Цілительство в онкології

Бурхливий потік листів онкологічних хворих, на жаль, змінився жалюгідним струмочком. Тут багато складних причин. Одні з них полягають у тому, що останнім часом офіційна онкологія веде активний наступ на народні методи, які включають в себе лікування раку отруйними травами, горілкою з маслом, фракцією АСД-2, Тодікампом та іншими засобами, доступними небагатого народу.

Ми ніколи не сперечалися з офіційною наукою, не збираємося сперечатися і зараз. Тим більше що факт використання народних методів в онкології - ця, якщо можна так сказати, невід'ємна допомогу офіційним методам - навряд чи викликає сумніви. Теза цей підтверджують і статті лікаря-фітотерапевта, гомеопата Тамари Володимирівни Макеєнко із Пскова. Один з її матеріалів, зроблений у формі інтерв'ю з самою собою, видається цікавим для читачів. Отже ...


У кожного фахівця-травника є свої улюблені трави, які допомагають йому у найважчих випадках, що не піддаються звичайним загальноприйнятим способам лікування.

Мої улюблені - отруйні рослини. Я на особистому багаторічному досвіді переконалася у вірності вислови: «Великий отрута - велике ліки».

Щодня мені телефонують і пишуть хворі з проханням про консультації та допомоги. Хотілося б через газету відповісти на кілька найбільш поширених питань.

- Переконайте, будь ласка, хворого в необхідності пролікуватися вашими ліками. Ми, родичі, хочемо, щоб він лікувався, а хворий не вірить у трави і відмовляється.

- Такі прохання від родичів надходять нерідко. Надсилають навіть телеграми з подібними проханнями. Відповідаю. У медицині існує закон: дорослий хворий при здоровому глузді може відмовитися від будь-якого лікування в будь-який час, навіть всупереч бажанням членів сім'ї і лікаря. Звичайно, таке рішення може виявитися нерозумним. Але це право хворого, тому що будь-яке лікування вимагає інформованої згоди між хворим і лікарем.

- Ви виліковує рак? Я хвора, мені запропонували операцію (або опромінення, хіміотерапію), але я відмовилася. Я хочу лікуватися травами.

- Ні. Я не беруся вилікувати рак одними тільки травами. І якщо вам хтось із цілителів пообіцяє вилікувати рак травами - обійдіть його стороною. Трави - це додатковий метод лікування. Основний курс спеціального лікування - операція, опромінення або хіміотерапія - проводиться обов'язково!

Так, лікування важкий, і, природно, хворому не завжди просто дати згоду на такою, що калічить або на погано переноситься хіміотерапію. Він ганяє, шукає вихід. І тут підвертається народний цілитель, говорить такі бажані для хворого слова: «Відмовлятися від онколікарні, я вилікую травами» ... Трави пити - це не операцію зробити. І хворий вірить і йде за цим цілителем до фатального кінця.

У мене лікувалася хвора А. з Бобруйська. Молода, симпатична, приємна жінка. Кілька років тому вона виявила пухлину в молочній залозі і збільшені пахвові лімфовузли. У лікарню йти боялася, а тут саме в газеті прочитала, що якийсь лікар (прізвище називати не буду) лікує рак болиголова. Звернулася. І та її лікувала болиголова 2 роки (?!), виростила пухлина до великих розмірів і сказала хворий, що курс болиголова ти пройшла і тепер лікуйся «іншими засобами». Якими?! Бідна жінка пробувала і дієту, і фізичні вправи, загалом, все, що вичитала в літературі. Захворювання прогресувало, почався розпад пухлини, відкрилися свищі, з'явилися сильні болі в хребті, плечах - кісткові метастази. З найсильнішим кровотечею з пухлини, у важкому стані вона лягла в лікарню, яку так боялася, - в ту саму онкологію. Але тепер вже медицина була безсила щось зробити. Вона потрапила до мене на лікування сильнодіючими травами. 2 роки трави стримували пухлинний ріст. Але фатальний кінець виявився, на жаль, неминучий.

- Чи можна вилікувати рак методом тибетської медицини?

- Я не є знавцем тибетської медицини. Але, виходячи з нечисленних літературних даних, не можу заперечувати того, що в тибетських монастирях високогірних вміють лікувати деякі форми раку природними засобами. Але як потрапити хворому з СНД у тибетський монастир на лікування?!

Я підкреслюю, що моя думка базуватися на серйозних друкованих повідомленнях, наприклад, працях знаменитих лікарів тибетської медицини братів Бадмаєва, які практикували в дореволюційному Петербурзі і які також уміли лікувати деякі форми раку.

- Чи вірите ви в екстрасенсів, бабок і чаклунів? Чи можна до них звертатися онкохворим?

- Складне питання. При онкології звертатися до таких фахівців я б не радила. І тим більше, якщо екстрасенс вимагає відмовитися від офіційної медицини і покластися тільки на його надприродні здібності.

З іншого боку, повністю заперечувати факти позитивних результатів у таких фахівців при деяких захворюваннях неонкологічної я не можу.

Ось тільки де знайти таку бабу - справжню, а не «бабу у третьому поколінні, що лікує всі хвороби, які знімають порчу і т. п. І на довершення до всього - можна по фото. Тільки вишліть гроші ».

- Я онкохвора. Пройшла все необхідне лікування (операція і т. д.). Я запитала у лікарів, чи потрібно мені зараз полікуватися будь-якими травами. Мені відповіли, що все у мене добре і ніяких трав не потрібно. Чи так це?

- Ну що я можу сказати. Даною хворий просто дуже пощастило, тому що вона звернулася до мене і отримає необхідну протирецидивне та підтримуючу терапію. Я вже говорила, що до мене надходить дуже багато важких хворих. Так ось, приблизно половина з них запущена, можна сказати, ні з чиєї вини. Рак підступний тим, що на ранніх стадіях у багатьох випадках протікає безсимптомно і безболісно. А коли виявляється, то медицина вже безсила допомогти - запущена стадія. Ніхто не винен, ніхто його не запускав: ні хворий, ні лікар.

Але коли хворий успішно пройшов лікування в онкології, важке, треба сказати, лікування, і коли він надалі турботу про своє життя виявляє тільки періодичними явками до онколога для спостереження, і коли у нього виявляються рецидив або метастази (через 1 рік , 2, 3 і т. д.), то винен в цьому в першу чергу сам хворий. І таких хворих з рецидивами і з метастазами після офіційного лікування - у мене друга половина серед запущених.

На щастя, сьогодні багато онкологи самі після відповідних заходів радять хворим звернутися до народної медицини. Хотілося тільки, щоб це був не завуальований відмову в спецлеченіі безнадійним хворим (що зустрічається частіше), а саме рада проходити протирецидивне та підтримуюче лікування травами певний час після спеціального лікування. А час це, з мого досвіду, п'ять років.

- Що сильніше з трав - болиголов, мухомор або аконіт? З чого мені почати лікування?

- По силі протипухлинної дії ці трави рівнозначні. Залежно від індивідуальної чутливості одні хворі краще йдуть на болиголова, інші на аконіт, треті на мухомори. При онкологічних захворюваннях немає часу на підбір, тому я завжди призначаю комплексне, посилене лікування: всі три настоянки приймаються в один і той же день у різний час.

Крім настоянок обов'язково даю своїм хворим мазь на травах - змащувати область поразки і прилеглі лімфовузли. До складу мазі входять болиголов, мухомор, аконіт, віх, білена, омела, чистотіл, туя та деякі інші трави, а також аптечні компоненти для поліпшення шкірної проникності. Основна властивість мазі - місцеве протипухлинну дію. Крім того, вона володіє знеболюючим і хорошим ранозагоювальну дію (при відкритих ракових виразках, наприклад, при розпадається запущеному раку молочної залози) .- Чи правда, що після операції (опромінення, хіміотерапії) лікування травами неефективно?

- Ні. Це міф, придуманий недобросовісними цілителями.

- Чи можна отруїтися вашими ліками? Які у них побічні дії? У мене хвора печінка (нирки, шлунок, серце та ін.) Не нашкодять чи вони мені?

- Якщо ви приймаєте ліки згідно дану вам інструкції - будьте спокійні. У зазначених дозах побічних токсичних дій немає. Ліки не зашкодять, а принесуть користь, у тому числі не тільки при основному (пухлинному) захворюванні, але і підлікують вам супутні хвороби.

- У хворого рак IV стадії. Чи можна вилікувати його травами? Офіційна медицина від нього вже відмовилася.

- У вкрай запущених стадіях хвороби рак вилікувати не можна, в тому числі і травами. Можна призупинити неухильне прогресування процесу і істотно продовжити хворому життя і навіть працездатність. Як довго можна утримати хворого у стійкій ремісії - ніколи заздалегідь сказати неможливо. Це залежить і від одержуваного лікування, і від реакції хворого на траволікування. Кому-то можна продовжити життя на роки, кому-то лише на місяці, і, на жаль, можна і не допомогти зовсім.

- Чи ведете ви статистичний облік хворих? Скільки відсотків хворих у вас видужує?

- Строгий облік провести неможливо. Багато хворих, відчувши себе добре, надалі переривають зв'язок. І про їхню долю іноді дізнаєшся тільки через кілька років - дзвонять родичі, які захворіли на чому-небудь, і нагадують заразом і про хворого. Так, яка подзвонила по приводу захворювання онука жінка подякувала за те, що сім років тому мої трави допомогли вилікуватися її чоловікові. Діагноз - рак шлунка, від хворого діагноз приховали, сказали, що у нього виразка шлунка. Лікувався у мене три роки. Зараз у нього все в порядку, про хворобу, як сказала жінка, вони вже забули. Правда, забули повідомити про це і мені.

І ще. Багато хто з хворих, кому допомогли трави, ретельно це приховують - бояться «наврочити». Відверто і нехитро написала мені про це моя онкохвора Анастасія Тимофіївна Б-ва з м. Улан-Уде: «Між іншим, кажуть, що якщо від лікування відчуєш себе краще, то не потрібно нікому це говорити».

- Чи треба говорити хворому про те, що у нього рак? Ми приховуємо від нього цей діагноз.

- Однозначної відповіді на це питання у мене немає. При украй запущеної онкології, коли будь-яка медицина вже безсила, коли шанси на життя вичерпані - на мій погляд, не варто отруювати останні дні хворого цієї страшної правдою.

Якщо ж хворого можна вилікувати, але він не знає точного діагнозу і тому противиться лікування, то йому потрібно сказати правду (обов'язково обговоривши це питання з лікуючим онкологом). Тому що усвідомлення хворим захворювання як чинника, що загрожує життю, є важливою передумовою для стимуляції захисних сил організму, готовності змінити спосіб життя, серйозного ставлення до проведеного лікування.

- Які гарантії на лікування ви даєте?

- Це питання ставлять усі звернулися. Всіх цікавить, які шанси у хворого, який я можу дати прогноз? Ніколи не запитуйте про це.

Прогноз нікому з нас достеменно не відомий.

Добре відповів на це питання онколог, академік А. Воробйов: «Скільки безнадійних хворих видужали? Багато. Хоча, якщо рахувати у процентному відношенні до всіх таким пацієнтам, то дуже мало. Наші прогнози спираються на статистику, а хворий унікальний. Особисто до нього ніякого відношення не має той факт, що з таких хворих, як він, практично ніхто не вижив. Цей прогноз відомий тільки на небесах, лише Всевишньому ».


Нельзя сказати, що ми цілком і повністю згодні з Тамарою Володимирівною. Нам здається, що вона все-таки трохи применшив можливості лікування онкології травами. Тим не менше матеріал її підкуповує відвертістю.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-28 08:57:54

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-28 14:37:24

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-28 16:17:15

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-28 17:56:08

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-28 09:03:03

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-28 02:56:29

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-28 12:20:05

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-28 13:51:53

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-28 13:53:16

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-28 01:47:18

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-27 05:26:50

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-28 11:05:20

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-28 14:26:51

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-27 00:29:35

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-27 00:52:44

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-27 00:23:29

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-27 01:54:25