Деякі особливості лікування раку шлунка та загальні рекомендації

Борис Болотов:

Рак шлунка принципово можливий тільки при його нульової кислотності, при якій велику частину часу шлунковий сік буває лужним. Зниження кислотно-лужного балансу організму можливо головним чином з-за двох причин:

1. Порушення функції цибулини 12-палої кишки.

2. Порушення правильної схеми травлення.

Дійсно, в здоровому організмі шлунок завжди має кисле середовище, так як пепсиногену і соляна кислота, складові шлунковий сік, завжди мають рН сильної кислоти (рН = 1,2), В той же час у 12-палої кишці жовч і тріпсіногени складають суміш сильних лугів, рН яких може доходити до 10-12 одиниць. Кислотна суміш шлункових соків призначена для розварювання клітинної маси тваринного походження, а лужна суміш 12-палої кишки призначена для розварювання рослинної їжі. Кисле середовище шлунка відокремлена від лужного середовища 12-палої кишки спеціальним м'язовим клапаном, розташованим на придверних цибулини 12-палої кишки. І якщо цей клапан пошкоджений, то лужні речовини 12-палої кишки починають проникати в шлунок і вступати в хімічну реакцію нейтралізації. Досвідчений факт такої нейтралізації показує, що шлункові

соки, нейтралізуючи, виділяють багато газів і солей. Солі надходять в організм, забиваючи його мікроструктуру, а гази у вигляді отрижек видаляються з організму. Тому, якщо помічається підвищений газовиділення (метеоризм) з організму або часті відрижки, то треба вважати, що в ШКТ порушений кислотно-лужний баланс, за якого кислоти та луги гасяться одне в одному.

Ось саме це і є найбільш небезпечним з точки зору захворювання на рак.

Тому першорядним завданням лікування раку, в якому б місці він ні розвивався, є відновлення кислотно-лужного балансу в організмі.

Знаючи про те, що кислотно-лужний баланс організму пов'язаний з справністю роботи шлунково-кишкового тракту і залежить від режиму харчування, необхідно і лікування раку починати з окислення організму шляхом:

1) відновлення всіх елементів ЖКТ;

2) окислення організму за рахунок споживання ферментів, жирних кислот, вітамінів і інших окислювачів.

Якщо хвороба виявилася запущеною і хворий страждає від сильних болів, які свідчать про те, що хвороба зайшла за четверту стадію, то першорядним в лікуванні хвороби є зняття всіх болів не за рахунок анестезуючих або наркотичних препаратів, а за рахунок пептидів, кислих ферментів , жирних кислот.

При раку печінки добре знімають болі пептиди ферментів Будра, пижми, редьки (чорною), безвременника та ін

При раку шлунка прекрасним ферментом, в тому числі, є фермент чистотілу. Адже якщо наркотик діє лише на час своєї присутності в організмі, то фермент чистотілу повністю знімає болю, які потім більше не виникають зовсім.

Коли болю будуть втихомирити, необхідно приступити до відновлення шлунково-кишкового тракту до повного його комфорту, при якому хворий зміг би їсти без норми м'ясо, рибу, яйця, молочні продукти і гриби з усіма гострими пряностями.

Якщо хворий хірургічним операціями не піддавався, то більше 80% випадків лікування шлунково-кишкового тракту можна досягти виключно процедурами з макухи, прийомом кислих ферментів, жирних кислот, мукополісахаридів, солі, соляної та сірчаної кислот.

Кілька зауважень з приводу вживання макухи

1. Перед їжею, коли з'являється апетит, необхідно проковтнути у вигляді кульок макуха овочів, але так, щоб їх в роті не пережовувати. Загальний обсяг макухи разового прийому повинен становити не менше двох-чотирьох столових ложок.

2. Як матеріал для макухи необхідно вибирати рослини, найбільш сприятливі лікування шлунково-кишкового тракту і всього організму в цілому. Так, при печії треба ковтати макухи моркви протягом декількох днів перед їжею з подальшим переходом на макухи з капусти або подорожника. При наявності у хворого ще й гіпертонії йому доцільно ковтати макуха червоного буряка або горобини (чорної).

При супутніх хворобах печінки ковтають макухи з кореня петрушки, при астмі - чорної редьки, при проносах (колітах)-макухи бульб сирої картоплі, при лейкозі-макухи яблук або абрикос, при діабеті-макухи цикорію, чорниці або Нечуйвітер.

3. Після цієї процедури їсти тільки тоді, коли знову з'явиться апетит. Якщо він з'явиться не пізніше, ніж через годину, то їсти можна, а якщо апетит з'явиться з великою затримкою, то процедура повторюється до тих пір, поки макухи при їх вживанні будуть не здатні зривати апетит на тривалий час.

Основна методика

Процес відновлення шлунково-кишкового тракту повинен одночасно супроводжуватися і лікуванням хвороби раку по основній методиці, опублікованій в минулому номері. Повторимо коротко її положення:

1. Вранці за 30-40 хвилин до сніданку - прийом макухи.

2. Прийом ферменту (квасу) від 1 столової ложки до однієї склянки 3-4 рази на день через 30-40 хвилин після сніданку, і далі - за 30-40 хвилин до їжі. Рецепт приготування ферменту:

3 літри води, 1 склянка цукру, півсклянки трави чистотіл (загорнутої в марлевий мішок з вантажем, щоб він опустився на дно банки), 1 чайна ложка сметани. Всі компоненти змішати в скляній банці. Наполягати при кімнатній температурі 2-3 тижні, зав'язавши шийку посуду марлею в 2-3 шари.

При раку шлунка, крім чистотілу, можна готувати ферменти з подорожника, кропу, фенхеля, полину, кмину, кориці, гірчиці, часнику, цибулі.

3. Під час їжі прийом по 1-2 столові ложки соляної кислоти (1 ст. Ложку концентрованої НС1 розвести в 0,5 літра води) або царської горілки за наступним рецептом:

1 літр води, 1 столова ложка концентрованої соляної кислоти (38 %), 1 столова ложка концентрованої сірчаної кислоти (98%), півсклянки виноградного оцту (9%), 4 таблетки нітрогліцерину (містить азотну кислоту). Всі компоненти змішати.

4. Після їжі через 15-30 хвилин - чай на одному з нижчеподаних лікарських рослин.

2 чайні ложки сухого сірковмісних рослини (плоди малини, квіти липи, квіти мати-й-мачухи, фіалки, ромашки, нирки берези, кипрей) залити склянкою окропу, настояти 15 хвилин і випити.

5. Протягом дня: оцтові компреси на пухлину, а також прийом всередину 9% виноградного оцту по 1 столовій ложці на 0,5 склянки води або кислого молока, йогурту, кисляку, чаю 10-15 разів (до зняття болю). Вживання солі (по 1 граму), солоного сала, солоної оселедця, хрящів.

6. На ніч: прийом 0,5 склянки підсоленого соку, отриманого при приготуванні макухи.

Процедури з розігріву організму

Після проведення зазначених процедур протягом 1-1,5 місяців, коли організм буде окислені, його дозволяється посилено розігрівати (особливо у випадку пухлин). При цьому після обігріву необхідно обтерти тіло оцтовим настоянками з аїру, оману, омели, багна, каланхое, алое і рослин сімейства аралієвих. Настоянки готуються так:

0,5 склянки сухого рослини наполягають в 0,5 літра 9% яблучного оцту в щільно закритому посуді протягом 2 днів.

Слід щодня приймати гарячі ванни з морською сіллю протягом місяця. Далі, через кожну тиждень, частоту прийому знижують до 3 разів на тиждень, 2 разів на тиждень, 1 разу на тиждень. Тіло бажано один раз на тиждень після купання пересипати сіллю. При цьому необхідно відпочити в ліжку разом із сіллю. У раціоні харчування необхідно збільшити споживання солі, особливо зі свіжими овочами та їх соками, а також солоного сала, м'яса, риби.

Після ранкових прогулянок необхідно організувати обтирання шкіри розчином меду та 9% яблучного оцту в пропорції 1:10.

Опромінення слабкими потоками електронів

Для стимуляції клітинного ділення необхідно забезпечити для організму сонячні і штучні ванни з опроміненням слабкими потоками електронів. Знаючи про те, що слабкі потоки електронів необхідні для бета-синтезу (вони можуть формуватися при горінні дров), можна для нічного сну користуватися цегляної російською піччю, так як глиняні обпалені цеглини створюють гарний цілющий потік електронів для бета-синтезу.

У літні дні дуже корисно сидіти біля багаття, є печену картоплю з сіллю, запиваючи кислим молоком. Багаття також створюють дуже хороший фон електронів, необхідний для стимуляції процесів бета-синтезу.

Зону пухлини іноді, крім усього, доцільно опромінювати потоком електронів, що виникають від нагрітого до почервоніння шматка заліза. При цьому треба бути обережним і випадково не обпектися. Місце опромінення необхідно накрити тонкої суконкой. Тривалість процедур близько 5-10 хвилин. Після електронного опромінення шкіру треба обтерти оцтово-медовим розчином (див. вище), а потім беруть шматочок жирної солоної риби і їм обтирають шкіру. Такі процедури необхідно робити кожен день протягом двох-трьох місяців до повного зникнення ознак пухлини.

Харчування

Дієту необхідно поступово збагачувати більш м'ясної їжею з гострими приправами, але не можна відриватися від правила «парності», при якому м'ясні та рослинні страви знаходяться в найбільш раціональне співвідношенні при засвоєнні їх організмом. Так, сосиски легше засвоюються з капустою, а пиріжки - з м'ясом, картопля - з рибою або кислим молоком, борошняні страви - з молоком (галушки, макарони, локшина), холодцю легко засвоюються з гірчицею, а сири - з хріном. Пельмені йдуть з перцем і оцтом. Рибні фарші - з маслинами або лимоном, а м'ясо птахів - з яблуками. Хліб добре засвоюється з маслом або сиром, а сир йде зі сметаною або медом. Хліб добре засвоюється і з молоком. З молоком прекрасно засвоюються ягоди (суниця, малина, полуниця, чорниця, брусниця, ожина, шовковиця та ін.) Всі каші присмачують вершковим маслом, крім кукурудзяного, а також гороху, квасолі, сої, бобів, сочевиці, в які додається рослинне масло.

Перші страви в раціонах повинні бути такими, які вимагають для свого переварювання сильні (міцні) шлункові соки. До таких відносяться страви з м'яса, риби, яєць, молочних продуктів, грибів. А супи, борщі, юшки, що містять у великій кількості рідини, повинні вживатися у вигляді других страв. В іншому випадку буде сильно знижена концентрація шлункових соків і вони в такому вигляді не будуть здатні розчиняти грубі харчові матеріали. Супи та борщі так само, як і компоти, доцільно вживати через 10-30 хв. після перших страв за даною схемою.

У раціон їжі повинні надходити переважно м'ясо, риба, яйця (у тому числі й сирі), молочні продукти, гриби, а також всілякі квашення: капусти, огірків, помідорів, яблук, буряків, ріпи, редьки, редиски, турнепсу , брукви, земляний груші, картоплі, кукурудзи, гороху, квасолі, бобів, вівса, пшона, толокна, полби, ячменю, гречки, рису, горіхів, кропиви, конюшини, люпину, буркуну, каштана (кольорів), ревеню, щавлю, цибулі , часнику.

Людина ж у своєму раціоні застосовує занадто обмежений набір квашення. Цього при хворобі на рак допускати не можна. Треба проквашівать якомога більше овочів або насіння, а каші і борошняні страви треба готувати тільки з проквашенних насіння і кислого тіста.

Їсти треба за принципом Інь-Янь, тобто не те, що корисно, а те, що смачно. Воно тільки тоді буде і корисно для хворого, і поживно, і калорійно, і вітамінне.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-05 17:36:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-05 18:09:43

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-05 19:44:17

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-05 18:24:14

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-05 00:58:58

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-05 19:09:43

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-05 22:55:33

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-05 23:43:58

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 02:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-03 18:06:05

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-05 21:54:22

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-04 11:42:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-04 11:45:33

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-06 03:19:50

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-05 17:36:56

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-06 04:10:06

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-04 11:43:28

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-05 15:32:01

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-05 20:21:51

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-04 18:22:01