Цибулевий суп від Рудольфа Бройса

Знаючі люди поступово починає забувати про геніального австрійському цілителя Рудольфа Бройсе. Пік його слави припадав десь на 80-і роки, коли Бройс був ще живий і його ідеї щодо 42-денного голодування на соках і трав'яних настоях володіли умами багатьох.

Звичайно ж, мало хто вірив у справжність всіх історій щасливого зцілення, описаних ним у його книжечці «Мій повний курс зцілення від раку». Грішний: я теж не вірив. Я теж не вірив на всі 100 відсотків, поки не потрапив на чемпіонат світу з лижам, який проводився в Австрії неподалік від тих місць, де жив і працював Бройс. Я говорив про нього з місцевими лікарями, і серед них не знайшлося жодного, хто б засумнівався в достовірності викладених у книзі Бройса історій.

Тим більше не шкідливо згадати про Бройсе. Йому - слово.Я можу обнадіяти людей, що хворіють на рак!

Рак є самостійним утворенням, харчуванням якому, на моє переконання, служить лише тверда їжа, що вживається людиною! Розвитку пухлини сприяє так-таки перебуває поблизу джерело земної випромінювання.

Під час лікування це новоутворення, так би мовити, гине від виснаження, у той час як у моїй суміші містяться всі необхідні організму мінеральні речовини, мікроелементи і вітаміни, які й дозволяють хворому, додатково ухвалюючи відповідні настої, добре себе почувати.

Згідно з останніми спостереженнями, можна, а іноді навіть має з'їдати одну-дві тарілки в день цибульного супу (увага: саме супу, а не просто лука!) Я радив це тим, хто не міг витримати мого соколікування через слабкість. Якщо ж у цьому супі немає потреби, тоді можна або зовсім без нього обійтися, або тільки в середині дня з'їдати одну тарілку супу (у цьому випадку є ввечері суп не треба).

Так як цей суп йде тільки на користь здоров'ю, я й рекомендую її всім хворим на рак. Таким чином, під час мого курсу голодування (ПК) хворий не буде страждати ні від голоду, ні від спраги.

Для підтримки серцевої діяльності слід приймати з ранку від 20 до 40 крапель глоду в залежності від ваги.

Хворі на рак, у яких до того ж і діабет, повинні продовжувати одержувати інсулін; втім, ліки погано сумісні з моїм соколікування і по всій видимості, недієвою в цей час.

Увага! При раку печінки та раку жовчного міхура не можна з'їдати тарілку супу цибульного за один раз! Краще всього випивати щогодини приблизно по 10 столових ложок юшки. У цьому випадку можна додатково випивати приблизно по чашці настою полину на день. (Приготування: перші 5-6 днів наполягати в гарячій воді маленьку щіпку полину протягом 10 сек., Згодом же наполягати її ніяк не більше трьох секунд!)

Приготування цибульного супу: цибулину розміром з лимон разом з зовнішньої коричневою шкіркою дрібно порізати, підсмажити на рослинному жирі або маслі (поки цибуля не стане золотисто-коричневим), потім додати 1 / 2 л холодної води і варити до тих пір, поки цибуля як слід не розвариться. Потім додати який-небудь рослинний бульйон і всі разом енергійно перемішати. Після цього процідити: вживати лише прозорий суп - без лука!

Ви побачите, що цей суп дуже смачний!

Оскільки мої досягнення в лікуванні раку й лейкемії заперечуються лікарями, і особливо так званої наукою і вченими, я дозволю собі висловити свою точку зору.Ще про дивовижні властивості цибульного супу

Коли восени 1988 р. я проводив мій «Повний курс лікування від раку», харчуючись одночасно цибульним супом, моя дружина також їла разом зі мною цю юшку, причому , природно, з'їдала і цибулю разом з добавками, чого я, звичайно, протягом курсу робити не міг. Вона страждала остеопорозом (зменшення вмісту вапна у кістках) хребетного стовпа; її хвороба вважали невиліковною і наш домашній лікар, і я. І яким же було здивування, коли вона вилікувалася, після того як протягом 17 днів їла цибульний суп. Вона і зараз у свої вісімдесят шість років ще працює (1991 р.).

Ми тепер часто їмо цибульний суп і, крім того, суп з шкірки бобів і зробили відкриття, що, виявляється, ця суха шкірка є повноцінною їжею.

Після варіння суха шкірка знову стає свіжою і може також вживатися як салат. Ця шкірка до цих пір, наскільки я знаю, застосовувалася лише у вигляді настою як засіб від діабету. Як правило, ці порожні стручки викидалися або спалювалися! Відтепер голодна смерть, здається, не загрожує нікому (мова йде, звичайно, перш за все про сорти бобів без волокон; сорти з волокнами можна використовувати лише для настоїв або для юшки з шкірки бобів!)

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-06 22:16:38

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-06 16:31:02

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-07 00:32:48

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-06 16:34:57

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-07 00:26:50

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-06 17:25:37

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-06 23:26:35

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-06 19:15:27

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 17:34:18

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-07 01:23:33

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-07 01:23:14

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-06 16:19:03

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-06 16:18:59

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-06 17:36:43

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-06 15:54:40

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-07 01:23:05

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-06 15:31:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-07 01:22:44

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-06 16:29:32

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-06 15:35:46