Як досягти голлівудської усмішки?


Як досягти голлівудської усмішки? Цим питанням задаються багато. Скептики стверджують, що тільки повна заміна зубів на імплантанти здатна змінити колір і дати абсолютну перевагу - довговічність. Але, у фахівців сучасної стоматології на цей рахунок свою думку: «важливо зберегти власні зуби здоровими і красивими, а штучні необхідні тільки в крайньому випадку».

Краса і здоров'я зубів починається з гігієни. Навіть при повній заміні зубів, за відсутності належного догляду не можна досягти необхідного результату. Поняття «гігієна», - це не тільки чищення зубів один - два рази на день. Це ще й професійна чистка зубів у стоматолога. До речі, в багатьох цивілізованих країнах гігієніст - окрема професія. У Росії такі фахівці є лише в деяких клініках. Але вже зараз багато пацієнтів оцінили це нововведення в стоматології і вважають за краще платити за профілактику захворювань, ніж за лікування.

Для чого проводити професійну чистку зубів? Незважаючи на велику кількість засобів для догляду за зубами людина не в змозі повністю видалити наліт з важкодоступних місць. Звідси і карієс, і ще більш серйозне захворювання - пародонтит. Цих проблем можна уникнути, якщо відвідувати стоматолога. І не від випадку до випадку, а регулярно, кожні 6 місяців. Візуально людина не може самостійно побачити початок розвитку карієсу, ділянки, які потребують термінового лікування. Для цього є стоматолог, який здатен помітити зміни на самих ранніх стадіях.

Якщо проводити професійну чистку зубів регулярно, то рідше доведеться звертатися за допомогою до таких фахівців стоматології, як хірург і ортопед. Така чищення зубів допоможе не запускати хронічні захворювання організму (якщо такі є). І, нарешті, ця процедура дозволить заощадити чималі кошти. Фахівцями підраховано, що вартість профілактики стоматологічних захворювань у 20 разів дешевше за їхню лікування.

Професійне чищення зубів проводиться не тільки в профілактичних цілях. З цієї процедури починається будь-яке лікування зубів і ясен. Це необхідно для того, щоб усунути всі поверхневі вогнища запалення.

Як проводиться професійна чистка зубів? Самий передовий метод зняття зубного каменю проводиться за допомогою ультразвуку. Цей метод має назву «СКЕЛІНГ». Переваги цього методу в тому, що він дозволяє зчистити і видалити налиплого скупчення з поверхні зубів і їх коренів. Численні дослідження показали, що після ультразвукового очищення поверхню зуба стає більш гладкою, ніж після ручної обробки. До речі, пацієнти відразу ж бачать результат - зуби стають значно біліша. Цю процедура повинна проводитися окремими фахівцями (гігієністи-парадантологі).

Для дітей в сучасній стоматології розробляються спеціальні програми. Мабуть, найпопулярнішою на сьогоднішній день є професійна чистка зубів, яка проводиться в ігровій формі. Вона проводиться поетапно. Нова методика дозволяє виховати в дитині правильне ставлення до стоматологів і позбутися від почуття страху при вигляді стоматологічних інструментів.

Реставрація зубів. Професійне чищення зубів не дозволяє справитися з більш серйозними проблемами. Коли на зубах з'являються каріозні ділянки, без терапевтичного лікування не обійтися. Мабуть, багатьом не раз доводилося стикатися з питанням у кабінеті стоматолога: «яким матеріалом пломбувати зуб?» Адже передові фахівці мають на озброєнні масу різноманітних способів та матеріалів для реставрації зуба. У першу чергу прислухайтеся до думки доктора, тому що тільки він може визначити, який матеріал підходить більше всього в кожному конкретному випадку. І тільки потім вибирайте цей матеріал виходячи з його параметрів - зносостійкості, опору природної усадки, збігу за кольором ваших зубів, стійкості кольору. Цим параметрам ідеально відповідає пломбування гутаперчею. Навіть через роки цей матеріал залишається замаскованим під колір рідного зуба, і навіть фахівець не відразу помічає запломбований ділянку. Якщо пломба ставиться на жувальної зоні, бажано використовувати амальгамообразние матеріали. Адже в цих місцях важлива не стільки естетична сторона, скільки функціональна, - форма поверхні зуба повинна ідеально підходити для жування. Після визначення основних параметрів пломбувального матеріалу вибирайте більш підходящі за вартістю. Сучасна стоматологія на сьогодні оснащена матеріалами останнього покоління, які доступні за ціною, але в той же час універсальні. Такі пломби часто руйнуються і стираються повільніше, ніж власна емаль зубів.
Що стосується хворобливості процедур, то це поняття в сучасній стоматології практично не прийнятно. Оскільки в розпорядженні лікарів - стоматологів величезний спектр анестезуючих (знеболюючих) препаратів. Вони не просто дозволяють пацієнтові не відчувати болю, а й дають можливість без побоювання застосовувати їх по відношенню до всіх пацієнтів - дітей, вагітних жінок, людей із серцево - судинними захворюваннями.

Вибір стоматолога. На жаль, медицина часів соціалізму залишила свій відбиток (не пацієнт вибирав лікаря, а реєстратор, який видавав талони). І до цих пір багато хто вважає, що всі стоматологи мають однаковий набір інструментів, пломбувальних матеріалів, всі отримують однотипне освіту, і тому вибір стоматолога відбувається спонтанно.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-12-10 10:02:47

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-12-10 18:42:11

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-12-10 17:24:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-12-10 10:03:38

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-12-10 11:00:06

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-12-10 10:06:36

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-12-10 10:04:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-12-10 18:39:19

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-12-10 13:29:20

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-12-10 10:03:11

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-12-10 09:47:36

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-12-10 09:53:55

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-12-10 09:38:35

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-12-10 09:55:28

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-12-10 09:57:47

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-12-10 09:50:57

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-12-10 09:56:54

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-12-10 09:52:36

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-12-10 09:56:41

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-12-10 09:43:20