Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.


У пластмасовий тазик або відро покласти глину (розкришити грудки), залити теплою водою так, щоб вода тільки її закрила. Якщо глина суха (порошок), то воду наливати потроху, перемішуючи рукою або дерев'яною ложкою. Залишити розмокати на ніч. Вранці злити що утворилася поверх глини рідину і місити, при необхідності доливаючи воду, поки глина не стане однорідної еластичної масою, без крупинок і грудок, по густоті нагадує сметану.


Потім взяти 700-грамову скляну банку, наповнити її глиною доверху і поставити на водяну баню. Як тільки вода в каструлі закипить, вимкнути і потримати ще хвилини 3-4. Сильно нагрівати і тим більше кип'ятити глину не можна. Вийняти банку і викласти вміст на клейонку, бажано на коричневу дитячу, але можна й на целофан. надати їй форму коржі товщиною не менше 2 см. Якщо глина сильно нагрілася, почекайте, поки трошки охолоне, і прикладайте на низ живота від пупка до лобка. Накрийте чим-небудь теплим і лягайте під ковдру на 2 години. Не менше, тому що всі ці 2 часа глина витягає хворобу, але й не довше, так як потім вона починає віддавати назад те, що витягла. Через 2 години глину викинути , живіт обмити. Наступного дня - нова порція глини. І так до одужання.

Комусь вистачить 5-6 процедур, комусь знадобиться більше, потрібно тільки набратися терпіння і вірити.

А тепер хочу попросити поради і допомоги для себе. Мені 55 років, що страждають на бронхіальну астму з емфіземою, змішаного типу. Сильна алергія на цвітіння і домашній пил, часті напади задухи. 12 років на ліках. Вже 2 роки в легенях гній. Півроку пила ісландський мох, є деякі поліпшення; давно стоїть настоянка золотого вуса, але пити боюся, так як в рецепті написано, що може бути погіршення. А куди ще гірше, коли «Швидку» майже через день доводиться викликати. Може бути, хто-небудь вилікувався від цих напастей? Будь ласка, напишіть.

Народні методи лікування

Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.

2015-01-29 07:45:53

І знову про цукровий діабет

Сама хвороба не страшна - страшні її ускладнення, а застосування трав і пчелопродукціі дозволяють не тільки профілактувати, а й покращувати стан здоров'я при цих ускладненнях

2015-01-29 07:44:16

Лікування подагри народними засобами

Народна медицина знає, як допомогти при такої хвороби, як подагра, адже нею люди страждали не одне сторіччя, тому нам стане в нагоді цей безцінний досвід лікування. Подагра здавна вважалася «панської хворобою», так як неспішний, малоактивний спосіб життя і харчування витонченими ласощами «сильних світу» цілком цьому сприяли. У результаті, суглоби і тканини поступово забивалися солями сечової кислоти. Тепер таке «щастя звалилося» і на звичайних людей, всі з тих же банальних причин: їмо все, що гарно манить, і мало рухаємося

2015-01-29 07:43:59

щитовидка: життя після операції

За статистикою левову частку патологій щитовидної залози у дорослого населення нашої країни становить вузловий колоїдний зоб. Цей термін об'єднує масу різних захворювань, починаючи від вузлів, що утворилися під впливом певних факторів, і кінчаючи на рак щитовидної залози.

2015-01-29 07:42:16

Очищення організму. Озон замість нітрогліцерину

Я - лікар, багато років займаюся травами та народними методами лікування. Вийшло кілька моїх книг з траволікування. За 30 років роботи я переконався, що офіційна медицина в 90% випадків тільки полегшує страждання хворого, але виліковує саму хворобу. Відбувається це тому, що ми лікуємо зашлакованний організм. А лікувати організм, набитий шлаками, все одно, що ремонтувати брудну машину. Ось і хочу зупинитися на методі очищення організму від солей.

2015-01-29 07:41:45

Лікування картоплею

2 рецепта з виведення каменів, піску з жовчного міхура, і лікувати печінку, ще допомагає при водянці.

2015-01-29 07:40:26

Проросла пшениця лікує весь організм

Випробувавши на собі дію пророслої пшениці, хочу розповісти про її ефективному вплив на людський організм. Використовую її більше 30 років.

2015-01-29 07:40:23

Якщо довго не загоюється рана

У мого чоловіка на спині була гнійна рана, яка довго не заживала. Лікар навіть дав направлення в онкоцентр. Але перш ніж відправитися з чоловіком туди, я вирішила спробувати синтомициновой мазь.

2015-01-29 07:39:21

просолена шерсть-засіб що треба! (Поліартрит)

Тим, хто страждає поліартритом, можу порадити спробувати просолене шерсть.

2015-01-29 07:39:02

Гарбуз замість пургену

Більше року я мучилася з кишечником: виразка, стілець з кров'ю та слизом. Лікувалася в Інституті проктології в Москві, але поліпшень не було.

2015-01-29 07:37:39

Медицина

щурам загроза людству

щурам загроза людству - Інфекційні хвороби, які передаються людям від щурів, можуть бути бомбою уповільненої дії, яка коли-небудь підірве здоров'я всієї цивілізації, попередили вчені на Міжнародній Конференції в Канберрі. Учені з 39 країн, зібравшись на другу Міжнародну Конференцію з Біології Гризунів, почули, що пацюки, які несуть людині майже 70 інфекційних хвороб, що цілком можуть стати носіями ще багатьох інших небезпечних захворювань.

2015-01-29 07:45:43

Силіконові груди заважають виявляти рак

Силіконові груди заважають виявляти рак - Збільшення грудей за допомогою протезів молочних залоз може приводити до ускладнення ранньої діагностики раку по рентгенівським знімкам. До такого висновку прийшли експерти з організації 'Group Health Co-operative' в Сіетлі під керівництвом Діани Мігліоретті (Diana Miglioretti). Прямих доказів того, що через це випадки раку проходять повз увагу лікарів, знайдено не було.

2015-01-29 07:45:35

Нова методика дозволяє лікувати складні переломи за лічені дні

Нова методика дозволяє лікувати складні переломи за лічені дні - Унікальні операції з лікування найскладніших переломів почали здійснювати лікарі-травматологи Єкатеринбурга. Нова методика дозволяє в короткі терміни в буквальному сенсі ставити на ноги пацієнтів з важкими переломами ніг і хребта.

2015-01-29 07:44:54

Метастатичне ураження органу зору

Метастатичне ураження органу зору - Перші повідомлення про метастазах в орбіту та судинну оболонку ока з'явилися давно: у 60-70 роках XIX століття. Horner F. в 1864 р. вперше описав орбітальний метастаз раку молочної залози, а в 1872 р. Perl M. опублікував статтю з описом внутрішньоочного метастазу.

2015-01-29 07:44:33

Експерти зі сну закликають відновити сієсту

Експерти зі сну закликають відновити сієсту - Доктор Джеймс Періш, директор центру з вивчення розладів сну клініки Майо в Арізоні, заявляє, що неодноразові дослідження в області сну доводять поширення епідемії недосипання в США. Базірующійся у Великобританії Рада сну (Sleep Counsil) - некомерційна організація, що виступає за збільшення тривалості сну - ратує за відновлення сієсти.

2015-01-29 07:44:00

Пустушки з латексу небезпечні для дітей

Пустушки з латексу небезпечні для дітей - Десятиліттями пустушки і соски для немовлят робилися з латексу - натурального матеріалу, який являє собою молочний сік каучукового рослини - гевеї. Сьогодні вчені прийшли до висновку, що слово 'натуральний' стосовно до латексу може трактуватися як 'аллергічний'.

2015-01-29 07:43:51

Тривала робота за комп'ютером небезпечна для життя

Тривала робота за комп'ютером небезпечна для життя - Професор Річард Бізлі з Новозеландського медичного дослідницького інституту в Веллінгтоні опублікував статтю, у якій описується нове захворювання, що викликається довгої роботою за комп'ютером.

2015-01-29 07:43:42

Побічні ефекти антипсихотичних ліків: як уникнути або звести до мінімуму їх прояви у літніх хворих?

Побічні ефекти антипсихотичних ліків: як уникнути або звести до мінімуму їх прояви у літніх хворих? - Антипсихотичні ліки широко використовуються в установах для літніх людей і в лікарнях загального профілю для лікування хворих старших вікових груп, у яких є поведінкові розлади [1, 2]. У США більше 20 таких ліків введені в практику з початку 1950-х років. Препарати, що застосовувалися протягом 1980-х років називаються 'типовими' антипсихотичними ліками ('стандартними' або - 'першого покоління'). Нові ліки, впроваджені в 1990-і роки, називаються 'атиповими' ліками ('новинками' або 'ліками нового покоління'). Типові ліки включають препарати як низької, так і високою сили (табл. 1).

2015-01-29 07:43:37

Кислотна шлункова секреція у хворих на цукровий діабет при виразковій хворобі дванадцятипалої кишки

Кислотна шлункова секреція у хворих на цукровий діабет при виразковій хворобі дванадцятипалої кишки - При цукровому діабеті (ЦД) виразкова хвороба дванадцятипалої кишки (ЯБДПК) протікає по-різному. У одних хворих СД виразка швидко гоїться в найкоротші терміни без будь-якого лікування, в інших виразковий дефект тривало не рубцюється, незважаючи на застосування комплексу сучасних противиразкових засобів. Для хворих на ЦД характерно тривало рубців і часто рецидивуючий перебіг ЯБДПК.

2015-01-29 07:43:30

Аналіз практики фармакотерапії хронічного бронхіту в Киргизькій Республіці

Аналіз практики фармакотерапії хронічного бронхіту в Киргизькій Республіці - Хронічний бронхіт - широко поширена хвороба, що вражає від 10 до 25% дорослого населення і характеризується зростаючим рівнем захворюваності та смертності у всьому світі. Внаслідок незворотності що виникають у дихальних шляхах змін хронічний бронхіт (ХБ) має тенденцію до неухильного прогресування

2015-01-29 07:43:10