Не царська це горілка - бальзам Болотовим

В одну з минулорічних моїх поїздок в Київ Борис Васильович Болотов розповів історію про шофера вантажівки, якому довелося самому взимку на морозі міняти проколоті шини. Справа була на трасі між населеними пунктами. В результаті - обмороження обох рук, потім гангренозна запалення і направлення на термінову ампутацію. У цей момент хтось то з родичів цієї людини, знайомий з Борисом Васильовичем, упросив останнього поглянути перед ампутацією на руки нещасного, пам'ятаючи, що Болотов не раз справлявся з відновленням відморожених пальців, про що багато писалося. Але то були пальці на ногах, а тут руки, до того ж почорнілі до зап'ясть, замість пальців - щось схоже на попіл від зотліле цілком сигарети. Оглянувши майбутнє поле битви за живі тканини, Борис Васильович поставив єдине питання водієві: «Терпіти будеш?» - «Буду», - відповів той, про що згодом неодноразово шкодував, бо болі були пекельні. Аж ось, пройшовши півроку я побачив знімки рук, зроблені до початку лікування, і через кожен місяць. Видиме стійка картина відновлення живих тканин від зап'ясть до кінчиків пальців: спочатку абсолютно чорних, а потім поступово відновлюють природний рожевий колір . Природно, наша розмова почалася з цієї теми.


Ви розповідаєте фантастичні історії про заново відросло відморожені пальці на руках і ногах по вашій методиці. Що лежить в її основі?

Борис Болотов: У момент розподілу клітки в тому випадку, якщо міжклітинна середу несприятлива, відбувається не регенерація, а переродження клітини.


Что означає перероджена клітина? Це може бути онкологія?

Б. Б.: Не обов'язково. Шрам, рубцева тканина - це теж переродження клітини. У цьому випадку середу також була несприятлива для регенерації клітин, і відбулося їх переродження. Тобто при поділі клітини вийшли з дефектами, але не онкологічного характеру.


Какова вона - сприятливе середовище для регенерації клітин?

Б. Б.: Такими властивостями володіє цілий ряд рослин. Це алое, лимон, подорожник, капуста (у тому числі заяча), аралія маньчжурська, елеутерокок, заманиха, золотий корінь, молодило, женьшень, чистотіл та деякі інші. Обов'язкова присутність в цьому середовищі морської солі. Пропорція така - 1 частина свіжого перемолоти на м'ясорубці рослини і 1 частина солі.


Такая маса накладається на свіжу рану? На який термін? Як часто треба міняти пов'язки?

Б. Б. : кашка з рослини і солі накладається на рану, зверху кладеться серветка і закріплюється бинтом. Пов'язку не треба змінювати взагалі у випадку відносно невеликий рани. Протягом тижня відбудеться повна регенерація клітин, і не буде ні рубців, ні шрамів. Якщо рана велика, або мова йде про обмороженні, або сильному опіку, то пов'язки змінюють 1 раз на тиждень, продовжуючи процедури до повного відновлення тканин.


Неделю не міняти пов'язку! А якщо рана буде мокнути або буде відбуватися нагноєння?

Б. Б.: Під такою пов'язкою ніякого нагноєння не буде. Перевірено неодноразово. Йтиме регенерація тканин, і заважати цьому процесу не потрібно. Можна змочувати пов'язку раз на день перекисом водню, квасом на чистотілу або «Бальзамом Болотовим».


Вернемся до переродження клітин у разі несприятливого середовища. Припустимо, в результаті поділу клітини одна з половинок народилася виродка. Які дефекти можуть привести до запуску онкологічного процесу?

Б. Б.: У кожної клітини термін життя строго визначений. Після закінчення цього терміну клітина вмирає. Цей механізм називається апоптозом. У ракової клітини апоптоз відсутня. Життя такої клітини затягується. Більш того, ділячись, вона виробляє собі подібні. Якщо таких клітин не багато, то імунітет в змозі з ними впоратися, що постійно і відбувається в здоровому організмі . Але якщо імунітет ослаблений, а процес зайшов вже далеко, то виникає онкологічне захворювання.


Что робити в такому випадку?

Б. Б.: Піднімати імунітет і відновлювати міжклітинну середу до нормальної.


Як цього домогтися?

Б. Б.: Я вважаю, що міжклітинна середовище має бути слабокислою, її рН повинен бути рівний рН незамінних амінокислот, тобто в межах 5-6, тому організм треба злегка закіслять. Це включає і вживання солі до 10 г на добу, і солоних овочів, і білкової їжі тваринного походження, тобто м'яса, риби, птиці, яєць з сіллю і приправами, а також сиру, кефіру, кислого, ряжанки, різних квасів. Все це - харчування організму зсередини. Але організм можна живити і зовні через шкіру. Це - обов'язкові щоденні оцтові обтирання всього тіла, нанесення на розігріту після парилки шкіру риб'ячого жиру, для чого можна використовувати жирну оселедці.


Не небезпечні чи надмірні зусилля по закислення? Де межа, до якої можна себе закіслять?

Б. Б.: Нагадаю, показник кислотно-лужного балансу рН має межі від 0 до 14 одиниць. 0 - це найсильніша кислота, 14 - найсильніша луг. 7 відповідає нейтральному середовищі. міжтканинні рН не повинен опуститися нижче рН поту у здорової людини, тобто нижче 5. Але зробити це практично дуже важко. Резерви організму по підтримці рН в нормі при введенні в нього кислот надзвичайно великі. Взагалі, в здоровому організмі кислот значно більше, ніж лугів, так що це середовище нам ближче і природніше. Чого не скажеш про лугах. Тут «перекидання» рівноваги відбувається набагато раніше. Наш організм не пристосований нейтралізовувати лугу в великій кількості.


і все ж у випадку онкопроцесу як довго потрібно закісляться, щоб привести міжклітинну середу до слабокислою стану?

Б. Б.: Все життя. Я сам і всі мої близькі в профілактичних цілях дотримуємося цей режим багато років. Однак це - лише половина справи. У нашому організмі є ще лімфатична система, складу якої сильно лужний. рН лімфи - близько 12 одиниць. Для неї потрібно організувати лужне харчування.


Як це практично зробити і в чому воно полягає? Багато читачі запитують, що означає «защелачіваться після закислення»? Тобто місяць - одне, а потім місяць - інше?

Б. Б.: Ні, і те, і інше повинне відбуватися щодня. Про закислення я вже сказав, а защелачіваніе відбувається при прийомі всередину чаїв, соків, компотів і, до речі, борщів зі свіжих овочів. Все це потрібно споживати через 1,5 години після основної їжі.


Значіт, по-вашому, треба харчуватися так: 3 рази на день ми їмо другі страви, у складі яких м'ясо, риба, птиця, квашені овочі, гриби, допустимі картопля, білий хліб, кисломолочні продукти. А в проміжках між цією їжею п'ємо чаї, компоти, соки і з'їдаємо борщ або овочевий суп.

Б. Б.: Абсолютно правильно.


С закислення і защелачіваніем зрозуміло. Як бути з ослабленим імунітетом?

Б. Б.: Основа здорового імунітету - добре діє шлунково-кишкового тракту. Його роботу треба налагодити в першу чергу.


Легко сказати, налагодити ...

Б. Б.: Якщо стан шлунково-кишкового тракту не запущено, то така «налагодження» виробляється достатньо легко за допомогою прийому макухи зі свіжої капусти по 2-3 ст. ложки вранці натщесерце за 1 годину до їжі протягом 3-4 тижнів. (Нагадаємо, макухи готують на соковижималці щоразу свіжі, вживають з невеликою кількістю сметани.) Макуха збирають у шлунку надлишок травних соків і дозволяють клітинам стінок шлунку і клапана між шлунком і 12-палої кишкою відновитися. Вживання квасу на чистотілу в цей же період за 1/3-1/2 склянки за 30 хвилин до їжі 3 рази на день добре знімає запалення на всьому протязі шлунково-кишкового тракту. За більш запущених випадках ваших читачів консультував Дмитро Власович Наумов.


Давайте поговоримо про «Царській горілці». Багатьох бентежить її назву, оскільки власне царська горілка - це суміш сильно концентрованих соляної та азотної кислот у співвідношенні 3:1, здатна розчинити золото. Що вона може зробити з тілом людини, уявити страшно. Відомо, що Саддам Хусейн розчиняв в соляній кислоті членів компартії Іраку. Не залишалося практично нічого ...

Б. Б.: Той склад, який рекомендую я, також включає і соляну, і азотну, і ще сірчану кислоти. Тільки вони в ньому присутні в дуже сильному розведенні. Концентрація, наприклад, соляної кислоти близька до концентрації її в шлунковому соку. Щоб не було плутанини з термінологією, будемо називати цей склад «Бальзам Болотовим». Готується він таким чином: в 1 л води (можна навіть водопровідної) виливається 1 склянка виноградного оцту (6% ), 1-2 ч. ложки концентрованої сірчаної кислоти (98%), потім 1-2 ч. ложки концентрованої соляної кислоти (36%) і додається 4 таблетки нітрогліцерину. Кожен компонент при додаванні добре розмішується. Послідовність додавання компонентів «Бальзами Болотовим» саме така, як я вказав (вода - оцет - сірчана кислота - соляна кислота - нітрогліцерин). Приймати по 1-2 ч. ложки 3 рази на день перед їжею або у складі будь-якого напою - чай, кава, компот, кефір і т. д. відразу після їжі.


Ви самі вживаєте?

Б. Б.: Як я вже говорив, і я, і всі мої близькі регулярно п'ємо «Бальзам Болотовим» по 2 ч. ложки 3 рази на день протягом вже довгих років і відчуваємо себе відмінно.

Тут Борис Васильович піднявся і приніс з кухні пляшку з темного скла, відкоркував і налив у чарки приблизно по 1 ст. ложці червонуватою рідини з кислим запахом. Ми цокнулись за здоров'я всіх читачів, і, заплющивши очі, я перекинув вміст чарки в рот. Кислятина - запив чаєм. Мова, гланди, стравохід і далі - все залишилося на місці, нічого не розчинилося і не обпеклися. Ніяких кіл перед очима і мурашок на шкірі. Навпаки, весь що залишився день відчував себе дуже бадьоро. І, до речі, печія, що виникла в поїзді по дорозі до Києва, теж кудись зникла.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-01 17:07:25

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-01 17:31:46

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-01 17:45:32

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-01 04:58:32

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-01 15:51:48

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-01 12:29:09

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-01 14:59:01

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-01 08:34:52

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-01 13:50:09

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-01 04:07:34

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-31 11:35:01

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-01 00:23:46

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-31 08:03:19

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-01 17:45:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-01 17:31:48

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-01 00:23:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-01 00:23:46

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-31 23:13:17

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-01 14:36:51

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-31 22:19:59