Жива вода Шумак

У 2003 році група американських вчених досліджувала зразки ДНК двох тисяч чоловік, зібрані в самих різних куточках Євразійського континенту. Несподівано виявилося, що набір Y-хромосом у багатьох виявився настільки схожим, що їх можна було віднести до однієї сім'ї. Розрахунки показали, що до цієї «сім'ї» належать зараз в загальній складності шістнадцять мільйонів людей, що проживають на величезному просторі континенту - від Каспійського моря до Тихого океану. Пояснення подібного феномена може бути тільки одне - десь на рубежі XII-XIII століть жив їхній загальний предок, розсіялися по половині Євразії свій генетичний матеріал неймовірної сили. Біологи дійшли висновку, що ним міг бути тільки одна людина - володар безлічі дружин і наложниць, творець найбільшої в історії людства імперії Чингісхан.

... 1170. Великий Степ у владі міжусобиць. Вожді племен і сімейних кланів ведуть безперервну війну один з одним за титул володаря земель. Ні кровну спорідненість, ні клятва не можуть служити захистом від зрадницького удару. Стрімка кіннота проноситься по степу подібно пожежі то в одному напрямку, то в іншому, сіючи смерть і спустошення. Вчорашній друг і наречений брат стає їжею для шулік, його дружини і діти рабами. Вогонь пожадливості і помсти визнає тільки один закон - право меча.
Девятілетній хлопчик Темучин, закутий у дерев'яну колодку, лежить на землі близько стійбища. Дві дошки з отвором для шиї і рук не дають можливості навіть відігнати мух, що сідають на обличчя. Спадкоємець славного роду Боржігінов, відомого в усьому Прибайкалля традиціями військової доблесті і честі, тепер на становищі мисливської здобичі у свого родича Таргултая. Батько Темучина отруєний татарами, Таргултай відібрав у сім'ї всю худобу й зігнав з насиджених місць. Таргултай, побоюючись помсти підростаючого суперника, ще роздумує, як вчинити з ним - зробити рабом або вбити. Але Темучин не чекатиме цього рішення. Він приголомшує важкої дерев'яної колодкою охоронця і здійснює зухвалу втечу.

підуть довгі місяці напівголодних поневірянь, а потім служба у хана племені кераітов. Юнак набирається життєвого досвіду, швидко переймає навички у кращих воїнів і стає ватажком власного загону. Сміливості і рішучості йому не позичати, перемоги слідують одна за одною. З'являється вміння і майстерність стратега, а з ними і плани майбутніх військових походів. У повержених ворогів і васалами тепер цілі племена і племінні союзи. А через роки і десятиліття - цілі країни і народи. Нова невідома сила об'єднання та організації заявляють про себе, вийшовши з Прибайкалля і почавши неприборкне поширення по всій Азії. Протягом менш ніж півстоліття відбувається гігантський цивілізаційний зсув. Розрізнені і постійно воюючі племена, що населяють її безкраї простори, перетворюються на згуртовані залізною дисципліною і єдиним законом елементи механізму величезної імперії, що розкинулася на площі в двадцять вісім мільйонів квадратних кілометрів. І весь світ, де в страху й тремчу, а де в пошани і поваги, вимовляє ім'я її творця.

Чингісхан - такий тронний титул отримав Темучин восени 1206, коли степова знати зібралася на особливий урочистий схід, великий Курултай, і постановила проголосити його своїм великим Каганом, Ханом ханів.

Був у великого правителя свій секрет сили, могутності і здоров'я і пов'язаний він з одним загадковим місцем у Східних Саянах.

Довгий час воно було таємним. Люди передавали звістку про нього з вуст в уста:
-Там відбуваються чудеса і збуваються надії. Там відчай змінюється радістю і вдячністю небес. каліки і хворі знаходять здоров'я. Безплідні - можливість мати дітей і продовжити свій рід. Але не здумай порушити світ цього місця лайливим словом або чорними думками, не приходь в цю благословенну долину в розвазі неробства або відразу після участі в похоронних обрядах. Всі дії тут повинні відповідати певним правилам, виробленим віками. Потрібно проходити від джерела до джерела слідом за ходом сонця і пробувати воду. Тієї, яка видається найбільш приємною на смак, і потрібно лікуватися.
Якщо підніматися від Ангари по річці Кітой, а від місця злиття Кіто і Шумак продовжити шлях по Шумак, то можна потрапити в цю долину. Вона зараз так і називається по імені річки - Шумак.

Полонина, а в ній більше ста джерел цілющої води. Близько кожного джерельця, біля кожної лунки табличка з написом, для лікування якого органу потрібно приймати цю воду, для лікування якої хвороби. «Очі», «Печінка», «Легкі», «Нирки», «Шлунок» ... «Виразка шлунка», «Діабет», «Онкологія», «Безпліддя» ...

Ці рекомендації переведені сучасними вченими з написів на старомонгольском мовою.

«Ми заміряли склад води, яка витікає двома струмками з однієї лунки , і були вражені - вода в кожному струмочку за хімічним складом абсолютно різна! »- дивується Георгій Шпейзер, професор хімії Іркутського державного університету. Вода в джерелах тепла і не замерзає навіть узимку, в умовах суворих сибірських морозів. Піднімається на поверхню з величезною глибини по паралельним каналах, що розділяються іноді відстанню в лічені сантиметри, але залишається різною.

З глибокої старовини мешканці Великого Степу знали про це місце, лікувалися тут, відновлювали втрачене в життєвих бурях рівновагу. Долина шанувалася як священне місце, природний храм, де Небо сходить на Землю, і трепетне повагу оточувало все, що з ним було пов'язано. Адже саме тут черпав енергію, терпіння і мудрість збирач народів Темучин-Чингісхан. Тут, на берегах Байкалу, в степах Пріольхонья і в пахучих ущелини гір Східних Саян минуло його дитинство . Тут, в долині Шумак, зійшла на гордого воїна велика сила, яка надіслала його на грандіозне об'єднання народів і зробила правителем половини світу. На одну з гірських вершин, що охороняють шумакскую долину, піднімався Темучин для усамітнення і молитви у вирішальні моменти свого життя. І саме вода шумакскіх святих джерел підтримувала здоров'я правителя протягом всього його життя.

Жива вода Шумак дала можливість Чингисхану залишити після себе і такий неймовірний за масштабами генетичний слід у шістнадцять мільйонів нащадків. Повернення здатності продовження роду було головним, за що цінували й шанували це місце протягом довгих століть.

Жінки і чоловіки, яким зараз Шумак повертає цей життєвий дар, знаходять те, про що довго мріяли - свої моменти щастя і сенс життя. Зворушливо бачити біля джерела з табличкою «Чоловіче впертість» цілу гору дерев'яних «лінгама», вирізаних майбутніми батьками й залишеними в подяку Шумак. З одного боку, викликає це посмішку, а з іншого ... хто знає, скільки надій, відчаю, сум'яття і пошуків довелося пережити кожному з різьбярів і яке почуття тріумфу від розставання їх раз і назавжди вилилося в такий «твір мистецтва»?

Дивує Шумак своїми здібностями цілителя. Якась таємниця є в ньому.

Колишнє колись сакральним, заповідних, зараз це місце, розташоване в передгір'ях Східних Саян, стає відомим і загальнодоступним. Тисячі людей стікаються сюди за допомогою і зціленням. Долаючи гірські перевали, осілівая важкий шлях, йдуть з вірою і надією і, зцілення, знаходять на все життя любов. Любов до цим величним Саянський вершин, до могутніх віковим кедра, до каменів і травам Шумак, до його живим джерелам.

У нашому сьогоденні, зараз, відбувається розкриття великого чуда, і не з'являться Чи ключі Шумак, ключі до здоров'я і щастя стількох людей, яким він допоміг і допоможе, ключами до нашого майбутнього, майбутнього нас всіх?

Хто знає ...

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-08 05:04:22

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-07 21:17:14

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-07 20:11:16

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-08 06:26:40

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-07 22:36:00

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-07 09:51:34

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-07 21:22:57

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-08 01:39:18

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 17:34:18

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-07 16:43:56

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-07 12:48:26

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-06 16:19:03

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-06 16:18:59

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-08 06:30:19

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-07 18:22:05

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-07 01:23:05

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-08 05:30:25

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-07 18:22:15

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-06 16:29:32

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-08 01:38:25