балом правлять стрес і страх

Життя моє пенсіонерські складається з трьох занять: город, постійний ремонт старенького «Москвича», багато ходжу по лісу, так як роблю художні вироби з коріння, капов, суччя. Десятки років пропрацював монтажником-електриком. Жив за принципом: максимум для людей, держави, мінімум - для себе. Зараз впроваджується зворотній мораль: максимум для себе ... Але це так - до слова.

За родом робіт і способу життя - постійно ранимі руки, в гірському лісі доводиться падати, обдирати ... Так що не ранимий фактично не буваєш; часто стара рана ще не зажила, як на тому ж місці з'являється нова. Так от, в переважній більшості випадків виручає власна сеча: і кров швидко перестає сочитися, і дезінфекція. А де «безпосередньо» не дістаю - змочую ганчірочку і прив'язую до ранки. підсохне - знову намочи . Дуже ефективно. Тепер це єдине доступне для народу, завжди з собою, безкоштовне, справжнє, не фальшиве (на відміну від купленого) ліки. Щоправда, для народу є ще одні ліки цього «класу» - голодування. З медичною метою вона ефективніша , ніж з політичної, але все ж ... У нашому абсурдному державі, щоб не голодувати (не платять) - треба йти голодувати! Парадокс!

Можна заперечити: а хіба трави не майже безкоштовні? Звичайно, немає. До трави потрібно ще добратися. А бензин удвічі дорожче молока! До речі: якби він, бензин, видобувався таким способом, як молоко, скільки б він коштував?

По-друге, від трав женуть з вилами: «Це моє! Я орендар ! » n
Ліс, правда, ще не приватизована, але й звідти женуть. Та й небезпечно стало. У лісі з'явилися справжні вовки. У радянські часи їх знищували, та й платили за це добре. Годі і здичавілих собак. Купувати трави в аптеці і на базарі не раджу: справді дорого, та й підсовують часто халтуру: суху траву часто не відрізнити одну від одної. Нарешті, де і коли збиралася ця трава?

Якщо вже дуже треба, то купуйте у хорошого знайомого.

Якщо вже почав писати, то скажу, хоча вам це і не сподобається: здоровий спосіб життя, при теперішній владі недоступний, неможливий в принципі. Вся політика спрямована не на охорону здоров'я, а на здравоугробленіе. Постійна страх, постійні стреси , народ морально пригнічений, голод, безвихідь, скрізь обман, брехня, злидні ... Можна продовжувати ...

Ось тільки одна фраза про страх: елементарний, тваринний страх при вході в під'їзд, в ліфт, постійний страх втратити роботу , страх за дітей ... Та й багаті постійно тремтять - навіть в туалет в установі ходять з охоронцями, сталеві двері, грати ...

Але головне - це їжа, харчування. Мільйони їдять одноманітно, впроголодь. Хліб і вода - от і вся їжа, та й то не завжди ... Гірка потрійна рима ... Щоб багато не писати, хочу відіслати до характерної статті в «Радянській Росії» від 02.09.04г. «Зізнаюся, хочу їсти», - пише інженер -електронщик вищої категорії. Живуть впроголодь - вона і сім'я. А ви радите часто - горіхи, мед, лимони ...

Звичайно, можна моржувати, марафон, вигинатися в йозі, стояти догори ногами на табуретці, але за умови хоча б стерпного харчування.

Гідна життя можливе при гідному харчуванні. Мою ідеологію диктує мій живіт. Та й кожного. Буття визначає всі решта, в тому числі і патріотизм. Проти Маркса не попреш. Однак прут вже п'ятнадцять років.

«Багатодітний» (в творчому відношенні) Малахов. Написав книгу «Правильне харчування». Багаті жеруть, не дивлячись у книгу, а 80% народу живе надголодь, ним книга, та й «правильне» харчування взагалі недоступні. Але і книга недоступна. Через її вартості. То для кого вона? Але ви її рекламуєте.

Ви робите велику і корисну справу, але дуже багато самореклами, дифірамбів самим собі (хіба мало що хвалять, не всі ж треба друкувати). Багато в чому ви витає в емпіреях, зійдіть до своїх баранів, як кажуть французи. Багато рецепти нездійсненні: лимони, мед, горіхи ...

Виходить так: до англійської принцеси дійшло, що робітники страйкують тому, що у них немає хліба. Вона здивувалася й заявила: «Як? Ні хліба - нехай їдять булки».

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-30 00:08:20

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-29 20:50:40

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-29 19:51:55

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-29 20:41:27

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-29 21:05:52

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-30 02:15:32

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-29 20:48:50

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-29 21:04:33

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-29 10:29:27

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-30 00:40:59

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-29 01:46:03

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-29 17:32:30

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-29 12:07:06

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-29 10:27:25

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-29 10:29:33

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-29 17:31:09

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-27 01:54:25