Позбавте ноги від грибка

Як позбутися від грибка нігтів на ногах. Мені 67 років, ця напасть не оминула і мене в свій час. Грибок, інакше мікоз, можна підхопити де завгодно - на килимі в готелі, в лазні, на пляжі ... Нігті стають крихкими, змінюється товщина і форма нігтьових пластин. Але набагато небезпечніше, коли грибок починає вражати внутрішні тканини. Тому треба починати лікування, не затягуючи на довгі місяці, а то й роки, як про це пише читач.

Є дуже дієві народні методи лікування грибка.

Купіть в аптеці 20%-ву настоянку прополісу або його екстракт. Умочіть ватяний тампон і прикладіть до хворих нігтям. Процедуру слід робити щодня. Незабаром вражений ніготь відійде, а на його місці виросте здоровий.

Протівогрібкое дію роблять свіже листя горобини. Їх потрібно ретельно розтерти, додати до уражених ділянок і закріпити бинтом. Пов'язку міняти щодня.

До речі, в Краснодарському краї ростуть дикі абрикоси. Слід взяти смолу із стовбура цього дерева і зробити цілющу настоянку. 1 столова ложка на склянку горілки. Наполягати З дня. Перед використанням суміш гарненько збовтати. Змащувати нігті на ногах протягом місяця. Через 1-2 тижні хворі нігті розм'якшаться, їх слід акуратно зрізати. Нові виростуть здоровими.

Ось такі мої рецепти від грибка.

Народні методи лікування

Позбавте ноги від грибка

Як позбутися від грибка нігтів на ногах. Мені 67 років, ця напасть не оминула і мене в свій час. Грибок, інакше мікоз, можна підхопити де завгодно - на килимі в готелі, в лазні, на пляжі ... Нігті стають крихкими, змінюється товщина і форма нігтьових пластин. Але набагато небезпечніше, коли грибок починає вражати внутрішні тканини. Тому треба починати лікування, не затягуючи на довгі місяці, а то й роки, як про це пише читач.

2014-12-21 09:57:45

Мені допомагає яблучний оцет

Я сама страждаю полінозом 13 років. Але вже третю весну ходжу без сліз, без нежиті. А справа ось в чому. Поїхала я одного разу до алерголога на прийом. І в черзі познайомилася з жінкою.

2014-12-21 09:57:39

Психосоматичні розлади

Психолог розуміє під психосоматикою захворювання внутрішніх органів і систем організму, що виникають внаслідок впливу психічних або емоційних факторів. Як кажуть у народі, це ті захворювання, які з'являються "на нервовому грунті".

2014-12-21 09:56:46

Щоб не було запаморочення, не залишали сили

Колись я страждала від запаморочення і безсилля. Врятувалася звичайної кропивою.

2014-12-21 09:56:06

Жіночий алкоголізм

Жіночий алкоголізм - як дивно звучить це словосполучення, не кажучи вже про саме явище. Проте, за останнє десятиліття кількість зловживають алкоголем представниць прекрасної статі подвоїлася. Причини, наслідки та особливості жіночого алкоголізму ми спробували докладно викласти в матеріалі.

2014-12-21 09:55:53

Візьміть гіпертонію «в руки»!

Скільки б не писали про гіпертонічну хворобу, все мало. Бо це захворювання змушує сьогодні в Росії страждати кожного третього. Сама по собі згубна, ця хвороба лежить в основі розвитку стенокардії, інфаркту, інсульту ...

2014-12-21 09:55:22

І на паличку кохей є управа!

Директора Московського міського науково-практичного центру боротьби з туберкульозом, академіка, заслуженого діяча науки РФ, доктор медичних наук, професор Віталій Ілліч Литвинов розповісти про це захворювання, про лікування і профілактики туберкульозу .

2014-12-21 09:54:46

Бородавка злякалася прополісу

Протягом 6 років я не могла позбутися від бородавки на пальці руки. Випалювали її рідким азотом, але бородавка продовжувала зростати.

2014-12-21 09:53:40

Очищення кишечника

Найпростіший і ефективний спосіб очищення товстої кишки - клізми. У теплу кип'ячену воду додайте на 1 л води 2 ст. ложки солі або 1 ст. ложку лимонного соку. Потім налийте в кухоль Есмарха цю воду і підвісьте її на висоту 1,5 м. Наконечник трубки змастіть рослинним маслом.

2014-12-21 09:53:30

Рецепт проти відкладення солей

Рецепт проти відкладення солей: 300-400 г кедрових горішків промити холодною водою, розколоти і заповнити шкаралупою пляшку (або банку) на дві третини ....

2014-12-21 09:53:27

Медицина

Високі рівні феритину в осіб з ожирінням обумовлені метаболічним синдромом

Високі рівні феритину в осіб з ожирінням обумовлені метаболічним синдромом - Високі рівні феритину в осіб з ожирінням можуть бути обумовлені наявністю метаболічного синдрому і особливо ЦД 2 типу.

2014-12-21 09:57:31

Зміни у Переліку лікарських засобів, що відпускаються за рецептами лікаря (фельдшера) при наданні додаткової безкоштовної медичної допомоги

Зміни у Переліку лікарських засобів, що відпускаються за рецептами лікаря (фельдшера) при наданні додаткової безкоштовної медичної допомоги - Наказ МОЗ та соціального розвитку Російської Федерації від 24 грудня 2004 № 321 Про внесення змін і доповнень до наказу Міністерства охорони здоров'я Росії від 2 грудня 2004 року № 296.

2014-12-21 09:57:25

Вся шоколадна продукція з вмістом какао корисна для здоров'я

Вся шоколадна продукція з вмістом какао корисна для здоров'я - Понад 85% корисних флаванолов какао зберігаються в приготовлених продуктах типу шоколадної глазурі, напою какао, гарячого шоколаду і в шоколадному печиво. Навіть у шоколадних тортах підтримується антиоксидантна активність флаванолов, стверджують вчені Центру здоров'я та харчування Херші /США /. R

2014-12-21 09:57:23

Останні дослідження в області психології поставили під сумнів поширену думку про те, що протилежності сходяться

Останні дослідження в області психології поставили під сумнів поширену думку про те, що протилежності сходяться - Шотландський психолог Девід Перретт експериментально довів зворотне - чим більше люди схожі, тим більше вони один одному симпатизують. На думку Перретта справа зовсім не в самозакоханості, а в інстинктивною тязі поєднати своє життя з людьми, що зовні нагадують батьків, а також, можливо, в підсвідомому прагненні зберегти свої гени або поліпшити «породу».

2014-12-21 09:57:12

Патологоанатом - вимираюча професія

Патологоанатом - вимираюча професія - В очах обивателів робота патологоанатома малоприваблива і моторошнувата: приходиш на службу, а тебе чекають трупи. Частенько їм приписують обов'язки судово-медичних експертів, яким дістаються всі «кримінальні тіла». Насправді патологоанатоми розкривають померлих «своєю смертю», причому аутопсії (по-грецьки «розкриття») - це лише менша частина їх роботи.

2014-12-21 09:57:10

Догляд за зубними протезами став простіше і комфортніше

Догляд за зубними протезами став простіше і комфортніше - Чому з віком ми все рідше посміхаємося? У більшості з нас у дитинстві були абсолютно здорові зуби. За допомогою карамельок, сигарет і зневаги елементарної гігієною ми поступово добиваємося того, що зуби починають викликати в нас занепокоєння. Потім від деяких з них і зовсім доводиться позбутися. Шкода, та й усмішка «з пробілами» нікому не додає шарму.

2014-12-21 09:57:00

Вінець природи

Вінець природи - Мабуть, людина й справді - вінець природи. Найцікавіше, що і заперечити цей вислів нікому. Не можуть поки що тварини говорити. Не виходить. Зате стало виходити дещо інше. R

2014-12-21 09:56:47

Профілактика захворювань порожнини рота у дітей та дорослих

Профілактика захворювань порожнини рота у дітей та дорослих - Ваша дитина виглядає, безсумнівно, краще з красивими і рівними зубами. Тому потрібно починати піклуватися про них з моменту появи перших молочних зубів. Молочні зуби за час свого короткого існування надають довготривалий вплив і служать для правильного відкушування і жування, для утворення голосних, а також зберігають містечко для постійних зубів.

2014-12-21 09:56:46

Санкт-Петербург: люди залишилися без вакцини проти поліомієліту

Санкт-Петербург: люди залишилися без вакцини проти поліомієліту - Кілька дитячих поліклінік в самому 'багатодітним' Приморському районі Санкт-Петербурга опинилися без вакцини проти поліомієліту. Як повідомила 'Росбалту' головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги матерям і дітям комітету з охорони здоров'я Адміністрації міста Галина Ходирєва, в Санкт-Петербурзі вакцина є, проте в Приморському районі кількість дітей, яким необхідно зробити щеплення, виявилося більше заявленого.

2014-12-21 09:56:43

Геморагічний інсульт

Геморагічний інсульт - Основними етіологічними факторами геморагічного інсульту є гіпертонічна хвороба, артеріальна гіпертензія, вроджені і набуті артеріальні і артеріо-венозні аневризми. Субдуральні і епідуральні гематоми зазвичай мають травматичний генез. Рідше причиною геморагічного інсульту можуть бути геморагічні діатези, застосування антикоагулянтів, амілоїдні ангіопатії, мікози, пухлина, енцефаліти.

2014-12-21 09:56:42