Вітамін Е і потенція

Вітаміни відіграють найважливіше значення для здоров'я взагалі і чоловічого, зокрема. Зупинюся більш детально на значенні вітаміну Е. Вітамін Е є загальною назвою для групи біологічно активних сполук-антиоксидантів. Він запобігає клітинні пошкодження, які викликаються окислення поліненасичених жирних кислот у клітинних мембранах. Грубо кажучи, це - захисник клітини.

Завдяки цій властивості він уповільнює процес старіння, знижує ризик захворювань пов'язаних з утворенням вільних радикалів (активних сполук, що виникають у процесі обміну речовин і здатні в надлишку викликати небезпечні захворювання), в числі яких деякі форми раку, інсульт, серцеві захворювання, атеросклероз. Оскільки ряд факторів провокують збільшення вільних радикалів в організмі (куріння, несприятлива екологія, хвороби, ультрафіолетове випромінювання, підвищений електромагнітний і радіаційний фон), то зростає потреба організму і в антиоксидантах. Також вітамін Е забезпечує додатковий захист від бактерій.

Тому зрозуміло, що здорова клітина, чистий організм - основа здоров'я, в т.ч. і чоловічого. Несприятливих факторів, що провокують зростання вільних радикалів у нас предостатньо, тому додатковий прийом вітаміну Е і поліпшив стан. Тепер про головне на мій погляд у застосуванні вітаміну Е - дозах і його джерела.

Скільки треба вітаміну Е? Рекомендована добова доза коливається від 2 до 15 мг залежно від віку, ваги, підлоги і країни (у різних країнах різні рекомендації). недолік вітаміну веде до пошкодження нервової системи (клітини мозку руйнуються в першу чергу як відомо). У лікувально профілактичних метою багато рекомендують збільшити добову дозу вітаміну Е до 75-300 мг, тобто в кілька разів, в десятки разів більше. Таку дозу отримати можливо лише вживаючи препарати вітаміну Е. Але чи варте воно того? Не стоять за цим виробники БАДів і фармацевтична промисловість. Може бути. На мій погляд, набагато правильніше перебудувати свою дієту, щоб вітаміну Е було в достатку, тим більш повно натуральних джерел.

Перший - це рослинні олії (оливкова, кукурудзяна, соняшникова і т.д.). Не випадково багато виробники вказують прямо на етикетці «містить вітамін Е». якщо хто цікавився народними методами оздоровлення, то багато хто з них містять такий рецепт як прийом натщесерце рослинного масла або окремо або з чим-небудь разом. Саме вітамін Е і є тим старим способом. В обсязі гарною великий ложки міститься 3 мг вітаміну Е - за західними мірками майже добова норма для дорослої жінки. Так що намагайтеся переходити на рослинні олії. Зауважте, що країни, де традиційно високе споживання рослинних олій (Італія, Греція, Франція і т.д.) менше поширені серцево-судинні захворювання. Та й чоловіки здоровіше, ніж країни, напирали на тваринний жир. Теж саме і на прикладі Росії - на Півдні Росії в багатьох сім'ях саме рослинна олія є основою раціону і кращий стан здоров'я і довше тривалість життя.

Крім рослинних олій та їх джерел (насіння, оливки, арахіс, мигдаль і т.д.) вітамін Е також міститься в пророслої пшениці, пластівців з цілісного зерна і т.д. Коротше кажучи - він доступний у природному стані.

Хотів би також зазначити, що вітамін Е самостійно не є панацеєю від хвороб, що б не говорили про його чудесні властивості розповсюджувачі БАДів. Він всього лише поліпшує загальний фон, бореться з негативними факторами, саму хворобу він перемогти не в силах і тому повинен застосовуватися в комплексі з іншими засобами. Те ж саме відноситься і до лікування простатиту, герпесу та імпотенції.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-01 17:07:25

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-01 17:31:46

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-01 17:45:32

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-01 04:58:32

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-01 15:51:48

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-01 12:29:09

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-01 14:59:01

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-01 08:34:52

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-01 13:50:09

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-01 04:07:34

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-31 11:35:01

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-01 00:23:46

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-31 08:03:19

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-01 17:45:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-01 17:31:48

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-01 00:23:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-01 00:23:46

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-31 23:13:17

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-01 14:36:51

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-31 22:19:59