Сироп шипшини

Шипшина - натуральне м'яке жовчогінний засіб. Стимулює відновлення тканин. Надає загальнозміцнюючу і протицинговий дію. Стимулює опірність організму до шкідливих впливів. Має жовчогінну дію, покращує обмінні процеси в печінці. Застосовується при жовчнокам'яній хворобі, гепатитах різної етіології, холецистит, холангіт, тріщинах, саднах, пролежнях, трофічних виразках, виразкової хвороби, виразковому коліті, медикаментозної або алкогольної інтоксикаціях.

Сироп з плодів шипшини збагачує організм вітамінами, підвищує захисні сили організму, збільшує витривалість при підвищених розумових і фізичних навантаженнях, сприяє збалансованої роботи всіх систем організму. Дія сиропу шипшини обумовлене, в першу чергу, наявністю великої кількості вітамінів: аскорбінової кислоти (вітамін С) рутина (вітамін Р), флавоноїдів, каротиноїдів, дубильних і пектинових кислот.

Сироп з плодів шипшини - полівітамінний препарат.

Сироп з плодів шипшини застосовують у дорослих і дітей для лікування і профілактики гіповітамінозів (особливо С і Р гіповітамінозів), при застійних явищах в жовчному міхурі (особливо у дітей і людей похилого віку).

Спосіб застосування та дози.
Сироп з плодів шипшини призначають дітям в профілактичних цілях по 1 / 2 чайної ложки або 1 десертній ложки (залежно від віку), дорослим - по 1 десертній ложці 2-3 рази на день, запиваючи водою. З лікувальною метою сироп з плодів шипшини застосовують за призначенням лікаря.

Побічна дія.
Можливі алергічні реакції, в окремих випадках можуть спостерігатися шлункові розлади (діарея). При тривалому застосуванні сиропу шипшини з перевищенням зазначених дозувань можливий гіпервітаміноз, пониження тиску.

Сироп з плодів шипшини - густа рідина коричневого кольору, своєрідного запаху. При зберіганні сиропу шипшини допускається випадання осаду.
Сироп з плодів шипшини слід застосовувати з обережністю хворим на цукровий діабет (з-за високого вмісту цукру в препараті).
Застосовувати препарат з обережністю у дітей з-за присутності в його складі етилового спирту.

Сироп з плодів шипшини випускається по 50 і 100 г у флакони з помаранчевого скла з гвинтовою горловиною, закупореній кришками полімерними або кришками Навінчіваемая, або пробками поліетиленовими і кришками пластмасовими Навінчіваемая, або ковпачками алюмінієвими. Флакони разом з рівною кількістю інструкцій поміщають в групову упаковку.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ.
2 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

ПРОТИПОКАЗАННЯ.
Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів сиропу шипшини, вагітність, період лактації, бронхіальна астма, гастрити, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в період загострення.

Народні методи лікування

Сироп шипшини

Шипшина - натуральне м'яке жовчогінний засіб. Стимулює відновлення тканин. Надає загальнозміцнюючу і протицинговий дію. Стимулює опірність організму до шкідливих впливів. Має жовчогінну дію, покращує обмінні процеси в печінці. Застосовується при жовчнокам'яній хворобі, гепатитах різної етіології, холецистит, холангіт, тріщинах, саднах, пролежнях, трофічних виразках, виразкової хвороби, виразковому коліті, медикаментозної або алкогольної інтоксикаціях.

2014-12-22 09:17:44

Глисти не люблять гарбуз

Є гарний спосіб позбавлення від глистів. Підсмажте на сковороді гарбузове насіння, пропустіть їх через м'ясорубку. Змішайте 1 склянку подрібненого насіння з 1 склянкою меду і 1 ч. ложкою соди...

2014-12-22 09:17:37

Якщо вас дістав цистит!

Поділюся одним хорошим методом - лікування від циститу. Почула по радіо. На той період у мене була така проблема. Я вирішила випробувати, і - о, диво! - Результат перевершив всі очікування.

2014-12-22 09:17:29

Злийте воду за люттю

Як слова можуть ламати життя! Півгодини начальник вимовляв мені за виконання його ж невдалого розпорядження. Відповідати було марно, він не слухав. Тиск у мене підіймалася, як у казані. Врешті-решт повернувся і пішов.

2014-12-22 09:16:38

Від проносу вірний засіб - курячі шлунки

Не можу залишатися осторонь від чужої біди. Можливо, маляті допоможе плівочка від курячого шлунка.

2014-12-22 09:16:36

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2014-12-22 09:16:12

Простий спосіб лікування геморою

Хочу поділитися простим рецептом позбавлення від геморою. Його я вичитала в книзі Г.П. Малахова і, на відміну від багатьох, мені він реально допоміг.

2014-12-22 09:15:47

Чоловікам - про потаємне. Простатит.

Я лікар з 41-річним стажем, давно почала записувати незвичайні рецепти. Сьогодні хочу допомогти чоловікам, які страждають на простатит, а їх більше 50% після 40 років. В основному це люди сидячих професій. Через подібне недуги, трапляється, розпадаються сім'ї. Один бідолаха, якого спіткала така доля, розповів, що все-таки зумів вилікуватися завдяки трьом простим вправ. Ось їх опис:

2014-12-22 09:15:26

Ліжко в два поверхи

Багатьом довелося випробувати, що означає догляд за так званим лежачим хворим. Так ось, ці люди знають, що лежачі хворі гинуть найчастіше не від повалили їх хвороби, а від зараження крові, неминучого при пролежнях. Якщо таке трапиться - вже мало допомагають найдорожчі мазі, спеціальні пластирі та серветки. Головне в догляді - не допустити пролежнів, а це вдається лише підтриманням чистоти тіла і доступом свіжого повітря.

2014-12-22 09:15:21

поліартрит. Чудо - растіркі з хрону та цибулі

При ревматичному поліартриті накопати ранньою весною або восени коріння хрону і пропустіть через м'ясорубку. Соку з м'якоттю повинно вийти близько 1 літра. Окремо перейдіть ріпчасту цибулю, щоб вийшло те ж кількість, що і хрону.

2014-12-22 09:15:21

Медицина

Вагітність уповільнює розвиток СНІДу

Вагітність уповільнює розвиток СНІДу - Вагітність не тільки не ускладнює перебіг ВІЛ-інфекції, а навпроти сприятливо позначається на стані здоров'я жінок. Більш того, під час повторних вагітностей ризик прогресування захворювання стає ще більш низьким, ніж у першовагітних, стверджують вчені з Університету Вандербільта (Vanderbilt University).

2014-12-22 09:17:43

етіологія і патогенез дорсалгій (глава з книги"дорсалгія")

етіологія і патогенез дорсалгій (глава з книги"дорсалгія") - Біль у спині є однією з основних причин економічних втрат у всіх індустріально розвинених країнах у зв'язку з великою зустрічальності в осіб працездатного віку [Антонов І. П., Барабанова Е. В., 1998; Jenner JR, Barry M, 1995; Faucett J., 1999].

2014-12-22 09:17:40

Симптоматичне лікування онкологічних хворих в пізніх стадіях захворювання

Симптоматичне лікування онкологічних хворих в пізніх стадіях захворювання - Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) - спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй, основна функція якого полягає у вирішенні міжнародних проблем охорони здоров'я і охорони здоров'я населення . За допомогою цієї організації працівники охорони здоров'я 165 країн обмінюються знаннями та досвідом для того, щоб зробити можливим досягнення такого рівня здоров'я всіх мешканців цієї землі, який дозволить їм вести повноцінне життя в соціальному і економічному плані.

2014-12-22 09:17:34

Сучасні медичні технології в діагностиці анатомічно і клінічно вузького тазу

Сучасні медичні технології в діагностиці анатомічно і клінічно вузького тазу - Завдяки малій ефективній дозі опромінення і високою контрастної чутливості цифрова скануюча технологія одержання рентгенівських зображень дозволяє краще візуалізувати тонкі структурні зміни і інші патології.

2014-12-22 09:17:30

Миття рук позбавляє людину від сумнівів

Миття рук позбавляє людину від сумнівів - Миття рук допомагає позбутися від тяжкості прийнятих раніше рішень, до такого висновку прийшли Спайк Лі і Норберт Шварц з університету Мічигану.

2014-12-22 09:17:30

З ембріональних стовбурових клітин вирощена хрящова тканина

З ембріональних стовбурових клітин вирощена хрящова тканина - Фахівці з Лондонського імперського коледжу розробили методику перетворення ембріональних стовбурових клітин людини в хрящову тканину.

2014-12-22 09:17:28

Муколітичні (мукорегуляторние) препарати в лікуванні хронічної обструктивної хвороби легень

Муколітичні (мукорегуляторние) препарати в лікуванні хронічної обструктивної хвороби легень - В даний час хронічну обструктивну хворобу легенів (ХОЗЛ) розглядають, як групу екологічно залежних хвороб органів дихання. Цим, в першу чергу підкреслюється визначальна роль полютантів навколишнього середовища (тютюнового диму, професійної пилу, парів хімікатів, продуктів згорання) як у розвитку самої хвороби, так і у формуванні її загострень. Крім цього, у розвитку загострень ХОЗЛ істотна роль належить інфекційним факторам.

2014-12-22 09:17:24

Доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія (pseudotumor cerebri)

Доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія (pseudotumor cerebri) - Pseudotumor cerebri (PTC, 'доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія', ідіопатична внутрішньочерепна гіпертензія) - порівняно маловивчений поліетіологічним синдром, який характеризується (за Dandy WE 1937 р., модифікація Wall M. 1991 р.) наступними ознаками ...

2014-12-22 09:17:21

У Москві пройшов Другий національний конгрес з соціальної психіатрії

У Москві пройшов Другий національний конгрес з соціальної психіатрії - За оцінками експертів, депресія вийшла на перше місце в світі серед причин неявки на роботу і на друге - серед хвороб, що призводять до втрати працездатності. Згідно з прогнозами експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я, до 2020 року депресія займе лідируючі позиції серед найбільш поширених хвороб, випередивши онкологічні та травматичні захворювання.

2014-12-22 09:17:20

Епілепсія виявилася хірургічним захворюванням

Епілепсія виявилася хірургічним захворюванням - Британський медичний журнал (BMJ) опублікував повідомлення, в якому переконливо доводиться необхідність хірургічного лікування при епілепсії. Такий висновок був зроблений на підставі огляду великої кількості досліджень, який представили вчені Семьюел Вібі (Samuel Wiebe) і Майкл Ніколле (Michael Nicolle) з Департаменту клінічної неврології Університету Західного Онтаріо в Канаді.

2014-12-22 09:17:17