Воістину кажу вам

Досліди голодування. Наші читачі у своїх листах постійно розповідають про них. Результати, як правило, позитивні. І, тим не менше, кожен подібний досвід зустрічає відсіч або критику з боку офіційних організацій. Крім всіх інших аргументів є й такий: голодування - не більше ніж данина моді. Пропонований сьогодні матеріал свідчить про зворотне. Традиція постів існувала здавна і аж ніяк не випадково.

Пост, за поданням древніх (буддизм з вченням йогів, філософія Христа, досвід Гіппократа, Авіценни та інших лікарів і лікарів давнину), - це повна відмова людини від їжі в межах фізіологічних термінів (не перевищують 50 днів) спати з дотриманням водного та рухового режимів, з обов'язковим щоденним очищенням кишечника.


Однак протягом століть ідея посту зазнала змін. Люди почали допускати прийом будь-якої їжі, в основному вегетаріанської. Таким чином, асоціація поста з споживанням їжі поступово вкоренилася у свідомості.

Слов'янським народам найбільш близько розуміння посту згідно філософії Ісуса Христа. Ось його перша умова:

«Під час посту уникайте людських синів, а поверніться в суспільство ангелів Матері Землі вашої, бо той, хто шукає усередині, той знайде! Шукайте чисте повітря в лісі і в полі, бо там ви знайдете Ангела повітря. Разуйтесь і зніміть ваші одягу, і нехай Ангел повітря обійме все ваше тіло. Потім дихайте повільно і глибоко, щоб Ангел повітря проник в вас. Воістину кажу я вам: Ангел повітря вижене з тіла вашого всі нечистоти, які оскверняли його зовні і зсередини. І тоді всі погані запахи і нечистоти вийдуть з вас, як дим з полум'я, який в'ється у повітрі і втрачається в океані неба. Бо воістину кажу я вам: Ангел повітря є святий, він очищає всі безчестити, та перетворює в ніжний аромат все, що випускає поганий запах ... » n
Зрозуміло, в сучасних умовах навряд чи реально категорично ставити питання про самоту при проведенні РДТ . Проте у ряді випадків прихильники голодування під час посту потрапляють під постійний «обстріл» родичів, малограмотних товаришів по службі, некомпетентних медиків та інших «доброзичливців», які прагнуть відрадити їх від проведення РДТ. Фахівці в подібних випадках рекомендують уникати спілкування з такими «синами людськими». Звідси, погодьтеся, рекомендація Христа «постити наодинці з Богом» не позбавлена здорового глузду. З іншого боку, ця рекомендація підкреслює той факт, що стародавні пропагандисти поста вважали його нешкідливим, що не вимагає строгого контролю.
Второй прийом за Христом говорить:

«Після Ангела повітря шукайте Ангела води. Зніміть взуття вашу і дозвольте Ангелу води обійняти ваше тіло ... » Водні процедури при РДТ у вигляді теплого душу, сауни, бані в даний час більш досконалі, так як сприяють більш ефективному очищенню шкіри від бруду і шлаків.

Третій прийом Христа має на меті очищення організму не тільки зовні, але і зсередини:

«... Щоб досягти того, візьміть великого гарбуза, забезпечену що опускається вниз стеблом завдовжки в людський зріст. Очистіть гарбуз від її нутрощів і наповніть річковою водою, підігрітою сонцем. Підвісьте гарбуз на гілці дерева, став на коліна перед Ангелом води і потерпіть, поки кінець гарбузового стебла проникне у ваш зад, щоб вода потекла по вашим кишках. Кожен день посту свого повторюєте це очищення водою до того дня, поки не побачите, що вода, що витікає з тіла вашого, настільки ж чиста, як піна річки ... » n
У сучасних методичних рекомендаціях з РДТ передбачена більш досконала процедура - очисна клізма кухлем Есмарха з попередніми прийомом великої дози сольового проносного. Така процедура дозволяє швидше й ефективніше включати дезінтоксикаційний механізм і перемкнути організм на повноцінний внутрішній (ендогенний) режим харчування. Досвід фахівців з РДТ показав, що повного очищення кишечника при голодуванні досягти не вдається.

Однак у Христа є застереження, яка повністю реабілітує його як великого фахівця по посту: «Але якщо після всього цього залишаться в вас все ж сліди нечистот, з огляду на ваші минулі гріхи, викличте Ангела сонячного світла обійняти ваше тіло ...»

Цьому прийому в сучасних умовах в інструкціях з РДТ не приділяється взагалі ніякої уваги. Слід підкреслити, що тільки після того, як було розвинене теоретичне обгрунтування повноцінного ендогенного харчування з поясненням механізмів його дії на основі більш якісного біосинтезу, стала зрозуміла роль підвищеного засвоєння світлової та інших видів енергії з якісним використанням вуглекислого газу, азоту та води для побудови життєво необхідних структур організму під час повного утримання від їжі.

Підвищення засвоєння азоту і С02 забезпечується у голодуючого компенсованим ацидозом (зміною кислотно-лужної рівноваги крові в кислу сторону). Такий розвиток анаеробного шляху обміну речовин під час посту створює сприятливі умови для поліпшення роботи серця, посилення бар'єрних функцій клітин, органів і систем, поновлення внутрішньоклітинної протоплазми.

Саме пост в змозі вирішувати багато насущних, не тільки медичні, але й соціальні проблеми. У наші дні він, мабуть, навіть більш актуальне, ніж у давні часи, хоча б у плані збереження генофонду людства, захисту від хімізації, вірусів, радіаційних пошкоджень.

Так, і радіаційних теж. Звідси наслідки чорнобильської трагедії для нашого білоруського народу виявляться важко переборними за будь-яких заходах, якщо не відродити в народі традиції постів. Це допоможе вирішити три основні проблеми радіаційних поразок.

Пост легко позбавляє організм людини навіть від тяжких радіаційних ускладнень. Цей факт доведений успішним лікуванням хворих на тяжку стадією гострої променевої хвороби, постраждалих безпосередньо на Чорнобильській АЕС. Спрацював дивовижний механізм, закодований природою. При повній відмові від їжі сповільнюється ритм ділення клітин. В цей же час більш якісно починає працювати спадковий апарат і його ферментативна система в плані відновлення (репарації) нуклеїнових кислот (кислот спадкового апарату - ДНК і РНК). В результаті пошкоджені клітини не гинуть, а відновлюються і знову починають нормально ділитися, виконуючи необхідні функції в повному обсязі.

Друга вирішуються проблеми постом - це відновлення бар'єрних функцій кожної клітки, органів, систем проти радіаційних пошкоджень. Тобто профілактична роль поста з вироблення радіаційної стійкості людини ще більш значуща за умови постійного опромінення радіонуклідами, що знаходяться в нашій республіці в різних середовищах і продуктах харчування. Серед різних «гартувальних» методів оздоровлення людей пост унікальний тим, що тільки за рахунок його збільшується кількість і поліпшується якість клітин-бар'єрів в органах і системах.

Третя роль посту - це найбільш досконалий принцип виведення з організму всього того, що заважає його життєдіяльності: радіонуклідів, нітратів, пестицидів та важких металів, інших шлаків і отрут, повільно, але неминуче вражає організм людини.

Втім, боротьба з радіацією - лише одна з можливостей посту. Насправді ж вони набагато ширше. Пости можуть зіграти дуже позитивну роль у вирішенні багатьох медичних і соціальних проблем нашого суспільства. І хай не дивує читача перелік цих проблем; поліпшення якості дітонародження, лікування хронічних захворювань, алкоголізму, наркоманії, профілактика вірусних і психічних захворювань, безпліддя, відновлення та збереження генофонду, ліквідація біологічної несумісності в сім'ї, на роботі, в побуті, в міжнаціональних відносинах, зниження злочинності, самогубств, садизму, рішення проблеми екології людини через самої людини, відродження, нарешті, інтелектуального, морального та економічного потенціалів нашого суспільства.

Скептики вправі подумати, що автор надто перебільшує можливості одного оздоровчого методу, навіть при посиланнях на Христа і на те, що метод придуманий самою природою (за Христом - придуманий Богом). Проте, упевнений, що наведений перелік не вичерпує цілющі діяння посту. Тим не менш негативне уявлення про нього продовжує побутувала в умах обивателів. Причин цього чимало. Особливу роль у антипропаганда постів зіграв і Інститут харчування АМН СРСР, який з перших повоєнних років вважав, що людство має користуватися лише «збалансованим харчуванням харчовим», і був непримиренним противником лікувального голодування.

А адже саме розвиток живої матерії підтверджує, що харчовий режим харчування живих істот - вторинний, а первинний ж - це потужне засвоєння С02, азоту, споживання води і хемо-і фотосинтез. Причому відомо, що первинний варіант харчування відновлює і вдосконалює генетичний апарат, а вторинний здатний тільки руйнувати його.

Мені здається, нам потрібно, ні - необхідно повернутися до традиції постів. У наш бунтівний і важкий вік нічого іншого, окрім доброго, вони не принесуть.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-28 08:57:54

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-28 21:49:03

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-29 04:02:36

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-28 20:48:31

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-28 09:03:03

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-29 02:40:50

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-28 12:20:05

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-28 22:18:34

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-28 13:53:16

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-28 01:47:18

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-29 01:46:03

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-28 21:44:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-28 14:26:51

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-27 00:29:35

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-29 04:48:31

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-29 04:48:42

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-27 01:54:25