Рейки в житті жінки

Коротко про Рейки

Метод енергетичного цілительства під назвою Рейки мало для кого залишається невідомою загадкою. Все частіше і частіше люди звертаються до альтернативних методів лікування та до практик духовного розвитку. Особливу популярність придбали Рейки і Фен Шуй. Причому обидва цих знання засновані на правильному напрямку і розподілі КІ (інша назва ЦІ) - життєвої енергії, завдяки якій усі, що оточує нас, існує.

Рейки була відроджена на початку 20-го століття ін Міка Усуі. Перші ініційовані учні доклали максимум зусиль для поширення цього древнього і дієвого знання в усьому світі. Раніш навчання Рейки коштувало неймовірних грошей, вартість ступеня Майстра коливалася до 10 тис. доларів. Однак попит був. Люди купували знання, яке безповоротно змінювало їх життя на краще адже Рейки неможливо назвати тільки цілющим методом, що впливає лише на фізичне тіло. Ця система, будучи сукупністю різних методик роботи з собою, впливає також на духовний розвиток, самопізнання і особистісний ріст . З плином часу виявилися нові методи рейки цілительства, ці знання стали більш доступні і простіше в освоєнні, що значно вплинуло на їх ще більше поширення по всьому світу.


Женщіна-богиня

В усі часи жінка вважалася берегинею сімейного вогнища, джерелом духовності і символом материнства. Жінка-мати має природним інстинктом захищати та оберігати своє дитя. Жінка-дружина часто проявляє мудрість, передану їй прародителька, і завдяки своїй інтуїції вміє непомітно "згладжувати гострі кути". Жінка-дочка переживає про свої батьках, виявляє щиру турботу про них, і дбає за їх благополуччя. Адже не дарма кажуть що дівчинка сесмье - ближче до матері і батька. Образ жінки в усі часи був відзначений поетами і письменниками, живописців і скульпторів. Однак життя багатьох представниць прекрасної статі є воістину важким випробуванням для неї, тим тернистим шляхом, йти по якому не зміг би ніхто інший ..

Досить важко відчувати себе найчарівнішою і привабливою, коли немає часу сходити до косметолога або перукаря. Ще важче відчувати себе сексуальною якщо немає коштів купити собі нове нижню білизну, щоб вразити уяву коханого чоловіка. Дуже важко розслабитися після важкого трудового дня, особливо якщо вдома чекають маленькі діти, які дуже хочуть материнської уваги.

Вам знайоме бажання побути на самоті, в тиші власного дихання, коли можна не думати і не переживати ні про що? У вас є таке бажання?

Багато жінок проводять багато часу в пошуках інформації на тему - як змінити своє життя на краще? Прочитана не одна книга Правдиної, Хей і Віілми .. но чому то немає жодних відчутних змін, але ж у книгах все так дохідливо написано. Правильно, там все написано, але це теорія. А на практиці що і як робити - не зовсім зрозуміло. Як полюбити себе? Як прощати? Як перестати переживати за оцінки сина? Як допомогти дочці налагодити особисті стосунки? Як вирішити матеріальну проблему? Як все це зробити?

Відповідь - дуже просто. Потрібно просто дати собі можливість пізнати секрет Всесвіту, дозволити своєму організму відкритися нескінченного потоку Божественної енергії любові, і почати направляти її в потрібне вам русло.

Отже, почнемо?


Як отримати Рейки?

Раджу вам відразу запам'ятати що слово Рейки не відмінюється і не відмінюються. Рейки - жіночої статі так як це універсальна життєва енергія . Вона завжди навколо вас, поруч з вами, але ви її поки не відчуваєте. Тому що ваш організм не підготовлений до такого роду сприйняття вібрацій рейки, у вас просто немає "доступу". Але ви можете його отримати. Для цього вам потрібно звернутися до майстру-Вчителеві одного з методів Рейки або енергетичного цілительства і домовиться з ним про ініціювання на ці знанія.Ви можете навчитися очно, або дистанційно тобто на відстані - це працює також як і очне навчання.

Ініціація - це процес посвячення в систему Рейки (або іншу систему), в процесі якого відбувається Котакти Вищого Я Майстри з вашим Вищим Я і Божественним Джерелом, і активізується ваш доступ до енергії цієї системи. Вже в процесі ініціації (або налаштування) енергія починає свою роботу з очищення вашого організму як на фізичному, так і на інших рівнях. Перш за все енергія приділяє увагу стану ваших чакр і головному енергоканалу - Сушумна. Іноді під час налаштування люди починають відчувати вібрації в руках і ногах, поколювання в різних місцях тіла, важкість у голові, а іноді просто засинають. Будь-яка реакція організму на процес налаштування - правильна. У кожної людини своя реакція, адже всі люди різні.

Важливо знати що після проходження налаштування можливий також цілющий криза чи енергетична чистка, як я це називаю. Це схоже на очищення організму від шлаків , але оскільки тут чистка відбувається не тільки на фізичному рівні, то іноді людина відчуває себе стомленим, або навіть хворим, іноді можуть бути також і зміни настрою. Насправді ЦК проходить досить швидко, і після нього ваше тіло вийде на новий вібраційний рівень. Отже, ви отримали доступ, вітаю. З чого тепер починати? Звичайно ж з себе.


Первие кроки з поліпшення нашого життя

Найголовніше завдання людини полягає в роботі з собою. Якби люди вкладали сили і час в себе, вони жили б до 100 років, і вели б здоровий і щасливий спосіб життя. Сьогоднішнє суспільство куди більше зайнято обговоренням один одного, кого-то там, і ще того хто з ним. Адже навіть у Біблії говориться що не потрібно в чужому оці смітинку шукати, коли з власного ока колоду не витяг. Так, воно важке, і воно таке рідне, звичне .. це колода. З ним шкода розлучатися. Але треба. Ось і почнемо витягувати власні колоди. Прямо зараз і почнемо.

Вправа № 1 - Ранок

• Ще лежачи в ліжку відкриваємо потихеньку очі.

• Міцно-міцно потягується, так щоб все тіло здригнулося до останньої кісточки.

• оглядається навколо - якщо вам знайома обстановка, значить ви в своїй спальні, а не в раю.

• Складаємо руки в молитовну позицію і дякуємо Богові за новий день, за цей ранок, за повітря, яким ви дихаєте, за небо над вашою головою, за сонце , дарує тепло, і за весь навколишній світ вас.

• Потім, не розкриваючи рук, звертаємося до свого Вищій Я наступним чином:
"Я прошу моє Вища Я послати енергію Рейки на моє очищення від недоліків і всіх негативних проявів , які є в мені. Я щиро бажаю бути світліше і краще ".

• Залишаємо руки в такому положенні поки відчуваєте потік енергії.

• Як тільки потік послабився або припинився зовсім - дякуємо Рейки (просто говоримо" Спасибі Рейки ") і завершуємо сеанс.

Деякі люди не відразу відчувають енергетичний потік при роботі з Рейки, але це не говорить про те що його немає. Чутливість приходить з часом.

Вправа № 2 - День прийдешній

Дуже важливо задати настрій прийдешньому дню. Як то кажуть, як настрій - так і проведеш день.

• Зробіть три глибоких вдихів і видихів.

• Розслабтеся.

• Закрийте очі і уявіть що на вас ллється сонячне світло. Ви відчуваєте його тепло і вам стає радісно.

• Посміхніться і затримайте вашу посмішку як можна довше.

• Складіть ваші руки у молитовній позиції і зверніться до вашого Вищій Я:
"Я прошу моє Вища Я зарядити сьогоднішній день енергією рейки для мого блага і блага моїх рідних і близьких. Нехай енергія рейки охороняє нас сьогодні, і доставить нам багато позитивних емоцій " n
• Подякуйте Рейки і завершіть сеанс


Рейкі в домашньому побуті

Для сприятливої роботи щодо поліпшення вашого життя необхідно приділити увагу приміщення, в якому ви живете. Важливо розуміти що в будь-якому будинку, в будь-якій квартирі, періодично створюються "поклади" застояної енергії, яка відноситься до розряду негативної так як не приносить користі жителям цього приміщення. Таку енергію необхідно розсіювати. У Фен Шуй для цього існують методи спеціальної декорації будинку. Але з Рейки вам не доведеться робити такі витрати, тепер ви можете очищати ваш будинок за допомогою енергії.

Вправи № 3 - Частка будинку

• Зайдіть по черзі в кожну кімнату вашої квартири / будинку, а також ванну кімнату і вбиральню. Якщо в будинку є комора, потрібно буде зайти також і в неї.

• У кожному приміщенні станьте посередині ( якщо немає такої можливості то станьте напроти дверей) кімнати.

• Складіть ваші руки у молитовній позиції.

• Зверніться до вашого Вищій Я з проханням:
"Я прошу моє Вища Я направити енергію рейки на очищення цього приміщення від негативної енергії та на наповнення його світлом ".

• Подумки уявіть собі як по кутах цієї кімнати починає світиться потік світла, і ніби сонячні промені оселилися у вашій кімнаті. Промені очищають кімнату від застояної негативної енергії, і заливають її своїм яскравим світлом.

• Подякуйте Рейки і завершіть сеанс

• Помийте руки під проточною водою

Рада - ви також можете зарядити свічки, бажано білого кольору, енергією Рейки. Таку свічку можна запалити і очистити всі кімнати від негативної енергії, підносячи вогонь свічки як можна ближче до стелі, і до місць "покладів". Діє ще ефективніше якщо використовуються церковні свічки.

Вправа № 4 - Відносини з сусідами

Всі ми знаємо наскільки відносини з сусідами можуть вплинути на наше життя. Тим, кому не пощастило створити дружні і поважні відносини з людьми, що проживають у сусідніх квартирах, знайоме почуття відчуженості і відчуженості. Ті, хто мав нещастя не порозумітися з сусідами і пережити конфлікт, знають наскільки ця ситуація мало- приємна. Але ви можете не хвилюватися з цього приводу, адже у вас є щось, що може допомогти вам встановити позитивний рівень відносин з вашими сусідами, заради миру і спокою всіх вас.

• Встаньте перед вашим додому в день, коли народилась нова місяць.

• Призвіть ангелів-охоронців вашого будинку, вашої родини і ваших сусідів

• Зверніться до вашого Вищій Я:
"Я прошу моє Вища Я направити енергію Рейки на сприятливе проживання всіх нас у цьому будинку (вкажіть точний адресу), на хороші взаємини між сусідами, на пом'якшення гострих ситуацій, які можуть виникнути між нами в майбутньому, і на сприятливе вирішення всіх можливих проблем. Нехай у нашому домі завжди панує мир і спокій ".

• Подякуйте ангелів-охоронців за участь у вашому сеансі

• Подякуйте енергію Рейки і завершіть сеанс

Примітка - можна робити такий посил раз на три місяці в молодий місяць.


Рейкі на кухні

Вправа № 5 - заряджаємо їжу

Не секрет що шлях до серця чоловіка лежить через желудок.І не тільки до серця. І не тільки чоловіки. Смачна і здорова їжа є джерелом сил і зберігає енергетичний баланс вашого організму. Безсумнівно ви вже знаєте як вразити уяву кохану людину вишуканими виявляється, однак за допомогою рейки ви можете зробити їх більш поживними та насиченими, а також більш корисними.

• Додайте ваші руки долонями вниз над приготовленої вами їжею. Ви можете зробити це після закінчення приготування або над кожним інгредієнтом окремо, на ваш розсуд.

• Зверніться до вашого Вищій Я з проханням:
"Я прошу моє Вища Я зарядити цю їжу, приготовлену мною з любов'ю для моїх рідних, енергією рейки. Нехай ця їжа буде на благо моїм близьким і коханим людям, так само як молоко Матері Божої було на благо маленькому Ісусу ".

• Подякуйте Рейки і завершіть сеанс.

Вправа № 6 - заряджаємо питну воду

Роль води в житті людини важко переоцінити. Без води людина не може існувати. Вода є головним джерелом енергії організму людини. Ті, хто практикує енергетичне цілительство і практики, повинні якомога більше пити рідини для підтримки енерго-балансу свого організму. А якщо пити воду, заряджену рейки, то вона буде ще корисніше і здоровіше.

• Приготуйте стакан або пляшку з питною водою.

• Візьміть посудину з водою в руки або розмістите ваші руки над ним.

• Зверніться до вашого Вищій Я з проханням:

"Я прошу моє Вища Я зарядити цю цілющу воду енергією рейки. Нехай ця вода буде на благо всім, хто вип'є її, так само як і диво-вода зі скелі, дана Господом народу Ізраїлю, який вийшов з Єгипту"

• Подякуйте Рейки і завершіть сеанс


Рейкі в спальні

Дуже важливим аспектом життя людини є сон. Під час сну фізичне тіло і розум відпочиває і набирається сил, а ваша духовна сутність отримує розслаблення. Сприятливий сон - заставу хорошого життя. У вашій спальні ви можете зарядити як саме приміщення, так і окремі предмети інтер'єру, наприклад ковдру, подушки, і навіть матрац на якому ви спите. Ось приклад роботи з енергією рейки у спальні:

Вправа № 7 - заряджаємо спальню

• Стати посередині кімнати.

• Складіть ваші руки у молитовній позиції.

• Зверніться до вашого Вищій Я з проханням:
"Я прошу моє Вища Я зарядити цю обитель енергією рейки, і наповнити її світлом та любов'ю на благо всіх, хто знаходить тут нічний заспокоєння. Нехай наш сон буде міцним і здоровим, і нехай душі наші відпочивають під час нашого сну ".

• Подякуйте Рейки і завершіть сеанс

Примітка - для зарядки окремих предметів розмістите ваші руки над потрібним предметом.


Рейкі і діти

Діти це квіти життя. Це продовження роду, це джерело нашої радості і щастя. Немає нічого прекраснішого в світі ніж дитяча посмішка. І немає нічого дорожчого слів дитини "Мама, я тебе люблю". На жаль дітки часто хворіють, особливо коли зовсім маленькі. Багато мам, крім медикаментозного лікування, встановленого дитячим лікарем, лікують своїх чад також за допомогою народних засобів. На додаток до всього цього ви можете скористатися таким допоміжним методом як лікування енергією рейки, який часом виявляється як найбільш ефективний метод лікування.

У роботі з лікування дітей важливо насамперед зрозуміти справжню причину нездужання. В альтернативній медицині, частиною якої є і метод Рейки, вірять що вилікувавши причину можна вилікувати таким чином і результат. Отже, розібравшись добряче з можливою причиною хвороби, приступаєте до цілющій сеансу для вашого малюка:

Вправа № 8 - Лікування дитини

• Додайте ваші руки на тілі дитини - можна на спинці , або одну руку над чакрою Корона, а другу - над чакрою Сонячного сплетення.

• Зверніться до Архангелу Рафаїлу і Матері Марії з проханням допомогти вам провести цілющий сеанс для вашої дитини

• Обратітеь до ангела-хранителя вашої дитини з проханням захистити його під час цілющого сеансу

• Зверніться до Вищої Я вашої дитини і попросіть дозволу провести для нього цілющий сеанс

• Зверніться до вашого Вищій Я:
"Я прошу моє Вища Я дозволити мені провести цілющий сеанс рейки для своєї дитини, на зцілення *** (повідомляєте причину хвороби). Я прошу енергію Рейки полегшити моїй дитині *** (повідомляєте про саму хворобу, наприклад - температура). цілюща енергія тече через мене і зцілює мого сина (доньку) від недуги, очищає його і відновлює його енергетику. Нехай цілюща енергія зцілить моєї дитини подібно до того як Ісус зціляв хворих і немічних. " n
• Подякуйте Архангела Рафаїла і Мати Марію за допомогу

• Подякуйте ангела-хранителя вашої дитини за захист

• Подякуйте Рейки і завершіть сеанс

Примітки:
1) при проведенні дистанційного сеансу зцілення руки складаєте в молитовну позицію
2) якщо ви працюєте з кількома різновидами рейки методів або іншими енергетичними системами зцілення то постарайтеся правильно підібрати енергії для роботи з дітьми. Наприклад, від температури добре допомагає Синя Місяць Ісіди так як це холодна енергія, від різного виду болю - золоті та фіолетові енергії. Загальна очищення, пристріт, і все негативне - білі енергії і промені. І так далі.
3) Я знаю що матері завжди важко лікувати власне дитя. Я куди краще справляюся зі зціленням чужих дітей, ніж своїх. Просто тому що почуття заважають тверезості розуму і завжди хочеться миттєвого результату. Але так це не працює. Абсолютно необхідно відпустити всі бажання і почуття в момент виконання цілющого сеансу, і максимально розслабитися. Сповниться повної впевненості що цілюща енергія зробить свою справу і дитині стане набагато краще. Ніякої тривоги і здригання в душі - це блокує потік енергії.
4) Якщо у вас є така можливість я раджу проконсультуватися з більш досвідченим практиком Рейки або з цілителем зі стажем щоб отримати додатковий напрям для вашої роботи з енергією.


Рейкі на робочому місці

Прийшовши на роботу завжди хочеться щоб зміна пройшла без особливих пригод, і щоб час бігло швидко. І щоб начальник не стояв над душею і не дивився підозрілим поглядом, змушуючи тремтіти і чекати якогось то підступу. Найкраще послати Рейки собі та начальнику на благополучний робочий день.

Вправа № 9 - Наш трудовий день

• Розташуйтеся в такому місці на роботі де вас ніхто не потривожить кілька хвилин. Ви можете бути і в своєму офісі, але завжди є небезпека що в самий невідповідний момент вас хтось про щось запитає. Найкраще ретируватися до вбиральні кімнату.

• Зробіть три глибоких вдихів і видихів. Розправте плечі. Відчуйте що вам море по коліно.

• Закрийте очі і посміхніться собі - вам добре. І всім навколо вас теж добре. Затримайте цю думку на деякий час.

• Зверніться до вашого Вищій Я:
"Я прошу моє вища Я послати енергію рейки на мій сьогоднішній робочий день, нехай енергія рейки зарядить його світлом і любов'ю. Нехай світло і любов осяює моїх співробітників, мого начальника, і його начальника щоб ми всі могли благополучно відпрацювати сьогоднішню зміну ".

• Подякуйте Рейки і завершіть сеанс


Рейкі і відносини з людьми

Якщо у вас проблеми у відносинах з дітьми, батьками, друзями або з продавщицею в сусідньому магазині, ви можете поліпшити їх і навіть нормалізувати їх. Для цього потрібно попрацювати над причиною не складаються відносин. Спробуйте поміркувати над ситуацією, пов'язаної з відносинами з конкретною людиною. Постарайтеся пригадати коли вона утворилася, і чому. Посилайте енергію рейки на зцілення первісної ланцюгової реакції і на пом'якшення минулих подій, а також надсилайте енергію рейки на нормалізацію ваших відносин.


Рейкі і вселенська любов

Як все Божественне, Рейки також має високочастотні вібрації вселенської любові. Ви йдете по вулиці, і вам просто хочеться щоб у всіх перехожих був гарний настрій - надішліть їм Рейки. Ваш коханий затримується на роботі, і можливо запізниться на вечерю, який ви для нього приготували - надішліть Рейки на те, щоб на його шляху до вас не було пробок і інших перешкод. У сусідки захворіла собака - надішліть їй Рейки на одужання. Посилаючи цілющу енергію світла і любові ви пропускаєте її через себе, і самі, від рази до разу, стає чистішим і духовне, здоровішим і щасливішим. З часом ви почнете помічати що ви вже з іншого реагуєте на дрібні подразники, а до великих вже не ставитеся так різко як раніше. У вас зросте терпимість до людей, вам захочеться отримувати і дарувати більше позитиву, і вам буде складніше знаходиться поруч з джерелами негативу. Вся ваша суть буде тягнутися до подальшого прогресу в духовній розвитку. Пам'ятайте, Рейки не книга, яку можна покласти в шафу, і забути про її існування. Це древнє знання, ще з часів Ісуса Христа, є даром Господа для всіх нас. Використовуйте його на благо вашої родини і для себе у вашому повсякденному житті, і ви зміните її настільки, що в якийсь момент зрозумієте - щастя у ваших руках.

Світла вам і любові, дорогі жінки!

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-12-09 15:12:16

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-12-08 17:38:09

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-12-09 13:51:51

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-12-09 08:50:13

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-12-09 05:02:38

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-12-05 23:24:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-12-08 14:34:09

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-12-09 03:11:51

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-12-07 16:56:21

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-12-08 22:09:43

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-12-09 09:17:26

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-12-08 14:21:49

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-12-08 19:31:17

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-12-09 13:13:54

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-12-05 20:05:40

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-12-08 07:41:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-12-07 15:29:21

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-12-08 22:03:25

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-12-08 20:16:03

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-12-09 08:43:47