Рак можна перемогти

Минуло вже чотири з половиною роки з тих пір, як мені був поставлений страшний діагноз - рак гортані.

Тепер про все по порядку. У серпні 1999 року я відчув щось недобре з горлом, у мене остаточно сіл голос, з'явилася сильна хрипота. Після огляду лікар-лор сказав, щоб я негайно ліг до лікарні. Почалися уколи, таблетки ... Потім був узятий спеціальний аналіз, який показав, що у мене злоякісна пухлина, причому IV ступеня. Мені вручили папір, де відкритим текстом було написано: «плоскоклітинний нізкодеференцірованний рак з інфільтративним ростом».

Не буду описувати свій стан. Подумалося: невже це остаточний вирок? У мені боролися два почуття: одне - фатальна неминучість, інше - може, все-таки обійдеться і Бог милує. Слабкою іскоркою жевріла десь далеко-далеко в самій глибині душі надія. Нею себе і втішав.

Незабаром був направлений в Моніки (Московський обласний науково-дослідний клінічний інститут). Відправилися до Москви з моїм другом Анатолієм, удвох все-таки веселіше.

Багато кабінетів довелося пройти, поки ми потрапили на прийом до завідуючого радіологічним відділенням.

Розмова відбулася не довгий, але досить конкретна. Він сказав, що, мабуть, доведеться робити операцію.

Визначили мене в палату, і почалася бомбування пухлини невидимим променем. Я поставився до цієї процедури спокійно, уявляючи собі, як цей невидимий промінь б'є по скупченню ракових клітин, спалюючи їх жорстоким вогнем.


і голова не відвалилася!

- Я здогадуюсь, - вирвалось у мене якось машинально. Сам же подумав: «Нічого собі».

- куриш? - Було наступне питання лікаря.

- Та вже 50 років стажу, - відповідаю.

- Ну, медаль тобі за це не дам, - сказав лікар і додав: - А поки зробимо тобі маленький Чорнобиль. Курс радіотерапії тобто.

«Опромінення» - зрозумів я. І обережно, щоб не розсердити лікаря, запитав:

- А що якщо вдатися до нетрадиційного лікування?

Але тут у розмову вступила його асистентка і обрушила на мене свій гнів:

- Що, трави будеш пити, болиголов і всяку всячину? Ну, давай, пий, поки голова не відвалиться.

І тут мені в голову «цюкнула»: «А дай-но я допоможу цього променю і додам отрути, щоб вони зовсім окочурілісь». Почав пити настоянку мухомора за схемою: перший день - одна крапля, на другий - дві, і так кожен день, додаючи по одній краплі. Коли довів до 20, на цьому рівні пив тиждень, потім - збавляючи кожен день по краплі.

Від опромінення горло, мабуть, запалюються, сильно саднить. Стало боляче ковтати. Я тоді став змащувати його обліпиховою олією. Під кінець лікування горло розболілося так, що я ледве не втік з лікарні. Доктор відрадив, сказав, що інакше все піде нанівець. Після виписки цілий місяць горло боліло. Добрі люди порадили попити гусячого жиру, і все нормалізувалося. Для закріплення успіху вирішив скористатися методом Н. Шевченко. Став пити суміш «30 +30». Особливою дієти я не дотримувався. Курити кинув ще на початку лікування. Тепер же довелося відмовитися від жирної їжі, від солодкого і від молока.

Суміш пив за схемою, чітко дотримуючись графік, у чому мені здорово допомагала дружина моя, Зінаїда Антонівна, за що я їй дуже вдячний. Лікування сумішшю ми продовжували 8 місяців. При обстеженні у місцевого лора результати виявилися хорошими. Приблизно через гір я ще раз з'їздив у Моніки перевіритися. І там підтвердили: всі добре.

Що ще про себе сказати. Мені 76 років, на пенсії. Все життя працював шофером. Інвалід II групи. Живу надією на краще. Чекаю весни, щоб посидіти в затоці з вудкою. У нас гарне водосховище. По берегах ліс - пташки співають, і на душі радісно!

Про хвороба горла намагаюся забути й не згадувати навіть, ніби її й не було. І голова не відвалилася ж!

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-12-09 15:12:16

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-12-08 17:38:09

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-12-09 13:51:51

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-12-09 08:50:13

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-12-09 05:02:38

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-12-05 23:24:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-12-08 14:34:09

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-12-09 03:11:51

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-12-07 16:56:21

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-12-08 22:09:43

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-12-09 09:17:26

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-12-08 14:21:49

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-12-08 19:31:17

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-12-09 13:13:54

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-12-05 20:05:40

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-12-08 07:41:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-12-07 15:29:21

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-12-08 22:03:25

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-12-08 20:16:03

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-12-09 08:43:47