Географія болю

Існують явища, неминуче супроводжують наше життя. Вони можуть бути як позитивними, так і негативними. Одним з них є біль. Зубна, головний або м'язова болі можуть стати справжньою проблемою, якщо неправильно підходити до їх лікування. Між тим, в різних точках земної кулі до питання відносяться неоднаково.


Браузер рамках європейського широкомасштабного дослідження, розробленого Європейським Форумом Болі (European Pain Forum) в 2008 році понад 8,506 дорослих людей були опитано про їх уявленнях про біль і принципах поведінки при болю стосовно їх власного здоров'я. Дослідження, показали, що застосовуючи болезаспокійливі препарати, жителі Європи не схильні довіряти інструкції. У більшості випадків, вони самі вирішують, яку схему лікування вибрати. Зокрема, не будучи впевнені в безпеці ліків, європейці віддають перевагу меншу дозу і частоту застосування.


Національний ознака

Бельгію відрізняє висока обережність - 54% людей при болях у спині і 20% при головних болях використовують препарати з меншою, ніж рекомендовано , частотою. 45% французів впевнені, що регулярне застосування препаратів проти болю призводить до вироблення організмом опірності по відношенню до цього засобу. А 58% візьмуть знеболююче тільки у винятковому випадку. Руські люди найменш впевнені в безпеці болезаспокійливих засобів - тільки 15% з них довіряють таким лікам. Купуючи препарат, 34% росіян орінетіруются лише на власний досвід, а не на рекомендації фармацевта.
Браузер пошуках істини

Узагальнюючи отримані дані, слід визнати, що більшість людей або дезінформовані, або недостатньо освічені в питаннях прийняття болезаспокійливих засобів . Саме тому Європейський Форум Болі вирішив розвінчати основні міфи, пов'язані з знеболюючими. Отже, вам варто знати, що:

- якщо ви прямуєте інструкції, засоби, що застосовуються для повсякденного зняття болю не представляють небезпеки;

- активне речовина ібупрофен широко використовується протягом більше тридцяти років без серйозних ускладнень для здоров'я. Болезаспокійливі препарати на його основі, такі як Нурофен, вважаються одними з найбільш безпечних та ефективних засобів полегшення повсякденних болів;

- організм людини не в змозі виробити опірність ні до одного з загальновідомих болезаспокійливих засобів, що продаються без рецепту;

- звикання виробляється тільки до тих засобів, які відносяться до типу опіоїдів (ці болезаспокійливі засоби викликають звикання і залежність, що призводить до підвищення їх дозувань). Ви не можете звикнути до звичайним болезаспокійливі засоби, що містить ібупрофен, парацетамол або аспірин.

Експерт і постійний учасник Європейського форуму з питань болю, лікар-невролог, завідувач спеціалізованим неврологічним відділенням, д. м. н., професор Шаров М. М., дав наступні пояснення: 'Болезаспокійливі, зокрема такі як ібупрофен або парацетамол, пройшли всебічну перевірку і ефективно використовуються мільйонами людей. Це важливе дослідження показує, що існує очевидна необхідність повторно підтвердити людям безпеку використання даних препаратів. Якими б не були переконання людей - відмова від прийому цих обезболевающіх позбавлений будь-яких підстав, і при появі болю їх можна абсолютно безпечно приймати у відповідності з інструкцією. Отримання цієї інформації є суттєвим кроком у руйнуванні неправильних стереотипів, що склалися навколо питань усунення болю '.


Об опитуванні' Об'єктивна оцінка проблеми болю і використання болезаспокійливих ':

- Чисельність вибірки населення при опитуванні склала 8 506 дорослих. Це склало приблизно 1 000 опитаних представників національності на країну.

- До опитування були включені наступні країни: Бельгія, Франція, Німеччина, Італія, Польща, Росія, Іспанія і Великобританія.

- Опитування було розроблено Європейським форумом з питань болю і спонсорувався компанією 'Рекітт Бенкізер', виробником Нурофен.


о Європейському форумі з питань болю:

Європейський форум з питань болю - міждисциплінарна група експертів з Європи, створена для вдосконалення практики лікування болю включаючи головний біль і лихоманку, які в повсякденному контексті. Група прагне діяти шляхом розуміння поширених переконань про біль і прийомі болезаспокійливих, надаючи громадськості та фахівцям у галузі охорони здоров'я відповідні освітні послуги та інформаційні ресурси.


о нурофене:

Нурофен (Nurofen) - безумовний лідер серед анальгетиків всіх видів, і в деяких країнах він займає перше місце по продажах серед марок пероральних болезаспокійливих. Ібупрофен, діюча речовина Нурофен, був розроблений в 1960-х рр.. трьома фахівцями з компанії 'Бутс Фармасьютікалс'. У 1969 р. ібупрофен був введений в практику як рецептурних лікарських засобів для лікування м'язового болю та інших захворювань. Тим не менш, він отримав визнання як безпечне та ефективне болезаспокійливе, і в 1983 р. у Великобританії було розпочато реалізацію ібупрофену як безрецептурного кошти під торговою маркою Нурофен. В даний час марка належить компанії 'Рекітт Бенкізер Хелскер'.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-06 08:13:18

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-05 18:09:43

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-05 19:44:17

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-05 18:24:14

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-05 00:58:58

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-05 19:09:43

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-05 22:55:33

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-06 06:06:51

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 02:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-03 18:06:05

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-05 21:54:22

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-04 11:42:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-04 11:45:33

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-06 03:19:50

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-05 17:36:56

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-06 04:10:06

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-04 11:43:28

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-05 15:32:01

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-05 20:21:51

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-04 18:22:01