Як вгамувати постійне бурчання в животі

Кілька років я хворів, не знав, як вгамувати постійне бурчання
в кишках, та таке гучне, що непристойно було знаходитися
в компанії. Тільки співаємо - відразу в туалет.
Лежав я в лікарні, пив антибіотики, після чого по тілу пішли червоні висипання, які свербіли.
Робили внутрішньовенні гарячі хлористі вливання, вводили плазму - все без толку.
Від антибіотиків відчув сильні болі в шлунку.
Лікарі після всіх аналізів і лікування нічого певного сказати не могли.
Виписали з лікарні, порекомендували купу рецептів - і все.
На той час у мене голова суцільно покрилася коростою, як риб'ячою лускою, з ранки.
Про чистотіл я чув і раніше, але якось не надавав йому значення.
А тут, думаю: що я втрачаю?
Гірше, ніж є, вже не буде.
У травні насушити трави чистотілу, зробив сік і став лікуватися.
Рецепт такий: 0,5 л горілки і 0,5 л соку чистотілу змішав і почав пити за 20 хвилин до
їжі 3 рази на день по 1 чайн. ложці протягом 10 днів.
Потім пив по 1 ст. ложці 3 рази на день за 20 хвилин до їжі.
Паралельно мив голову відваром трави: 50 г чистотілу засипав у 3-літрову каструлю,
заливав водою кімнатної температури, наполягав день, ввечері доводив до кипіння.
Студив до температури, щоб шкіра терпіла, рясно мочив голову і не витирав.
Зверху одягав целофановий пакет, укутував голову тепліше і лягав спати.
Вранці знімав пов'язку, голову не мив.
Увечері повторював процедуру.
І так робив 4 дні поспіль.
Потім мив голову шампунем, витирав і знову на ніч мочив настоєм чистотілу.
Процедуру повторюють протягом 4 днів.
У результаті проблеми з шкірою голови зникли.
Після 8 процедур шкіра очистилася, волосся стало шовковистим, блискучими.
А дисбактеріоз зник через 10 днів, але я продовжував пити сік ще близько 30 днів.
Стілець налагодився, пропали внутрішньоутробні гурчання.

Народні методи лікування

Як вгамувати постійне бурчання в животі

Кілька років я хворів, не знав, як вгамувати постійне бурчання в кишках, та таке гучне, що непристойно було знаходитися в компанії. Тільки співаємо - відразу в туалет. Лежав я в лікарні, пив антибіотики, після чого по тілу пішли червоні висипання, які свербіли.

2014-12-22 09:59:40

В баньку - і все буде ладом

Розкажу, як позбулася вегето-судинної дистонії. Такий діагноз мені поставили вже в 16 років. Це коли болить майже все, а аналізи, кардіограма - хороші. Ніби ти - як симулянт. У мене ж часто боліло серце: то аритмія, то тахікардія, то задишка. І я завжди уникала ванн, лазень, тому що навіть від простого душа ставало погано

2014-12-22 09:59:37

Про зеленку, алое і диво-пов'язку від опіків

Будь-які складні опіки і великі глибокі рани добре лікує спеціальна пов'язка. Всі заживає дуже швидко, пов'язка не прилипає, навіть шрамів не залишається. Як приготувати таку пов'язку?

2014-12-22 09:59:36

Лікування псоріазу народними засобами

Псоріаз добре піддається лікуванню народними засобами. Здоров'я шкіри безпосередньо залежить від роботи наших внутрішніх органів, особливо печінки, головного чистильника організму.

2014-12-22 09:59:09

Шпори не мучать вже 8 років

Вирішила поділитися досвідом, як позбавитися від шпор. Може бути, цей метод не кожному допоможе, але я вилікувала шпори на п'ятах за досить короткий час.

2014-12-22 09:58:42

Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!

Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів

2014-12-22 09:56:51

щитовидка: життя після операції

За статистикою левову частку патологій щитовидної залози у дорослого населення нашої країни становить вузловий колоїдний зоб. Цей термін об'єднує масу різних захворювань, починаючи від вузлів, що утворилися під впливом певних факторів, і кінчаючи на рак щитовидної залози.

2014-12-22 09:56:49

Як вилікувати бронхіальну астму

При бронхіальній астмі дихальні шляхи звужуються у відповідь на вплив чинників, які на дихальні шляхи здорових людей не впливають. Звуження може бути викликане пилком рослин, кліщами домашнього пилу, шерстю тварин, димом, холодним повітрям і фізичним навантаженням

2014-12-22 09:56:28

Житня солома проти бронхіальної астми

Одного разу мій син, ще в грудному віці, застудився, і у нього почався бронхіт. Хлопчик задихався і синів від кашлю, часто лежав у лікарні. Антибіотики знімали задишку не надовго: кашель повертався знову.

2014-12-22 09:54:55

Не бійтеся розлучитися з хворим жовчним міхуром

П'ятнадцять років тому в нашій вітчизняній хірургії трапилася дійсно революція - почалася епоха безкровних операцій, які тепер практикуються по всій Росії. Розповідає провідний науковий співробітник Наукового центру хірургії Російської Академії медичних наук, кандидат медичних наук Валентина Іванівна Карпенкова про лапароскопії.

2014-12-22 09:53:54

Медицина

Коми на догоспітальному етапі

Коми на догоспітальному етапі - «Кома» з давньогрецької перекладається як глибокий сон. За класичним визначенням, цим терміном позначається найбільш значний ступінь патологічного гальмування центральної нервової системи (ЦНС), що характеризується глибокою втратою свідомості, відсутністю рефлексів на зовнішні подразнення і розладом регуляції життєво важливих функцій організму.

2014-12-22 09:59:04

Слухаючи радіо, люди підвищують активність свого мозку, розвивають пам'ять і здатність до вивчення мов

Слухаючи радіо, люди підвищують активність свого мозку, розвивають пам'ять і здатність до вивчення мов - Такі результати дослідження фінських учених. Так, на їхню думку, в порівнянні з телебаченням радіо є кращою навчальною формою при освоєнні іноземної мови, оскільки не дає людині можливості отримати додаткову інформацію за рахунок відеоряду.

2014-12-22 09:58:49

Визначено провідні причини погіршення слуху

Визначено провідні причини погіршення слуху - Втрата слуху - поширена проблема, яка може відбутися в будь-якому віці і сильно утрудняє спілкування. Вухо розділене анатомічно на три відділи (зовнішнє, середнє і внутрішнє), і патології, через які відбувається погіршення слуху зачіпають один або всі три відділи. Провідні причини втрати слуху включають сірчану пробку, отит, отосклероз, спадкові хвороби, постійна присутність в галасливій обстановці.

2014-12-22 09:58:44

Охорона здоров'я 2004

Охорона здоров'я 2004 - Репортаж з виставки 'Охорона здоров'я 2004' (Москва, ЗАТ Експоцентр). Новинки ринку медтехніки!

2014-12-22 09:58:05

тромбофлебіти поверхневих вен: діагностика та лікування

тромбофлебіти поверхневих вен: діагностика та лікування - Даний вид патології є досить поширеним захворюванням венозної системи, з яким стикається лікар будь-якої спеціальності.

2014-12-22 09:57:59

Імунна система в шлунково-кишковому тракті повинна захищати і пристосовуватися

Імунна система в шлунково-кишковому тракті повинна захищати і пристосовуватися - Приблизно на 200 квадратних метрів поверхні шлунково-кишкового тракту постійно відбувається конфронтація величезного числа чужорідних організму речовини. Учені все ще намагаються зрозуміти особливості імунної системи шлунково-кишкового тракту й обгрунтувати нові методи лікування без шкідливих побічних ефектів.

2014-12-22 09:57:44

Ожиріння і серце

Ожиріння і серце - За даними декількох обсерваційне досліджень було показано, що прийом замісної гормонотерапії має кардіопротекторні властивостями. Чи впливає надмірна маса тіла на захисні якості гормонотерапії?R

2014-12-22 09:57:44

Есенціальні фосфоліпіди в лікуванні захворювань печінки

Есенціальні фосфоліпіди в лікуванні захворювань печінки - За хімічною будовою фосфоліпіди представляють собою ефіри фосфатидного кислоти: до їх складу входять гліцерин, фосфорна кислота, жирні кислоти та азотовмісні сполуки різних типів (холін, етаноламін , серин, інозитол).

2014-12-22 09:57:30

Психологічний стрес не пов'язаний із серцево-судинними захворюваннями

Психологічний стрес не пов'язаний із серцево-судинними захворюваннями - Гіпотеза про те, що психологічний стрес пов'язаний із серцево-судинними захворюваннями, не підтверджується, якщо судити за результатами нового дослідження, опублікованими в номері British Medical Journal за 25 травня.

2014-12-22 09:57:02

Британським курцям доведеться домовлятися з лікарями

Британським курцям доведеться домовлятися з лікарями - Кращим і страждають від ожиріння британцям незабаром доведеться укладати з медиками особливі договору, повідомляє Guardian.co.uk. Підписавши таку угоду, у разі медичної необхідності, курці будуть зобов'язані скоротити споживання сигарет або повністю відмовитися від цієї звички, а огрядним людям доведеться зайнятися фізичними вправами і переглянути свою дієту.

2014-12-22 09:56:54