Так що по конях!

Як відомо, кінь з давніх пір здатна виліковувати людини. Є навіть іпотерапія - лікування за допомогою верхової їзди. Причому можна позбутися навіть від таких чіпких хвороб, як серцево-судинна дистонія і неврози. Ви забудете і про болі в спині, так як уздовж хребта, коли їдете на коні, зміцнюються м'язи, створюючи як би м'язовий корсет . Нарешті, верхова їзда допоможе виробити чудову поставу, позбавити від зайвої ваги.


Загляньте в очі вашому другу-коні: вони не тільки красиві і розумні, вони ніби «всевидющі». Для того щоб підпорядкувати собі це тварина, його недостатньо гладити, вмовляти і майже завжди марно на нього кричати. Кінь майже абсолютно відчуває ваш душевний настрій. Так що по конях!

Народні методи лікування

Так що по конях!

Як відомо, кінь з давніх пір здатна виліковувати людини. Є навіть іпотерапія - лікування за допомогою верхової їзди.

2015-01-30 04:05:13

Народні засоби для підвищення потенції

Потенція - це велика чоловіча сила і одночасно чоловіча слабкість. Це їхня гордість і в той же час Ахіллесова п'ята. Напевно, немає більш тонкого, ранима і чуттєвого стану в чоловічому організмі, ніж потенція. Вплинути на неї може все.

2015-01-30 04:04:44

Забути про шпора допоміг вазелін

З шпорами я намучився в 1991 році, не міг і кроку ступити, доводилося замість устілок класти у взуття товстий шар поролону.

2015-01-30 04:03:19

Моє ліки - холодна вода.

Мені 64 роки. Багатьом з нас зараз важко, але хочу сказати: не падайте духом! Поменше «захоплюйтеся» телевізором, рідше лежите на дивані. Більше рухайтеся. А ще пропоную ...

2015-01-30 04:03:10

Кандидоз - аж ніяк не нешкідливий симбіоз

Грибкові захворювання в даний час вельми і вельми поширені. Як правило, вони проявляються після лікування великими дозами антибіотиків різних важких захворювань і в першу чергу вражають кишечник. Треба відзначити і їх легку можливість передачі від однієї людини до іншої через предмети особистої гігієни, взуття і так далі.

2015-01-30 04:03:00

Вода проти серцевих захворювань

Вода, будь вона газована або звичайна, з пляшки або просто з-під крана, може наполовину скоротити ваш ризик бути підданим серцевого нападу.

2015-01-30 04:02:43

Як дешево і просто вилікувати геморой

Моє лікування перевірено на собі і пацієнтах.Щоб позбутися від геморою, необхідно різко зменшити кількість споживаної в їжу солі. Без цього першого кроку на шляху до одужання вас закатують нескінченні загострення хвороби

2015-01-30 04:02:34

Як жити з герпесом

Герпес - одне з найбільш солодкий і важковиліковних захворювань. Багато медики навіть вважають, що воно не піддається лікуванню, а ремісії є лише недовгими перепочинками, що дозволяють хворому накопичити сили для подальшої боротьби. Як все-таки жити тим, кому поставлений невтішний діагноз?

2015-01-30 04:02:28

Друге життя судин мозку - після інсульту

Здравствуйте! Рік тому у моєї двоюрідної сестри стався інсульт. Не буду розповідати, яке це страшне захворювання, напевно багато хто знає. Що ми пережили, страшно сказати. Але завдяки зусиллям лікарів сестра більш-менш стала на ноги. Однак без ускладнень не обійшлося: часткова втрата пам'яті, утруднення в мові, порушення координації рухів - ось вони, наслідки підступного захворювання! Ми не знали, як вилікувати хвору остаточно. І як-то раз на одній з центральних газет я прочитала про китайський диво-препарат «болюс хуато». Було написано, що цей препарат призначений для лікування і профілактики інсульту та його наслідків. Оскільки це був наш останній шанс, я вирішила будь-що-будь придбати ці ліки. Звичайно, купувати в нашій аптеці було дуже дорого - 500 рублів баночка, але ми скинулися всій ріднею і купили 6 баночок на один курс. І мені анітрохи не було шкода грошей, коли я побачила результат: моя сестра буквально семимильними кроками пішла на поправку

2015-01-30 04:02:20

Рецепт від лупи і для зміцнення волосся.

Рецепт, який наведу нижче, перевірила на собі. Дуже добре допомагають! Ось чому вирішила поділитися ними з читачами. Отже ... Для зміцнення волосся і від лупи використовую сік алое ...

2015-01-30 04:02:06

Медицина

розгадана таємниця бактерії, що викликає виразку шлунку

розгадана таємниця бактерії, що викликає виразку шлунку - Нове відкриття міжнародної групи учених із США і Швеції допоможе краще розібратися в життєвому циклі бактерії, що є головною причиною виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, і , можливо, створити нові препарати і вакцину. Дослідники виявили, що Helicobacter pylori використовує незвичайний механізм, щоб уникати атаки імунної системи.

2015-01-30 04:05:08

Хочемо як краще, але може вийти як завжди

Хочемо як краще, але може вийти як завжди - Вакцинація курчат - єдиний спосіб позбутися від 'пташиного грипу'. Проте щеплення можуть бути причиною появи нових штамів цього смертельного вірусу. Тільки спеціальні методи інтенсивного спостереження може запобігти небезпечним мутації.

2015-01-30 04:05:01

Панкреатичний недостатність у дітей

Панкреатичний недостатність у дітей - Для того щоб годинники та інші механізми чітко працювали, необхідна ретельна підгонка всіх шестерень, підшипників і пружин. Шлунково-кишковий тракт можна порівняти з точно налаштованим складним годинниковим механізмом. Основною функцією системи органів травлення є переробка, розщеплення і засвоєння їжі.

2015-01-30 04:04:42

Променеві методи в діагностиці захворювань органів дихання

Променеві методи в діагностиці захворювань органів дихання - Діагностика багатьох захворювань бронхолегеневої системи грунтується на рентгенографії, рентгенівської комп'ютерної томографії (РКТ), ультразвуковому дослідженні (УЗД), магнітно-резонансної томографії (МРТ ) грудної клітки [1-5].

2015-01-30 04:04:34

Сивина в скроню

Сивина в скроню - біс ... потребує кальції - Рання сивина нерідко вважається прикрасою чоловіка. Приказку про сивині і бесе знає майже кожен. Здавалося б появу сивини повинно сприйматися як винагорода, дане природою за прожиті роки.

2015-01-30 04:04:32

Вуглеводи можуть призводити до раку?

Вуглеводи можуть призводити до раку? - За даними нещодавно проведеного американськими вченими дослідження, виявилося, що дієта, яка містить деякі продукти з високим вмістом вуглеводів, може збільшувати ризик розвитку раку товстої і прямої кишки у жінок.

2015-01-30 04:04:24

Патогенез ранового процесу та підходи до лікування гнійних ран

Патогенез ранового процесу та підходи до лікування гнійних ран - ранового процесу - складний комплекс біологічних реакцій організму, що розвивається у відповідь на пошкодження тканин і спрямованих на їх загоєння (Б.М . Даценко та співавт., 1995). У ході його мають місце деструктивні та відновлювальні зміни тканин, що утворюють рану і прилеглих до неї - сполучної, епітеліальної, нервової, м'язової (М. І. Кузін та співавт., 1990).

2015-01-30 04:04:23

Плоскостопість у дітей

Плоскостопість у дітей - Досить часто з медичними працівниками звертаються батьки з приводу поміченого ними плоскостопості у дитини. Зазвичай підставою для занепокоєння є порівняння стопи дорослого (батька чи матері) з дитячою стопою. Причому, сама дитина часто ніяких скарг не пред'являє, він багато і охоче бігає і не створює враження хворого.

2015-01-30 04:04:13

Сонцезахисні креми не захищають від раку шкіри

Сонцезахисні креми не захищають від раку шкіри - Британські вчені встановили, що найпопулярніші сонцезахисні креми не перешкоджають проникненню всередину шкіри руйнівних сонячних променів. Необхідно продовжувати дослідження, щоб визначити, які із запропонованих на ринку засобів справді захищають шкіру від раку, і чи є такі взагалі.

2015-01-30 04:04:06

Про вплив місячних фаз на самопочуття

Про вплив місячних фаз на самопочуття - Якщо Місяць силою свого тяжіння в стані приводити в рух моря і океани, то чи треба дивуватися, що вона впливає на все живе на Землі? І ось вам самі переконливі приклади: морські організми, від молюсків до великих риб, відкладають і запліднюють ікру тільки в повний місяць. А нещодавні дослідження підтвердили, що саме в цей період кількість грабежів із застосуванням насильства збільшується в півтора рази. R

2015-01-30 04:04:02