Проти фітонцидів мікробам не встояти

Одного разу доля закинула мене у Богом забуту діру: переживши важкий рік, я вирішив податися куди-небудь подалі від цивілізації і опинився в невеликому селі на березі лісового озера. Зв'язок з «Великою землею» здійснював раз на два дні катер, який здійснював рейси між найближчим містом, розташованим за 70 кілометрів по інший бік озера. Взимку по льоду озера прокладали «дорогу життя».

Одну з кімнат у своїй хаті мені поступилася тітка Маня - жінка років п'ятдесяти, яка здивувалася моєму питання про гроші - настільки місцеве населення не було розпещені туристами.

Якось, блукаючи по лісу , я натрапив на стирчить сук і до крові поранив обличчя. Зайшов до медпункту, весь штат якого складався з молодої дівчини років двадцяти. З гордістю вона мені повідомила, що її робочий стаж перевищує цілих два роки. В медпункті переді мною постала така картина. На кушетці в напівсвідомому стані, накрита ковдрою ватяним, незважаючи на спеку, лежала моя домогосподарка з стирчить поверх ковдри ногою. Вигляд у ноги був страшний: вона сильно набрякли і мала зловісний багряний колір.

Медсестра Люба, форсуючи голос, кричала в телефонну трубку: «Нога опухла, страшно товста і гаряча, і хвора вся горить, температура сорок і три десятих». На тому кінці дроту її перервали, а потім вона перервала: «А мені що робити? У мене пеніциліну два флакони ...» Її знову перервали. Потім Люба сумно в трубку прошепотіла: «Післязавтра буде пізно ...» І кинув трубку на важіль. Тьотя Маня залишалася байдужою, мов не про неї йшла мова.

Поки Люба обробляла мені йодом особа, розповіла, що тітка Маня вчора ввечері напоровся в темряві на цвях, крові з рани вийшло мало, що вона розцінила як гарна ознака, зав'язала стопу ганчіркою і заспокоїлася. Вночі прокинулася від сильного болю в нозі, яка стала жахливо важкою, її бив озноб. Випила кілька чашок чаю, але не зігрілася І прийшла до медпункту.

Я зрозумів, що у моєї господині з-за що потрапила в рану інфекції (вона ходила босоніж) розвинулася флегмона - запальний процес із залученням підшкірно-жирової клітковини, яка заміщається гноєм. Процес швидко розповсюдився вгору по нозі, розвинувся сепсис - загальне зараження крові. Для порятунку хворої необхідна екстрена операція - розтин флегмони, а при далеко поширився процесі - навіть ампутація ноги, заради порятунку життя. Одночасно в організм потрібно вводити великі дози антибіотиків. Але лікар з міської лікарні, як сказали медсестрі, прибуде лише через день. Тоді буде пізно ... Ситуація видавалася безвихідною. Але я знав, є можливість швидко вилікувати тітку Маню і буквально поставити її на ноги без операції та антибіотиків. Я сказав Любі, що я лікар, буду її лікувати і всю відповідальність беру на себе. Вона не приховувала, що мені не вірить. «Але якщо берете на себе відповідальність ... Кажете, що мені робити».

У моїй практиці вже були подібні випадки, і я знав, що за відсутності необхідних медикаментів врятувати хворого можуть фітонциди, що володіють дивовижними протимікробними властивостями. Вони утворюються в рослинах і протистоять полчищам мікроскопічних ворогів, які атакують живу плоть рослин. Природі було завгодно, щоб невидимі фітонциди згубно діяли і на мікроскопічних ворогів людини. Діапазон протимікробних властивостей фітонцидів незвичайно великий. Фітонциди, наприклад, цибулі та часнику знищують практично всіх збудників людських хвороб. Дуже важливо, що фітонциди проникають через шкіру в інші тканини, як я неодноразово в цьому переконувався, і звільняють від мікробів вражений вогнище.

Люба була заінтригована, чекала від мене якихось незвичайних дій. Але вживаний мною метод лікування фітонцидами до непристойності простий, я б сказав, несоліден, прозаічен. Загалом, ніякого шаманства. І коли я попросив Любу принести кілька цибулин, попередивши, щоб вони були тверді і сухі, вона була явно розчарована. Роздобувши кілька цибулин, запитала, що з ними робити далі. «Очистити від лушпиння, - сказав я їй, - натерти на тертці через дрібні отвори, щоб зруйнувати клітини цибулі для активізації фітонцидів». Потім ми, розкатали широкий бинт, рясно намазали всю поверхню бинта цибулевої напіврідкої кашкою і забинтували ногу тітки Мані і стали чекати її одужання. І воно настало.

Увечері, коли повз медпункту поверталося стадо, тітка Маня стрепенулася і зіскочила з кушетки. «Корову доїти , господарством займатися », - заметушилася вона. Люба сторопіла:« Ви ж хвора, покажіть ногу ». Нога була ще кілька набрякла і трохи червона, але не хворіла. Але Люба все ж таки виконала свій обов'язок до кінця - зміряла температуру.« Нормальна! - тріумфально закричала вона, кинувшись на шию моєї домогосподарці. - Дякуйте вашого постояльця ». Після відходу тітки Мані Люба захоплено заявила:« Ви зробили диво! »Між тим ніякого дива не було. Застосоване мною лікування засноване на вченні про фітонцида, сформульований в Росії в XX столітті. Рудольф ВОРОБЙОВ, кандидат медичних наук.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-12-08 07:32:13

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-12-08 17:38:09

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-12-08 18:58:37

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-12-08 16:59:36

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-12-08 18:32:35

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-12-05 23:24:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-12-08 14:34:09

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-12-08 18:17:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-12-07 16:56:21

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-12-08 15:35:01

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-12-08 15:07:43

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-12-08 14:21:49

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-12-08 05:58:46

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-12-08 17:32:17

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-12-05 20:05:40

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-12-08 07:41:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-12-07 15:29:21

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-12-08 15:23:58

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-12-08 13:32:46

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-12-08 08:51:02