Таємниця воскової молі

Тримаю в долоні гусеницю - зрілу личинку воскової молі. Вилучена з бджолиного стільника, личинка докладає неймовірних зусиль, щоб уползті, сховатися від надокучливих очей. Вона не терпить людської цікавості, здається, повністю усвідомлюючи всю небезпеку спілкування з представником зовсім іншого для неї світу. Зовнішній вигляд гусениці огидний, вона викликає гидливість. Сіро-гнійного кольору, випадково розчавлена личинка виділяє сморід. Природа, здається, зробила все можливе, щоб ця істота не привертала до себе увагу людини. Але мене вона немов зачаровує. Як загіпнотизований, розглядаю це творіння природи, знаючи, що в ній закодована велика біологічна таємниця, неймовірна потужність і божественна здатність відновлювати людський організм, що опинився з різних причин у самого краю безодні.


Злейшій ворог бджільництва - воскова міль з давніх часів використовувалася людиною в народному цілительстві. На основі її личинок виготовляли лікарський препарат для лікування хворих на туберкульоз, негативних вікових змін, передчасного в'янення, чоловічий немочі, безплідності та інших недуг. Втім, знання про незвичайні лікувальних якостях препарату, отримуваного на основі личинок воскової молі, впродовж століть залишалися надбанням дуже вузького кола осіб: бджолярів і цілителів, які відповідно до вдачами того часу ретельно охороняли свої знання, передаючи їх у спадок: від батьків - дітям.

Широка наукова й медична громадськість дізналася про чудесні лікувальних можливостях народного препарату в кінці XIX століття, коли видатний російський вчений, лауреат Нобелівської премії І. І. Мечников провів дослідження цього біологічного матеріалу, намагаючись створити протитуберкульозну вакцину.

Інтерес до екстракту в науковому середовищі відродив відомий московський гомеопат-кардіолог Сергій Олексійович Мухін. Життя вченого була наповнена драматичними подіями. Він виріс у родині, ураженої сухоти. Від туберкульозу померли мати і двоє її молодших дітей, не прожили року. Сам Мухін також хворів з дитячого віку, але потрапив у руки до народних цілителів, що знав секрет лікувальних можливостей екстракту воскової молі, і був вилікуваний. Він глибоко пережив трагедію сім'ї, що відклало відбиток на виборі професії. Після закінчення медичного інституту Мухін зайнявся науковою роботою, проблемами народної медицини та гомеопатії, і, зокрема, вивченням препарату личинок воскової молі. Своїми науковими дослідженнями Мухін підтвердив протитуберкульозне дію екстракту, відкрив його високі лікувальні можливості при серцевих захворюваннях і ефективність застосування у літньому віці для підвищення загального тонусу. Їм також встановлена здатність препарату загоювати туберкульозні каверни в легенях, виліковувати свіжі рубці міокарда після перенесеного інфаркту, перешкоджаючи утворенню рубцевої тканини.

Екстракт виявляє також високу ефективність проти грибкових захворювань легень, які є частими ускладненнями хіміотерапевтичних курсів лікування туберкульозу. Свою високу лікувальну ефективність екстракт проявляє і при лікуванні позалегеневої туберкульозної патології: кісток і суглобів, лімфатичних вузлів, нирок, кишечника, шкіри, а також в інших органах людського організму.

У педіатрії екстракт з успіхом застосовується в лікуванні бронхолегеневих захворювань, у тому числі і з астматичним компонентом. У хворих дітей нормалізуються показники крові, параметри імунної системи. Екстракт дає високі лікувальні результати у дітей при анеміях різного походження, коли призначення препаратів заліза, вітамінів, фолієвої кислоти не справляє належного ефекту. При цьому нормалізація рівня гемоглобіну та еритроцитів відбувається через 4-6 тижнів безперервного застосування засобу.

Застосування екстракту з десятого дня після перенесеного інфаркту перешкоджає рубцевих змінах міокарда, викликаючи їх розсмоктування і заміщення скорочувальної м'язової тканиною. Лікувальне використання ліків в комбінованій терапії ішемічної хвороби серця, при міокардитах різної етіології, гіпертонічній хворобі, атеросклерозі приносить ефективні стійкі результати. Так, наприклад, прийом екстракту викликає стабільне зниження артеріального тиску крові вже на 10-у добу. Нарешті, заслуговує уваги дію екстракту на статеву сферу чоловіків, у яких в силу віку або перенесених захворювань виявилося зниженими статевий потяг або спостерігалася імпотенція.

В даний час ми спостерігаємо свого роду ренесанс цього унікального народного засобу і кожен, хто в силу життєвих обставин буде змушений звернутися до його допомоги, стає учасником багатовікового експерименту і досвіду, де ви, можливо, відкриєте щось досі невідоме і приголомшливе, що має стати надбанням всіх нас. При цьому пам'ятайте: екстракт з личинок воскової молі не несе в собі факторів фармакологічного і лікарського ризику, і якщо він вам не допоможе, то вже точно не зашкодить.

У народному цілительстві препарат, виготовлений в домашніх умовах за технологією, перевіреної багатовікової практикою, не є чимось відмінним від виготовленого в умовах спеціальної установи.


Предлагаю рецепт приготування екстракту воскової молі в домашніх умовах.

Зібрати зі старих сот 5 г личинок воскової молі, добре розвинених, але без ознак лялькування. Залити 50 г спирту. Наполягати 8-10 днів у темному місці, при кімнатній температурі, щоденно періодично струшуючи. Процідити через ватяний фільтр. Екстракт приймати по 15-20 крапель з водою два рази на день. Дітям капають за кількістю років (5 років - 5 крапель). Зберігати в темному прохолодному місці. Протипоказанням є непереносимість продуктів бджільництва.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-30 00:08:20

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-29 20:50:40

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-29 19:51:55

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-29 20:41:27

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-29 21:05:52

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-30 02:15:32

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-29 20:48:50

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-29 21:04:33

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-29 10:29:27

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-30 00:40:59

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-29 01:46:03

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-29 17:32:30

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-29 12:07:06

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-29 10:27:25

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-29 10:29:33

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-29 17:31:09

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-27 01:54:25