Важливі рекомендації при раку печінки

Тут тільки звернемо увагу на деякі важливі рекомендації.

При раку печінки тяжкість хвороби ускладнюється ще й тим, що, крім крайньої виснаженості організму, розвивається очеревинної водянка - асцит. При асциті накопичується в брижових тканини очеревини до 2-3 відер рідини. Всі рідкі поживні речовини всмоктуються кишечником, вштовхують у брижових тканину, а печінка їх переробити не може, тому що вона майже вся складається з чужорідних ракових клітин. Водянка очеревини частково усувається шляхом проколу живота і механічного відсмоктування рідини. Однак при цьому хвороба не слабшає, і людина може загинути від повного омертвіння печінки.

Автор припускає, що причиною запальних процесів в печінці є правий наднирника, який виробляє недостатньо гормонів (преднізолону, ідрокортізона, адреналіну, норадреналіну). Ці гормони грають головну роль при інфекційній захисту. Особливо потрібні гормони в організмі при сильно ощелоченной крові.

Спосіб лікування запальних процесів в печінці полягає в наступному:
1. Як тільки виявляється пожовтіння білків і жовтизна тіла, треба негайно приступати до окислення організму за допомогою ферментів або квасів, гормоностімулірующіх організм по правій гілки симетрії людини. Ферменти (кваси) для прийому всередину готують з чистотілу, барвінку, безвременника, пижми, коров'яку, софори японської, акації, мандрагори, обліпихи.

З цього списку вибираються одне - дві рослини і готуються кваси (з кожної рослини - окремо) за загальною методикою:
в трилітрову банку поміщають 1 / 2 склянки рослини у марлевому мішечку з грузиком, додають 1 / 2 склянки цукру, заливають по плічка водою і кладуть 1 чайну ложку сметани. Горлечко банки зав'язують марлею в 2-3 шари від винних мушок. Прийом від 1 столової ложки до 1 склянки 3-4 рази на день за 30 хвилин до їжі. Якщо є можливість приготувати два квасу, то вони чергуються: два тижні приймається один квас, наступні дві - другий. Надалі перевагу віддається тому ферменту, який здається на смак приємніше.

2. Після досягнення окислення і дотримання сольового режиму протягом місяця за загальною методикою при раку печінки особливо важливо обігрівання тіла в районі печінки компресами з насіння льону або полину, змоченими царської горілкою, з підігрівом водяний грілкою до +42С. Окисли організм чи ні, можна перевірити за допомогою лакмусовим папери, званої ще Ph-метр в діапазоні від 0 до 12. Така папір є в магазині хімреактивів. Якщо папір, вміщена в сечу на 1-2 секунди і витягнута з неї, синіє - організм ощелочен, і треба продовжувати окислення організму. Якщо колір лакмусовим папери не змінюється або набуває червонувато-оранжевий колір - організм оксиди. Повторимо, при прийомі макухи, квасів і царської горілки окислення організму гарантовано настає через 1 місяць.

3. Якщо не можна швидко підібрати рослини, що містять необхідні мікроелементи для відторгнення і перетворення ракових клітин у звичайні клітини (див. п.1), то в ферменти азотовмісних рослин (квасоля, горох, боби, соя, сочевиця, конюшина, люпин, буркун, кукурудза) треба додавати рідину, отриману після пресування печінки щойно вбитої тварини (свині). На три літри добре вештається квасу додають 1 -2 ст. ложки цієї рідини. Через 1-2 тижні квас, який готується за загальною схемою з одним із перерахованих тут рослин (див. п. 1), п'ють без норми.

Можна ці ж рослини квасити наступним чином: у трилітрову банку засипають по плічка, наприклад, лущений горох, додають 1 склянку цукру і заливають водою, не доводячи до країв 1 см, кладуть 1 чайну ложку сметани і зав'язують шийку марлею. Через 1 тиждень з поквашених подібним чином рослини готують кашу на воді і вживають її по 150-200 г двічі на день.

4. При асциті необхідно організувати голодну дієту, при якій кількість виділеної з організму рідини буде більше, ніж кількість введеної рідини. В іншому випадку асцит буде посилюватися. Фактично у разі асциту потрібно припинити їсти взагалі до його припинення, а пити тільки кислі ферменти. Причому окисляти організм доведеться головним чином через шкіру й живити організм теж через шкіру:
после обігріву у ванній (див. п. 7) і обсипання тіла сіллю необхідно почекати до закінчення потіння. Після потіння, натомість випарувавшись при цьому з поверхні шкіри лужних елементів, необхідно дати на шкіру кисле харчування:

солоне сало змішують з медом у пропорції 1:1, розводять одну частину маси в 10 частинах яблучного оцту і обтирають рідиною тіло 3 - 5 разів на день. Аналогічно готують живильну масу з молочної сироватки, меду, яблучного оцту, чергуючи розтирання.

5. Обов'язково налагодити ваговій контроль, щоб переконатися в припиненні накопичення рідини в брижових тканини. Для цього необхідно робити оцінку всіх надходжень та виділень з організму (вести записи). Сечогінні речовини (типу фурасеміда) виключити з вживання, так як рідина треба вигнати з брижова тканини, а не з кровоносної системи, де її й так мало.

6. При асциті бажано вживати пиво по 1 чарці 2-3 рази на день, а також ферменти горицвіту і жовтушник, які п'ються додатково до ферментам 1-го пункту. Вони, з одного боку, зміцнюють серцевий м'яз, а з іншого - володіють хорошими сечогінними властивостями.

7. Для посилення правої нирки застосовують потогінні процедури. Тіло обігрівати в багульніковой ванні: 2 ст. ложки коренів багна наварюють на 0,5 відра води протягом 10-20 хвилин, а потім навар виливають у ванну з гарячою водою, в якій знаходяться 20-25 хвилин. Ванни приймати щодня, поки асцит не скінчиться. Потім їх треба буде продовжити, довівши до двох разів на тиждень, один раз на тиждень, поступово знижуючи тривалість купання.

8. Після зняття асциту поступово почати живлення через рот. М'ясо, рибу, молочні продукти і гриби вважати головними продуктами харчування.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-02 07:54:34

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-02 11:21:35

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-02 11:38:57

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-02 11:23:13

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-02 04:26:46

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-02 07:25:37

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-02 03:23:34

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-02 07:48:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-02 03:42:55

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-02 02:54:27

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-02 03:30:06

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-02 00:33:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-01 23:37:31

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-02 04:54:11

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-02 04:54:11

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-02 00:12:20

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-02 03:24:00

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-02 00:23:48

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-02 00:44:48

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-02 08:47:03