Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.

У пластмасовий тазик або відро покласти глину (розкришити грудки), залити теплою водою так, щоб вода тільки її закрила. Якщо глина суха (порошок), то воду наливати потроху, перемішуючи рукою або дерев'яною ложкою. Залишити розмокати на ніч. Вранці злити що утворилася поверх глини рідину і місити, при необхідності доливаючи воду, поки глина не стане однорідної еластичної масою, без крупинок і грудок, по густоті нагадує сметану.

Потім взяти 700-грамову скляну банку, наповнити її глиною доверху і поставити на водяну баню. Як тільки вода в каструлі закипить, вимкнути і потримати ще хвилини 3-4. Сильно нагрівати і тим більше кип'ятити глину не можна. Вийняти банку і викласти вміст на клейонку, бажано на коричневу дитячу, але можна й на целофан. надати їй форму коржі товщиною не менше 2 см. Якщо глина сильно нагрілася, почекайте, поки трошки охолоне, і прикладайте на низ живота від пупка до лобка. Накрийте чим-небудь теплим і лягайте під ковдру на 2 години. Не менше, тому що всі ці 2 часа глина витягає хворобу, але й не довше, так як потім вона починає віддавати назад те, що витягла. Через 2 години глину викинути , живіт обмити. Наступного дня - нова порція глини. І так до одужання.

Комусь вистачить 5-6 процедур, комусь знадобиться більше, потрібно тільки набратися терпіння і вірити.

А тепер хочу попросити поради і допомоги для себе. Мені 55 років, що страждають на бронхіальну астму з емфіземою, змішаного типу. Сильна алергія на цвітіння і домашній пил, часті напади задухи. 12 років на ліках. Вже 2 роки в легенях гній. Півроку пила ісландський мох, є деякі поліпшення; давно стоїть настоянка золотого вуса, але пити боюся, так як в рецепті написано, що може бути погіршення. А куди ще гірше, коли «Швидку» майже через день доводиться викликати. Може бути, хто-небудь вилікувався від цих напастей? Будь ласка, напишіть.

Народні методи лікування

Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.

2014-12-21 15:52:01

З гіпертонією можна впоратися без ліків

Гіпертонія (підвищений кров'яний тиск) іноді є симптомом серйозних захворювань, в таких випадках необхідна лікарська допомога. Але набагато частіше гіпертонія є наслідком підвищеної активності симпатичної нервової системи і наднирників або відбувається через порушення водно-сольового балансу. У цих випадках, якщо, звичайно, тиск ще не досягло загрозливого рівня, з гіпертонією можна впоратися без ліків. Слідуючи нескладним радам світових авторитетів в області цілительства, викладеним у цій статті, ви зможете швидко привести свій тиск в норму.

2014-12-21 15:51:36

Лікування ішемічної хвороби серця стовбуровими клітинами

Лікування ішемічної хвороби серця Лікування ішемічної хвороби серця - це складна, копітка, щоденна робота. Не вірите? Запитайте будь-якого, що бореться з цією недугою. Справа в тому, що ця хвороба має безліч ликів. Вона проявляється, перш за все болем за грудиною, обумовленої часткової закупоркою судини, що веде до серця. Якщо ж просвіт судини закрито повністю, кажуть про інфаркт міокарда або раптової коронарної смерті.

2014-12-21 15:50:59

Мені не можна опускати руки

Не можу сказати точно, коли обірвалося моє дитинство. Толі в той момент, коли я лежала в холодній, викладеної плиткою операційної, а може бути, ще раніше. Коли? Втім, зараз це вже неважливо. Одне можу сказати точно: в 15 років я була ще зовсім дитиною. Слова лікарів: У вас саркома - занурили мене в зовсім інший світ. Світ, повний страждань, маленьких перемог і величезної жаги до життя ...

2014-12-21 15:50:54

Про морську сіль, шкурки бананів і подорожник (пародонтоз)

Скориставшись рецептом« зубної, пасти індіанців », вилікувалася від пародонтозу. Я багато років збираю народні рецепти щодо лікування і зміцненню ясен і охоче поділюся ними з читачами. Але перш повторю рецепт зубної пасти індіанців. Відмінний засіб.

2014-12-21 15:50:42

Головний недруг шлунка

Почувши діагноз «хронічний гастрит», багато хто з нас ... заспокоюються. «Всі зараз цим хворіють», «все одно не зможу правильно харчуватися», «лікарі тільки« залікують »- говоримо ми. І мало хто замислюється, що гастрит без відповідного лікування може призвести до значно більш небезпечним наслідків - виразці шлунка, і, в результаті, навіть до шлункової кровотечі. І тут без допомоги медиків уже не обійтися, причому допомога потрібна буде куди більш серйозна.

2014-12-21 15:50:14

Ваша сексуальне життя - нове відкриття в галузі медицини

Опануйте мистецтвом спілкування тіла і душі, і Вас будуть обожнювати!

2014-12-21 15:49:18

І ніяких запорів

Не один раз читала про те, що запори - бич цивілізованого суспільства. З віком ж ледь не кожен другий старий чоловік страждає цією недугою. Ось як борюся з ним я. Вранці, відразу після пробудження випиваю склянку теплої кип'яченої води, додавши в нього чайну ложку лимонного або журавлинного соку або щіпку повареної солі. Ще краще - і те, і інше. Після цього масажують живіт. У рясному питво немає жодного ризику, якщо немає протипоказань - важкої хвороби серця, нирок або постійних набряків.

2014-12-21 15:49:02

Туберкульоз. Долати його все важче.

Нещодавно я перехворіла на важку форму туберкульозу. Як лікар перерила гори літератури, в тому числі і народних методів лікування. Знаючи по собі, як важко протікає ця хвороба, від усієї душі хочу допомогти всім хворим на туберкульоз впоратися з ним. Хочу попередити: лікування тривале, але мета виправдовує засоби.

2014-12-21 15:47:23

Після інсульту. І на нашій вулиці свято буває

Хочу поділитися своїм досвідом повернення до життя після інсульту. За світовою статистикою, інсульт або, як його називають в Америці, рядків, трапляється набагато частіше у чоловіків, ніж у жінок.

2014-12-21 15:47:06

Медицина

Антибіотики не ефективні при гострому риносинусит

Антибіотики не ефективні при гострому риносинусит - Швейцарські вчені провели огляд досліджень, присвячених лікуванню гострого риносинуситом, і прийшли до висновку, що ця поширена інфекція не вимагає призначення антибіотиків, навіть якщо симптоми не проходять протягом 10 днів.

2014-12-21 15:51:58

Нове ізраїльське винахід дозволяє виявляти і досліджувати ракові пухлини на шкірі, перш ніж вони стають видні неозброєним оком

Нове ізраїльське винахід дозволяє виявляти і досліджувати ракові пухлини на шкірі, перш ніж вони стають видні неозброєним оком - В ході попередніх випробувань , проведених в медичному центрі 'Сорока' в Беер-Шеві, за допомогою нових інструментів вдалося виявити кілька типів пухлин шкіри, включаючи меланому. Отримані дані були представлені напередодні на конференції Ізраїльського союзу пластичних хірургів у Тель-Авіві.

2014-12-21 15:51:52

Елідел і кортикостероїди: союзники чи суперники?

Елідел і кортикостероїди: союзники чи суперники? - Зовнішні кортикостероїди (КС) є основою лікування атопічного дерматиту (АД), оскільки володіють протизапальними, імуносупресивними та антипроліферативну властивостями. Ці препарати діють швидко і ефективно, що задовольняє і лікаря і хворого.

2014-12-21 15:51:49

Мікроекологія кишечника: методи неспецифічної корекції

Мікроекологія кишечника: методи неспецифічної корекції - Питання мікроекології кишечника і її порушення - дисбактеріоз, незважаючи на тривалість вивчення цієї проблеми, постійно привертають увагу фахівців різних галузей медицини. І, ймовірно, це перш за все пов'язано з виявленням все нових і нових позитивних властивостей мікрофлори, тісно пов'язаної з організмом людини і перспективами біотерапії.

2014-12-21 15:51:46

Валеріана лікарська

Валеріана лікарська - новий погляд на старі''''речі - Не секрет, що ортодоксальна медицина, все далі й далі просуваючись у сучасних хімічних та біологічних дослідженнях, йде від натуральних, даних природою коштів до лікування захворювань. Будь-який сучасний препарат має довгий список протипоказань, часто небезпечних.

2014-12-21 15:51:43

Кардіотропонін I

Кардіотропонін I - маркер внутрішньолікарняного ризику? - Пацієнти з декомпенсованої серцевою недостатністю та гострим коронарним синдромом мають особливо високий ризик ускладнень внутрішньолікарняних при підвищенні рівня кардіотропоніна I.

2014-12-21 15:51:39

Ендометріоз виявився генетичної хворобою

Ендометріоз виявився генетичної хворобою - Ісландські вчені виявили, що до ендометріозу існує генетична схильність, повідомляє агентство Рейтер (Reuters). Ендометріоз є частою причиною безпліддя, і зустрічається у 1-5% жінок. Прі цієї хвороби вистилає матку тканину (ендометрій) починає розвиватися поза матки, проникаючи в інші органи і тканини. Це може викликати біль, кровотеча, запалення, а головне - безпліддя.

2014-12-21 15:51:33

Купи 5 упаковок презервативів «Contex» - виграй автомобіль «PEUGEOT-206»!

Купи 5 упаковок презервативів« Contex »- виграй автомобіль« PEUGEOT-206 », - CONTEX оголошує про початок акції« 20 000 призів » !

2014-12-21 15:51:32

Росія занижує статистику з ВІЛ і СНІДу

Росія занижує статистику з ВІЛ і СНІДу - У Росії налічується не 300 тисяч ВІЛ-інфікованих, як заявляє офіційна статистика, а більше мільйона хворих. До такого висновку прийшли співробітники незалежного міжнародного дослідницького центру, що проводили аналіз епідеміологічної обстановки в країні за замовленням американського Агентства міжнародного розвитку.

2014-12-21 15:51:27

Як з харчових пристрастям визначити характер людини

Як з харчових пристрастям визначити характер людини - Американські вчені провели масштабне дослідження за участю 18 тисяч чоловік, метою якого було з'ясувати зв'язок між харчовими пристрастями і характером людей. Його результати опубліковані в одному зі свіжих номерів науково-популярного журналу PLOS One.

2014-12-21 15:51:21