Рецепт від кашлю у дітей

Для початку переконайтеся що у дитини немає алергії на молоко і прополіс. Якщо ви помітили, що малюк почав подкашлівать і кашель сухий (зверніть увагу рецепт застосовувати тільки при сухому кашлі) потрібно взяти на склянку теплого молока 8-10 крапель настоянки прополісу і перемішати.


Давати пити дитині маленькими ковтками протягом дня. Якщо малюкові 1 рік капати прополіс потрібно 5 крапель відповідно на кожен рік збільшувати на 1 краплю.


Доросла дозування 15-20 крапель. Молоко спільно з прополісом добре прогріває не тільки бронхи і легені, але і весь організм в цілому. Усім малюкам та їхнім батькам здоров'я.

Народні методи лікування

Рецепт від кашлю у дітей

Доброго часу доби! Хочу запропонувати рецепт від кашлю у дітей.

2015-01-30 06:20:02

«Парник» для ніг.

Від нігтьового грибка страждають дуже багато, а я знаю ефективний засіб. Зробіть мазь із сирого яйця, чайної ложки диметилфталат, столової ложки рослинної олії плі стільки ж 70%-го оцту. Зберігайте цю суміш у холодильнику. На ніч треба втерти мазь в проблемні місця, зверху надягти поліетиленовий пакет і шкарпетки. (Аналогічний «парник» роблять і для рук).

2015-01-30 06:19:58

Очищення організму від жирових і вапняних відкладень

Хто з нас хоча б раз у житті не намагався очистити свій організм? В основному це питання відноситься до прекрасній половині людства.

2015-01-30 06:19:42

Картопля на кефірі проти артриту

У нас з мамою одна біда на двох: артрит. А в мене ще й остроги. Нещодавно ми вирішили пролікуватися настоєм картоплі на кефірі, чули, що добре допомагає. Але після двомісячного лікування болю нас не залишили, і ми спочатку навіть розчарувалися в ефективності цього засобу.

2015-01-30 06:18:54

Горох замість соди - від печії

В останні роки мучила печія. Рятувалася содою, потім стала приймати різні ліки, але на них грошей не напасешся. І не пам'ятаю вже, хто порадив вживати звичайний горох. Спочатку не повірила, але, як спробувала, радості не було меж. Поспішаю поділитися рецептом.

2015-01-30 06:18:53

Алтей червоний - прегарний

Розкажу про дивовижний рослині - алтее червоному.

2015-01-30 06:18:45

Вилікували у чоловіка виразку дванадцятипалої кишки

Спасибі однієї знайомої: вона вилікувала свого чоловіка, і мені записала рецепт. У її чоловіка, як і мого, - виразка дванадцятипалої кишки. Готували ми рецепт в селі у моїх батьків так: півтора літра молочної сироватки, шість яєць свіжих поставити в тепле місце (у нас на російській печі) у глиняному горщику.

2015-01-30 06:17:49

Народні засоби для підвищення потенції

Потенція - це велика чоловіча сила і одночасно чоловіча слабкість. Це їхня гордість і в той же час Ахіллесова п'ята. Напевно, немає більш тонкого, ранима і чуттєвого стану в чоловічому організмі, ніж потенція. Вплинути на неї може все.

2015-01-30 06:16:48

Шанс тим, хто сильніше себе

Переглядаючи свій архів, виявив цікаві роздуми давніх про оздоровлення. У книзі Шрі Йогендра «Особиста гігієна йога» сказано: «Дивно, що той предмет, до якого кожен повинен був навчитися перш за все, - як зберегти здоров'я, - може залишитися в зневазі. Багато з нас знають, як жив Наполеон, або як далеко від нас знаходиться Венера, але мало хто з нас насправді знає навіть елементарне про фізіологічну основі нашого життя ».Якщо звернутися до старовинних джерел, то однією з перших турбот людини був ежеутренній туалет - чищення зубів, рота, вух, носа. Ось про це і моя розмова.

2015-01-30 06:16:42

Оцет і алое в боротьбі проти корости

Моя мама лежала в інфекційній лікарні і заразилася коросту ....

2015-01-30 06:16:35

Медицина

Хірургічні методи лікування хропіння та апное сну синдрому

Хірургічні методи лікування хропіння та синдрому апное сну - Хропіння є не тільки соціальною проблемою, але й несе потенційний ризик для здоров'я в плані розвитку синдрому обструктивного апное сну (нічне апное). Аномалії будови порожнини носа та носоглотки часто виявляються у хворих з обструктивним апное сну, будучи однією з причин колапсу верхніх дихальних шляхів

2015-01-30 06:19:50

Людські імпланти надходять у широкий продаж

Людські імпланти надходять у широкий продаж - Вже до середини майбутнього року компанія Applied Digital Solutions розраховує отримати дозвіл Департаменту фармацевтики і харчування США на виробництво і продаж людських імплантів, повідомляє Silicon Valley.

2015-01-30 06:19:49

Лікування синдрому роздратованого кишечника

Лікування синдрому роздратованого кишечника - За визначенням робочої групи Світової організації охорони здоров'я (ВООЗ), синдром подразненого кишечника (СРК) - це функціональне розлад кишечника, при якому абдомінальний біль поєднується з порушеннями функції кишечника і дефекації . Поширеність СРК серед населення складає 14-48%. У жінок ця патологія наголошується в 2-4 рази частіше, ніж у чоловіків.

2015-01-30 06:19:39

Остеопороз у практиці сімейного лікаря

Остеопороз у практиці сімейного лікаря - Остеопороз - системне захворювання скелета з групи метаболічних остеопатії, характерними проявами якого є зниження маси кісткової тканини та порушення її мікроархітектоніки, що призводить до зниження міцності кістки і підвищення ризику переломів. В даний час виділяють два основних типи остеопорозу - первинний і вторинний

2015-01-30 06:19:34

Єльцин госпіталізований в німецький кардіоцентр

Єльцин госпіталізований в німецький кардіоцентр - У неділю перший президент Росії Борис Єльцин ліг на лікування в клініку серцево-судинних захворювань в Німеччині. 70-річний екс-президент знаходиться в берлінському кардіоцентрі Рудольф-Вірхов (Rudolf-Virchow-Klinikum), очолюваному Роландом Хецером (Roland Hetzer). Як повідомляє Tagesspiegel, саме Хецер - відомий в усьому світі фахівець з операцій на відкритому серці - повинен стати лікарем Єльцина.

2015-01-30 06:19:31

Сучасні підходи до лікування пієлонефриту у дітей

Сучасні підходи до лікування пієлонефриту у дітей - Комплексне лікування пієлонефриту передбачає організацію і проведення заходів, спрямованих на ліквідацію мікробно-запального процесу в нирковій тканині, відновлення функціонального стану нирок, уродинаміки, імунних порушень. Вибір терапевтичних заходів визначається станом макроорганізму, формою пієлонефриту (обструктивний, необструктивний), фазою захворювання (активна фаза, ремісія), біологічними властивостями самого збудника.

2015-01-30 06:19:26

Знайдена вакцина від SARS!

Знайдена вакцина від SARS! - Як стверджують у швейцарської фармацевтичної корпорації Berna Biotech, вакцина від SARS вже знайдена. Експерименти на тваринах показали, що цей препарат стимулює вироблення антитіл до того штаму коронавіруса, який служить збудником гострого респіраторного синдрому, повідомляє 'Радіо Свобода'.

2015-01-30 06:19:25

недосипають, жінки менше їдять, але швидше товстіють

недосипають, жінки менше їдять, але швидше товстіють - Жінки, нічний сон яких триває п'ять і менше годин, частіше страждають від надмірної ваги або ожиріння. Набір ваги відбувається незважаючи на порівняно невеликий обсяг споживаної їжі, установили американські вчені під керівництвом Санджая Пател (Sanjay Patel).

2015-01-30 06:19:16

Щеплення проти краснухи можна робити за місяць до зачаття

Щеплення проти краснухи можна робити за місяць до зачаття - У США оприлюднено нові рекомендації, що стосуються проведення вакцинації проти краснухи.

2015-01-30 06:19:14

Весна. Худнемо? Але не по-варварськи!

Весна. Худнемо? Але не по-варварськи! - Жінкам, як повітря, необхідна увага чоловіків і їх компліменти - вони надають впевненість і допомагають виявити індивідуальність. Однак розумні жінки цінують лише ті компліменти, які насправді відповідають дійсності. Але для того, щоб завжди бути гідною компліментів, потрібно постійно працювати над собою, стежити за своєю зовнішністю. Кожна жінка мріє зберегти молодість і красу як можна довше.

2015-01-30 06:19:09