Мене часто запитують ...

Мене часто запитують, чому люди хворіють. Не стану лякати читачів всякими вигадками про гріхи людські, про це вже багато написано, та й священики лякають з амвона ...
Мой більш ніж 30-річний досвід лікування хворих підказує, що люди хворіють частіше за все із-за елементарного невігластва. Нас ніхто не вчить, як і що треба їсти, які вправи робити, як треба утримувати тіло й душу в чистоті, як правильно вести себе скрізь - і на людях, і з самим собою ...

Неправильно роблять наші шановні лікарі, розчленував людини на окремо взяті органи і лікуючи кожен у силу своєї спеціалізації. Наприклад, нефролог лікує нирки. Все інше його не стосується, хоча зав'язано в тісний вузол: нирки, печінка, сечовий міхур, серце ...

Людина - це цілісна система взаємопов'язаних органів. Перш ніж лікувати, треба з'ясувати, звідки йде захворювання, в чому причина недуги. Зрозуміти причину, правильно поставити діагноз - половина успіху. Мене іноді запитують, лечу я окремо взяту хворобу. Я відповідаю: «Ні!». Якщо я беруся лікувати, то «правлю» всього людини. Хвороба не живе окремо від тіла і душі. Саме тому ми добиваємося практично повного зцілення важко хворих людей.

Я не лаю огульно всіх лікарів. Хороші лікарі зустрічаються і дуже навіть часто. Шукайте для себе таких.

У нас в країні добре розвинена хірургія, але якщо можна уникнути хірургічного втручання в організм, то чому ж не зробити це?

міоми, мастопатії, кісти, камені в нирках і жовчному міхурі видаляються нашими ескулапами тільки хірургічним шляхом, іноді лазером, але як потім людям жити після операції?

Після операції з видалення каменів у жовчному міхурі, приміром, люди повинні все життя «сидіти» на дієті.

Після операції з видалення грудей жінка не може відчувати себе повноцінною людиною: трапляється, розпадаються сім'ї. Крім того, лімфа втрачає своє звичне русло і скупчується в руках. Руки набрякають. Далі застояна лімфа починає загнивати, і жінка гине.

У цьому році мені вдалося напрацювати методику порятунку таких жінок. Я знайшла спосіб прокладання нового каналу для лімфи.

Навіщо робити операцію, коли можна обійтися без неї? Весь досвід народної медицини говорить про те, що від багатьох напастей можна позбутися, застосовуючи певну траву або мінерал, змінивши їжу або виконуючи фізичні вправи.

Моє хімічна освіта не дає мені спокою, я весь час думаю, яку роль в організмі відіграють мікроелементи. У результаті прийшла до висновку, що будь-яка хвороба виникає через порушення елементного складу в організмі.

Наприклад, якщо в крові не вистачає мікроелемента молібден, то у людини виникнуть проблеми з легенями аж до раку легень, горла, стравоходу, шлунка.

Перебої в серцебитті, неспокій, непритомність з блідою шкірою, порушення в утворенні сечової кислоти і стареча імпотенція, сульфатна різновид алергії - все це прояви нестачі молібдену в крові.

Брак марганцю викликає неприємності в роботі кишечника, особливо товстого, уповільнення росту волосся, нігтів, нудоту, блювоту, крихкість кісток, висипання на шкірі, втрату ваги, непереносимість цукру і солодощів, дегенерацію статевих органів, їх недорозвиненість. Маткова кровотеча, остеопороз, рахіт, м'язова слабкість, шизофренія, мимовільний тик, погане засвоєння кальцію - все це відбувається в організмі при дефіциті марганцю.

Якщо в організмі не вистачає кальцію, це виливається в неправильну роботу шлунка, а також викликає гіперактивність, особливо у дітей. Нервозність, крихкість нігтів, екзема, безсоння, погіршення слуху, судоми м'язів, гіпертонія, депресія, аж до марення - все це витівки кальцію, якщо його недостатньо. Я вже не кажу про слабкість скелета, остеопорозі, хворобливості і кровоточивості ясен, руйнуванні зубів ...

При нестачі хрому чекай неприємностей з підшлунковою залозою. Тут і непереносимість солодкої їжі і цукру, діабетоподобние стану, шкірні порушення, підвищення холестерину, тромбірованіе артерій, зниження функції щитовидної залози, тривоги, стомлення, затримка росту, атеросклероз.

Про залізо я особливо поширюватися не буду, про це знають усі. Додам до відомого - зниження апетиту, тріщини в кутах рота, крихкість кісток, запор, депресія, сплутаність свідомості, утруднення ковтання, м'язова стомлюваність, тріпотіння серця при навантаженнях, зупинка росту у дітей ... Звичайно ж, дефіцит заліза призводить до збоїв у роботі селезінки.

Брак міді призводить до несправностей у роботі серця; нікелю - до проблем перикарда; кобальту - до порушень в роботі тонких кишок аж до анемії та злоякісної лейкемії. Дефіцит магнію винен у порушеннях обміну речовин, різкості рухів, втрати рівноваги, у тому числі і при ходьбі, тремор рук ...

Про браку селену скажу особливо. Це лихо призводить до збоїв у роботі печінки, а значить, можливі розсіяний склероз, рак шкіри, грудей, алкоголізм, наркоманія, стерильність чоловіків, червоний вовчак, катаракта ...

Якщо бракує калію, чекайте неполадок у роботі жовчного міхура і появи вугрів , запорів, затримки солі і рідини в організмі ...

Брак натрію - і, будь ласка: неприємності з сечовим міхуром, крім того, втрата апетиту, зниження ваги тіла, нудота, блювота, спазми кишечнику, метеоризм, здуття живота, погана пам'ять , схильність інфекцій.

Цинк - ось найважливіший елемент. Його недолік приводить до неприємностей з нирками. Втрата пам'яті, шум у вухах, безплідність жінок, діарея, лускаті висипання на шкірі, особливо на щиколотках, пізніше статеве дозрівання, імпотенція, погане загоєння ран, діарея, викидень, алкоголізм, втрата нюху, смаку, білі плями на нігтях-все це від нестачі цинку.

Такий коротко перелік впливу мікроелементів на здоров'я людини. Іноді достатньо буває заповнити відсутні - і людина видужує.

Звичайно, мікроелементи далеко не вичерпують всіх проблем здоров'я. Але про них - за іншої нашої зустрічі.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-02 07:54:34

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-02 11:21:35

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-02 11:38:57

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-02 11:23:13

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-02 04:26:46

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-02 07:25:37

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-02 03:23:34

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-02 07:48:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-02 12:24:13

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-02 02:54:27

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-02 03:30:06

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-02 00:33:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-01 23:37:31

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-02 12:28:43

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-02 04:54:11

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-02 00:12:20

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-02 03:24:00

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-02 00:23:48

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-02 00:44:48

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-02 08:47:03