Клінічна практика застосування Н2О2 - перекису водню

Завідувач кафедрою факультетської хірургії Іжевської мед-академії В. О. Ситніков не приховує, що вперше про фантастичні можливості перекису водню прочитав в одній популярній газеті для домогосподарок ...


Профессор Неумивакін був дуже переконливий, відстоюючи переваги перекису водню в стимуляції імунних резервів організму. Зацікавившись серйозно, я прочитав книгу американського лікаря Вільяма Дугласа «Цілющі властивості перекису водню» і зрозумів: це саме те, що мені гостро необхідно в моїй роботі. Наша кафедра та хірургічне відділення 1-й Республіканської клінічної лікарні спеціалізуються на допомозі хворим, страждають гнійно-запальних і захворюваннями нижніх кінцівок (це і варикозне розширення вен, і облітеруючий ендартеріїт, і так звана діабетична стопа - нога з ураженням периферичної судинної системи внаслідок атрофії тканин, хронічно позбавлених кисню). незагойні трофічні виразки і часто неминуча ампутація кінцівки - ось частий, на жаль, результат захворювання, який нашим лікарям аж ніяк не завжди вдається запобігти.

Властивість перекису водню насичувати тканини відсутньою киснем вдихнуло надію: можливо це простий і доступний засіб - саме те, що ми так давно і безуспішно шукали.

Як раз до нас прийшов аспірант Равіль Муллахметов, у якого залишалося всього півтора роки навчання. За такий короткий термін належало зробити ефективну роботу за новою, актуальною темою. Я запропонував йому попрацювати з перекисом: створити клінічну методику для відчутного зниження обсягу ампутацій у наших пацієнтів.

Ми почали вводити хворим перекис водню внутрішньовенно і в стегнову артерію. Для досягнення позитивних результатів, суворо дотримувалися дві умови: перекис мала низьку концентрацію - 0,12% і швидкість введення не перевищувала 14-15 мл / хв.

За таких обмеженнях ефективна процедура виявляється абсолютно безпечною.

- Пробачте, Веніамін Арсенійович, але деякі ваші колеги вважають цю методику варварської: мало того, що перекис водню сама по собі майже отруту, так адже виділяється кисень загрожує закупорити кровоносну судину. Не боялися так ризикувати?

- А ніякого ризику не було. У малих концентраціях часом навіть страшна отрута стає нешкідливим. При повільній ж ін'єкції бульбашок не утворюється - весь кисень встигає всмоктуватися «голодними» - тканинами. Повна безпека процедури - зрозуміло, за грамотного та акуратному її виконань - доведена настільки багато разів, захищена патентами, поширюється за нашої активної допомоги по регіонах, що у моїх опонентів просто не залишилося аргументів для відстоювання скепсису.

Ефектів позитивного впливу перекису відразу декілька. насичена киснем , «голодні» Лані рятуються від некрозу, зникають болі, деколи болісні, поліпшуються обмінні процеси, внаслідок чого у діабетиків знижується приблизно вдвічі потреба в інсуліні та інших цукрознижувальних препаратах. У нашому відділенні завдяки новій методиці зменшилася кількість ампутацій, а в тих випадках, коли вони неминучі, скоротилася зона ампутацій.

- Зрозуміло, що вводити перекис внутрішньовенно можуть тільки навчені фахівці в умовах клініки. Але як ви, детально вивчивши властивості перекису, ставитеся до ідеї Неумивакіна пропонувати її прийом широко, при багатьох захворюваннях?

- Ставлюся вкрай позитивно. Але особисто цим не займаюся просто тому, що я хірург - у мене свої завдання. Як лікар я розумію, що при ішемії, стенокардії, атеросклерозі давати хворим перекис у вигляді крапель дуже розумно: адже всмоктування починається відразу ж через вени мови. Але проблема в тому, що перекис має копійчану вартість, а наша фармакологія створила цілу індустрію виробництва дорогих проти-ішемічних та проти-аритмічного препаратів. Від величезних прибутків так просто не відмовляються, тому зелену вулицю перекис ще довго не отримає.***

Зрозуміло, чекати від професора Ситникова практичних рекомендацій нереально: хірург може рекомендувати хіба що постаратися не потрапляти йому в руки.

Але Іжевськ якимось незбагненним чином пов'язаний з перекисом водню, і я знайшов у цьому місті методику її застосування, цілком передається із лікарських рук в народ. Розкрила мені секрети цієї методики виконавчий директор медичного центру «Лайф» Ельвіра Хамітовна Поздєєва, лікар-гірудо-і фітотерапевт, акушер-гінеколог. Цікаво, що своє вміння лікувати хвороби за допомогою перекису водню вона отримала не у професорів Неумивакіна і Ситникова, а в Олександра Тимофійовича Огулова - ще одного ентузіаста, керівного в Москві навчальним центром, в програмі якого в тому числі і ця методика.

Спочатку Ельвіра Хамітовна теж призначала пацієнтам перекис перорально (через рот). Правда, дозування, рекомендовану професором Неумивакіним, збільшила: 1 чайну ложку на склянку теплої води. Інше все так само: вранці натщесерце, після прийому півгодини строго не є.

Почала, як водиться, із себе. Тільки переконавшись у стійкому позитивному ефекті, стала рекомендувати пацієнтам - своїм, зрозуміло, гінекологічним хворим з ускладненнями у вигляді захворювань шлунково-кишкового тракту. об'єднала призначення перекису з гірудотерапію

- виявилося, ефект від п'явок у присутності в організмі достатньої кількості атомарного кисню різко зростає. Тривалість прийому перекису Поздєєва варіює: від 1 місяця до 1 року, а якщо у хворого є пухлини, призначення безстроково.

Найважливішою умовою досягнення результату Ельвіра Хамітовна вважає розуміння і віру в успіх. Її пацієнти - не німа експериментальні об'єкти, тому вона їм докладно пояснює механізм впливу перекису, дає читати книги та статті.

На собі допитливий доктор, звичайно ж, відчувала і більш високу дозу - 1 столову ложку на склянку води. Це, вважає Поздєєва , виправдано в гострих випадках. Наприклад, навалилася застуда - одразу слід виганяти її ударної дозою перекису. При цьому може з'явитися відчуття дискомфорту в шлунку, печіння слизової оболонки. Але через 3-4 дні нічого цього не залишається. Зате зникає здуття живота, нормалізується стілець, з'являється відчуття легкості, чистоти в тілі, розумовий просвітлення.

Останній випадок застосування Ельвірою Хамітовной підвищеної дози перекису - коли в неї з'явилися симптоми ГРЗ. У порівнянні з використанням популярного антігріппіна явну перевагу: ГРЗ протікало без підвищеної температури, на третій день ознак хвороби не залишилося зовсім.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-12-08 07:32:13

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-12-08 17:38:09

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-12-08 19:00:36

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-12-08 16:59:36

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-12-08 18:32:35

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-12-05 23:24:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-12-08 14:34:09

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-12-08 18:17:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-12-07 16:56:21

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-12-08 15:35:01

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-12-08 15:07:43

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-12-08 14:21:49

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-12-08 05:58:46

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-12-08 17:32:17

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-12-05 20:05:40

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-12-08 07:41:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-12-07 15:29:21

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-12-08 15:23:58

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-12-08 13:32:46

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-12-08 08:51:02