"Непереможний" цукровий діабет

У січні 2000 року в мене був виявлений інсулінозалежний цукровий діабет. Здавалося б, вирок остаточний і оскарженню не підлягає. Такий стан справ мене не влаштовувало, і я став по крихтах збирати відомості про лікування цієї хвороби нетрадиційними методами лікування. Травами я займаюся близько 30 років, але в процесі своїх пошуків я прийшов до висновку, що грамотне застосування трав у поєднанні з пчелопродукціей і масажем при вирішенні проблем пов'язаних зі здоров'ям, дає більш позитивні результати.

Про те, як я лікував свою хворобу, я написав два роки тому у своїй статті, тому повторюватися не буду. Хочу тільки повторити, що мені треба було 5 років наполегливої праці над собою, щоб відмовитися від прийому ліків і відновити себе.

У мене було три серйозні ускладнення: різко впав зір, діабетична стопа і імпотенція. Про останній я міг би не писати, але оскільки це проблема більшості чоловіків, які хворіють на цукровий діабет, то я хочу сказати, що вона вирішувана.

У цій статті я хочу поділитися своїм досвідом застосування пчелопродукціі: меду, прополісу, перги, маточного молочка, витяжки воскової молі і підмору. Я так само спробую виключити малозрозумілі для простої людини медичні і наукові терміни та назви.

Всупереч думці більшості лікарів-ендокринологів про те, що при цукровому діабеті мед протипоказаний, я прийшов до твердого переконання, що мед при цій хворобі необхідний, потрібно тільки правильно підібрати дозу і поєднання з іншими лікарськими формами. Я не маю на увазі тих людей, у яких індивідуальна непереносимість меду. Ще хворим на цукровий діабет не можна одночасно приймати мед і пергу, пояснення цьому я поки знайти не можу.

У 1915 р. московський лікар А.Я. Давидов отримав гарні результати лікування хворих на діабет, даючи їм бджолиний мед у невеликих дозах. У сімдесятих роках минулого століття в Москві в науково-дослідному інституті проводилися дослідження по застосуванню меду при лікуванні цукрового діабету і також були отримані позитивні результати. У Болгарії професор медичного факультету Софійського університету Ст. Ватев вивчав лікувальну дію меду на хворих діабетом дітей і встановив, що бджолиний мед діє благотворно при цій хворобі.

МЕД - це неперевершений джерело енергії. Він містить більше 180 різних натуральних компонентів, що володіють цілющими і цілющими властивостями. Так само до складу меду входять прості цукру. Це фруктовий цукор - фруктоза і виноградний цукор - глюкоза. На відміну від тростинний і буряковий цукор ці цукру легко і повністю засвоюються організмом. Фруктоза не підвищує рівень цукру в крові навіть у великих дозах і засвоюється організмом через печінку без участі інсуліну, що виробляється підшлунковою залозою. Глюкоза засвоюється безпосередньо клітинами.

Мед позитивно впливає на нервову систему, покращує кровообіг і постачання кров'ю судин серця, травних органів, печінки, поліпшує процес обміну речовин, кровотворення, роботу нирок, зміцнює імунну систему і опірність організму різним інфекціям, сприяє виведенню з організму токсинів.

Коли людина дізнається, що у нього цукровий діабет, він в шоці. Він починає "метатися", шукає вихід, він не може повірити, що це сталося з ним, нерви на межі. Крім цього, деякі люди, які звертаються до мене, говорять або пишуть, що ця хвороба була виявлена у них після пережитих потрясінь нервових, значить, тут мед необхідний. А які ускладнення бувають у хворих на цукровий діабет? Це хвороби кровоносної системи, нирок, печінки та інші.

До мене звернулися батьки малолітньої дитини, хворого на цукровий діабет. У дитини вміст цукру в крові то різко підніметься вище за норму, то різко впаде нижче норми, і ні як не могли його стабілізувати. Пробували підбирати ліки та дози, нічого не допомагало. Я рекомендував їм суміш маточного молочка з медом і настій кореня лопуха з молоком, який заїдали медової вищезгаданої сумішшю. Лікуючий лікар була категорично проти прийому меду, але батьки, "на свій страх і ризик", стали приймати медову суміш з відваром, і цукор у крові стабілізувався, він став "передбачуваний".

Людям, які звертаються до мене, якщо у них немає індивідуальної нестерпності до меду, я всім рекомендую приймати його з настоями, відварами, настоянками, але тільки необхідно підбирати дозу. Ще один приклад, теж з дитиною: батьки звернулися до мене з проханням допомогти їх чотирирічного сина, який хворіє на інсулінозалежний цукровий діабет. Я рекомендував їм збори трав і пчелопродукцію, в тому числі і мед. Майже три роки ми з батьками працювали над цією проблемою. Здавалося, всі наші зусилля були марні, але ось, на початку жовтня мені зателефонував його батько і радісно повідомив, що синові стали поступово зменшувати дозу інсуліну.

З січня 2004 р. я не приймаю жодних ліків, крім настоянки з трав і пчелопродукціі, в тому числі і меду, якого за рік я з'їдаю не менше 15 кг.

Хочу відразу обмовитися, мова йде про натуральне зрілому бджолиному меді. Зараз дуже багато роблять фальсифікованого меду, та й зберігають його не правильно. Коли їдеш по дорогах у Башкирії і областей Середнього і Південного Поволжя, то бачиш, як продають мед, який стоїть на сонці. Такий мед я не рекомендую брати, тому що при температурі +35 град. С, мед втрачає свої лікувальні властивості протягом 28 днів, а якщо він ще й на сонці, то лікувальні властивості втрачаються ще швидше.

Пилок - це чоловічі клітини квіткових рослин. Бджоли пилок складають на дно осередків стільників, пресують її головками, додають в комірки мед, слину і нектар. Пилок у стільниках піддається молочнокислого бродіння, перетворюючись на перги (бджолиний хліб). Хімічний склад пилку та перги різний. У перзі майже в два рази більше цукрів і менше жирів, білків і мінеральних речовин, але зате значно більше молочної кислоти і вітамінів. Я не буду перераховувати хвороби, при яких використовується пилок і перга, легше сказати за яких хворобах цей продукт бджільництва не використовується. Перга у вуликах, на відміну від пилку, може зберігатися тривалий час, не втрачаючи своїх лікарських властивостей.

За твердженням доктора медичних наук професора А.Ф. Синякова, перга як лікувальний засіб, представляє велику цінність, ніж квітковий пилок.

Зазвичай я рекомендую брати пергу в початок спільної роботи з хворим по 1 чайній ложці 2-3 рази на день протягом місяця, але іноді доводиться підбирати дозу індивідуально. Перга позитивно впливає на роботу ендокринних залоз, печінки і шлунка, кровоносної та нервової систем, зменшує згортання крові, підвищує імунітет, що дуже важливо при лікуванні цукрового діабету. Пергу не варто приймати після 18 годин, тому що можуть виникнути проблеми зі сном. Дітям дозу потрібно підбирати індивідуально, починаючи з малих доз.

Ще один із найцінніших продуктів життєдіяльності бджіл прополіс. Прополіс - це смолиста речовина виділяється рослинами. Бджоли приносять його у вулик на своїх лапках, обробляють його щелепними залозами, додаючи в певних кількостях віск, пилок і пергу. Склад прополісу дуже складний. Різноманітне фармакологічне застосування прополісу обумовлюється наявністю в його складі амінокислоти, органічні кислоти, антибіотичних речовин, різних мінеральних солей, вітамінів, мікроелементів та інших речовин. Прийом прополісу сприяє тривалому підтримання захисних сил організму на високому рівні, тобто підвищується імунітет організму. Під дією прополісу знімається судинний спазм, зміцнюються стінки судин, стимулює кровотворення, зменшується здатність згущуватися крові і її здатність до тромбоутворення, вбиває шкідливі віруси і бактерії, поліпшується функція органів травлення, стан залоз внутрішньої секреції.

У своїй практиці я рекомендую застосування прополісу у вигляді спиртової настоянки курсами три рази по 10 днів з перервами 5-7 днів. Дозу підбирають індивідуально. Якщо це аптечна настоянка, то доза більше, якщо настоянку готую сам, (20% або 30%), то доза менше. Вважаю більш ефективної настоянку з більшою концентрацією прополісу, та й витяжка виходить більш м'якою. Результат - людина менше хворіє простудними захворюваннями, знижується вміст цукру в крові, відбувається очищення судин кровоносної системи.

Маточне молочко. Його по праву називають "королівське желе". До складу маточного молочка входять вода, білки, цукру, жири, мінеральні солі, мікроелементи, вітаміни. Склад маточного молочка вивчений недостатньо. Хворим на цукровий діабет я рекомендую суміш меду з Апілак. Апілак - це випускається фармацевтичною промисловістю маточне молочко. Препарат випускається в таблетках в упаковках по 10 або 25 штук і продається в аптеках. Суміш готується з розрахунку 25-30 таблеток на 250 мл склянку меду. Таблетки розтираються в дрібний порошок і добре перемішуються з медом до однорідної маси. Прийом по 1 чайній ложці три рази на день за 30 хв до їди. Курс 8-10 місяців. При цьому стабілізується цукор і відбувається поступове його зниження, нормалізується тиск, поліпшується загальний стан. Але іноді, вкрай рідко, доводиться дозу підбирати під стан конкретного організму.

Підмор - це спиртова витяжка або відвар з мертвих бджіл. В літературі є відомості, про те, що бджолина отрута не можна застосовувати при цукровому діабеті. Я, застосовуючи витяжку та відвар підмору, спочатку випробував їх на собі. Ніяких негативних результатів не було. При його застосуванні поліпшується робота кровоносної системи, зміцнюються стінки судин, знімаються спазми і біль.

Можна приймати під всередину і застосовувати зовнішньо. Зовнішньо я рекомендую застосовувати підмор з витяжкою трав і медовим компресом, коли хвороба дала ускладнення на суглоби. Готую спиртову настоянку з підмору, трав і прополісу. На ніч хворий суглоб натираю підігрітим медом і накладаю змочену настойкою серветку, злегка, щоб не було туго, хворий суглоб обмотуємо шерстяною тканиною. Цю процедуру треба проводити обережно, правильно підібравши всі компоненти. У моїй практиці був випадок, коли через тиждень після закінчення курсу у жінки з'явилися почервоніння і сильний набряк в місці накладення компресу. Довелося терміново вживати заходів щодо усунення цих явищ. З'ясувалося, що організм зреагував на прийом нових ліків.

Тепер про результати застосування точкового масажу приладом АСКОН-2. Цим приладом я користуюся більше 2 років, впливають на біологічні активні точки (БАТ). При цьому у хворих поліпшується загальне самопочуття, проходять болі в м'язах і суглобах, зникають коричневі плями шкірні, знижується і стабілізується рівень цукру в крові. Чоловік, 26 років, хворіє на цукровий діабет 17 років. Інсулін вводив по 64 од. на добу. В результаті 8-місячної спільної роботи із застосуванням усього комплексу, після сеансу масажу цукор у крові став падати до 2 м / моль. Довелося поміняти точки впливу і підібрати дозу прийому трав'яного настою, і поступово зменшили дозу інсуліну до 30 од. на добу.

Дитина 6 років, з ним ми працюємо більше 3 років. Мати, вона сама медик, привезла його до мене з іншої області. Цукор у крові був 20 м / моль. Стали робити точковий масаж і приймати настої трав, які змінюються в залежності від стану організму. За два тижні, які вони знаходилися у мене, цукор у крові нормалізувався, а ін'єкції інсуліну зменшили на 2 од. В даний час стан дитини гарне і поступово зменшують дозу інсуліну.

Жінка 52 роки, діабет хворіє 6 років, приймає Манін. Цукор у крові 9-11 м / моль. Два місяці вона брала настої трав і один місяць пергу, зробили курс точкового масажу, і цукор у крові став в нормі. Крім цього у неї боліли суглоби ніг. Після курсу точкового масажу болю пройшли.

І останнє. У своїй практиці допомоги людям я використовую молитви, звернення до Бога, до Пресвятої Богородиці та іншим Святим. Я не можу пояснити позитивні результати, одержувані при цьому зверненні, але факт залишається фактом, що щось є надприродне, поки ще ніким не зрозумілий одужання людей. І це випробував я на собі.

Я знаю, що більшість лікарів не вірять у лікування хвороб травами і бджолопродуктами, але такі відомі і не тільки у нас в країні лікарі як А. Синяков, В. Лавренов, Е. Лудянскій успішно застосовували й застосовують у лікувальній практиці трави і бджолопродукти. Я не кажу про лікування цукрового діабету, таких фактів у мене немає. Я кажу про користь грамотного поєднання медикаментозних препаратів і нетрадиційної медицини, що дозволяють профілактувати, а іноді й усувати ускладнення, викликані цією хворобою.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-05 17:36:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-05 18:09:43

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-05 19:44:17

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-05 18:24:14

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-05 00:58:58

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-05 19:09:43

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-05 22:55:33

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-06 06:06:51

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 02:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-03 18:06:05

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-05 21:54:22

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-04 11:42:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-04 11:45:33

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-06 03:19:50

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-05 17:36:56

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-06 04:10:06

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-04 11:43:28

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-05 15:32:01

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-05 20:21:51

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-04 18:22:01