіпоглікемічною коми.

2014-12-21 23:05:44

Збільшення тиску в черевній порожнині знизить ризик метастазування при операції

Збільшення тиску в черевній порожнині знизить ризик метастазування при операції - Знизити ризик метастазування у троакарние порти при лапароскопічних операціях дозволяє збільшення тиску в черевній порожнині, уражень епізодів десуфляціі та витоку газу з черевної порожнини, а також інтраабдомінальні лаваж.

2014-12-21 23:05:37

Мийте руки гарячою водою з милом

Мийте руки гарячою водою з милом - Дослідження проведене Університетом Аризони University of Arizona показало, що на типовому робочому столі офісного працівника в кілька сотень разів більше бактерій, ніж на сидінні унітазу в офісному туалеті . Якщо на сидінні знаходиться 49 бактерій на кожні 7 куб. см., то на клавіатурі комп'ютера - майже 21 тис., на телефоні - більше 25 тис.

2014-12-21 23:05:35

Особливості перебігу сепсису у глибоконедоношені (менше 32 тижнів гестації)

Особливості перебігу сепсису у глибоконедоношені (менше 32 тижнів гестації) - Дана робота є логічним продовженням тих досліджень, результати яких були опубліковані нами раніше. Зіставлення клініко-лабораторних показників, які включають гемостазіологічних, гормональні, імунологічні, клітинні характеристики, а також ряд білків гострої фази підтвердило наші уявлення про існування двох варіантів неонатального сепсису і дозволило сформувати два різних патерну відповідно варіантами сепсису, тому в даній статті ми будемо представляти результати згідно цих варіантів: гіпоергіческій (варіант А) і гіперергіческій (варіант Б)

2014-12-21 23:05:34

Окситоцин підвищує сексуальну привабливість незнайомців

Окситоцин підвищує сексуальну привабливість незнайомців - Окситоцин, гормон, більш відомий своєю здатністю налагоджувати контакт між матір'ю і новонародженим, також грає роль при знайомстві, пише New Scientist, посилаючись на дані дослідження.

2014-12-21 23:05:26

Ризик раку яєчників підвищується перед менопаузою

Ризик раку яєчників підвищується перед менопаузою - Велике дослідження було проведене вченими з Америки, Франції, Швеції та Італії, присвячене ролі стероїдних гормонів у патогенезі раку яєчників. R

2014-12-21 23:05:22