Не міняйте методи, як рукавички

Онкологічні хворі - нарікають на погане ставлення лікарів, їх небажання обговорювати методи лікування, пропонувати альтернативні варіанти, давати якісь поради, що виходять за рамки офіційних інструкцій. Пишуть люди і про повне, як правило, безсиллі медицини в запущених випадках, і про багато іншого.
Браузер цій статті я хочу відповісти на питання, які хвилюють хворих людей, а, можливо, і деяких лікарів, яким так звані альтернативні методи не чужі .


Якщо ви вирішили лікуватися народними методами, то перший задається питання: який з них найкращий? На жаль, напевно, в будь-якому з відомих є і сильні, і слабкі сторони.

Однозначно відповісти важко, вибирати доведеться вам самим. Можна з упевненістю сказати лише про те, що не варто надто часто змінювати ці методи в надії знайти той, який відразу б допоміг. Приміром, якщо ви почали застосовувати метод Шевченка, то не слід змінювати його вже через десять днів, і пробувати сулему, а ще через десять днів замінити її болиголова. Лікування, як правило, проходить за принципом, «то краще, то гірше», і сподіватися на швидке поліпшення практично не доводиться. Якщо говорити про лікування рослинними отрутами, то перевага можна сміливо віддати аконіту і болиголова, як добре вивченим і сильним.

Болиголов вважається народним, ефективним і широко поширеним лікувальним рослиною. За старих часів його застосовували при епілепсії, мігрені, рахіті, катаракті, наполегливому кашлі та туберкульозі, а в даний час, розгубивши багато рецепти давнину, застосовують при пухлинах. Якісним препаратом вважається настоянка з свіжої рослини на 70-відсотковому спирті, при цьому найкращою сировиною є незрілі насіння болиголова. Тільки в них містяться всі п'ять алкалоїдів болиголова, в тому числі максимальну кількість летючого алкалоїду конііна, головного отрути, що діє на пухлину. При цьому намагаються робити настоянку концентрованою, щоб лікувальний ефект від отрути перевершував разогревающий від спирту. Можна застосовувати дози і великі, і малі, враховуючи, що малі (до 40 крапель) стимулюють підвищення імунітету і захисних сил, а великі (близько 300 крапель на добу) діють вражаюче на пухлину.

Їли враховувати, що ми дихаємо отруєним повітрям, їмо отруєну їжу, п'ємо брудну воду, тобто живемо останнім часом серед отрут і звикли до них, то можна стверджувати, що наш організм, а тим більше пухлина, відчує тільки значні дози отрути. Ви починаєте з однієї краплі і доходить до максимального для вас кількості - такого, при якому з'являються симптоми отруєння або змінюються показники крові, при цьому знижуєте дозу на 5-10 крапель і на такій дозі п'єте кілька місяців. При значному зниженні кількості крапель болиголова пухлина відчуває, що отрути стало менше і починає активно розвиватися, тому дозування знижувати тільки в крайньому разі! Можна пити болиголов один, два, а краще три рази на день, при цьому стан організму більш стабільне і вплив на пухлину більш сильне, адже через 3-4 години після прийому болиголова велика частина отрути залишає організм.

Для зовнішнього застосування краще використовувати масло болиголова. Для цього половину ємності засипають прямо в полі незрілими свіжим насінням болиголова і заливають повністю рафінованим соняшниковою олією, наполягають 2-3 тижні, регулярно перемішуючи.

У 50-60-х роках аконіт джунгарський офіційно використовувався в медицині для лікування раку. До цих пір аконіт застосовується в більшості країн Сходу, у тому числі в китайській і тибетській медицині,. як один з основних препаратів проти раку. Аконіт є практично універсальним засобом проти будь-яких видів пухлин, діє швидко і сильно, саме тому я рекомендую його в запущених формах раку з метастазами в різні органи і хребет. Глибоко проникаючи в різні тканини, аконіт добре знищує метастази, бореться з пухлиною, забезпечує сильний протизапальний і знеболюючий ефект, добре знімає спазми і заспокоює. Це практично єдиний засіб проти саркоми, меланоми, плоскоклітинного раку, лейкозу та лімфогранулематозу. Народна медицина використовує аконіт так само для лікування доброякісних пухлин, астми, туберкульозу, захворювань судин головного мозку, епілепсії, розсіяного склерозу, будь-яких захворювань опорно-рухового апарату і навіть ревматоїдного артриту.

Аконіт, на відміну від болиголова, має властивість накопичуватися в крові, тому він приймається за схемою «гіркою», піднімаються з однієї краплі до десяти 3 рази на день, а потім знижуються тому до однієї краплі і роблять перерву 7-14 днів. Багато що залежить від сили настоянки, як і у випадку з болиголова, а так само від роботи печінки і нирок.

Настоянка аконіта вважається сильною, якщо при нанесенні на куточок рота викликає оніміння губ через 15 хвилин. Своїм пацієнтам я рекомендую доходити до 20-30 крапель 3 рази на день, тому що абсолютна більшість легко переносить великі дози і відчуває себе добре.

Випробувавши токсичну дію отрут на собі, я зрозумів, що організм швидко пристосовується до підвищених доз, головне при цьому мати регулярний контроль крові і потрібний настрій. Так, при плавному збільшенні дозування я дійшов до 60 крапель настоянки аконіта Джунгарського 3 рази на день, при цьому одночасно ще приймав по 120 крапель настоянки болиголова 3 рази на день, таку кількість крапель брав 25 днів, потім дози почав знижувати. За винятком появи невеликий слабкості, бажання поспати та деякого зниження артеріального тиску нічого поганого не відчув, показники крові залишалися в межах норми. Подібні досліди проводив і з родичами, бо показання до застосування аконіта численні.

Згідно з безліччю теоретичних статей, я перевищив небезпечні, летальні кордону у багато разів! Значить, при плавному збільшенні дози отрути відбувається значне звикання до нього організму, з'являється можливість приймати підвищені дози, а значить, і сильніше впливати на пухлину.

Можливо, до речі, і спільне застосування рослинних отрут, але робити це потрібно обережно. Наприклад, застосовуючи болиголов при раку молочної залози, можна підсилити лікування, додаючи аконіт. При цьому настоянка болиголова приймається постійно на одній вибраній вами дозі, а настоянка аконіта приймається гіркою. Можна підсилити дію аконіта молочаєм Фішера (мужик-корінь) при пухлинах шлунково-кишкового тракту, особливо супроводжуються запорами, або підсилити дію аконіта мухомором при саркомі кісток. Спочатку потрібно пропити який-небудь один отрута, щоб знати, як він діє на організм, а потім додавати інший. У схему лікування і настоянкою болиголова, і настоянкою аконіта можна додавати лікування тодікампом, ці препарати добре поєднуються один з одним, при цьому краще приймати їх з інтервалом 60 хвилин. Можна поєднувати трави з перекисом водню, за методикою професора І. П. Неумивакіна. Ви приймаєте певну дозу отрути, а потім через 3 години - перекис. Мені мало відомо про суміщення рослинних отрут і суміші Шевченка, неодноразово чув лише про непоганому суміщення суміші з чистотілом.

Хіміотерапія та опромінення відносяться до числа найсильніших і швидких методів лікування, тому не можна відразу категорично відмовлятися від них. Навчившись використовувати позитивні сторони лікування і знижувати негативні наслідки цих сильно токсичних методів, можна досягти добрих результатів.

Ефективність хіміотерапії рідко перевищує 40% знищених клітин, але залишилися в живих 60% під дією хімічних препаратів змінюють свій стан, мутують. З кожним наступним сеансом хіміотерапії гине все менша їх кількість, а що залишилися в живих стають все агресивніше. Через 3-4 тижні після вищезазначеної терапії, коли концентрація хімічних речовин в організмі значно знижується, починається стрибок активного зростання, що залишилися в живих ракових клітин. Щоб уникнути цього, роблять черговий сеанс. Саме ці два перших сеансу хіміотерапії - найрезультативніші. Вони вражають максимальну кількість ракових клітин, при мінімальному впливі на здорові. Інші сеанси, на мій погляд, мало ефективні, і від них варто відмовитися.
Сочетая офіційну медицину з народною, можна досягти значних результатів, ніж застосовуючи ці способи лікування роздільно. Наприклад: при проходженні курсу хіміотерапії можна в малих дозах пити рослинні отрути (по 1 краплі аконіта або по 5 крапель болиголова за прийом), це буде сприяти підвищенню захисних сил, додаткового впливу на пухлину, створить умови для більш швидкого збільшення дози отрути.

Після закінчення хіміотерапії слід здати загальний аналіз крові, і якщо результати виявляться в нормі, а стан задовільним, можна поступово нарощувати дозу отрути. Якщо показники аналізів або загальне самопочуття погані, то продовжувати пити на малих дозах ще тиждень, намагаючись поліпшити показники, потім знову здати кров. Прийом рослинних отрут між курсами хіміотерапії не тільки сприяє більш глибокого руйнування пухлини, а й зменшенню негативних наслідків «хімії». При цьому перевагу краще віддавати аконіту, як одному з небагатьох отрут, які відновлюють чутливість ракових клітин до хіміотерапії, розвинену в результаті тривалих курсів такого роду лікування.

Пухлинні клітини створюють у собі та навколо себе необхідну мікросередовище, що характеризується, зокрема, високим вмістом води, солей натрію і калію. Про це багато писалося ще в 70-х роках багатьма вченими, у тому числі і професором В. Г. Пашинським. Позбавляючи пухлина цього середовища, так званої середовища стабілізації, з допомогою сечогінних засобів і безсольовий дієти можна значно знизити зростання та обсяги пухлини, одночасно зменшуючи інтоксикацію організму через нирки. Тому дієта хворого повинна виключати всі солесодержащіе продукти. У комплекс застосовуваних трав, незалежно від локалізації пухлини, необхідно включати сечогінні онкологічні трави: Будра, підмаренник, Нечуйвітер, тую, хвощ, червоний корінь, синеголовник. Якщо говорити про дієту, то потрібно нагадати, що необхідно виключити продукти, які підвищують рівень глюкози в крові: мед, сухофрукти. Різко скоротити в раціоні фрукти, картопля, рис, хліб - складні вуглеводи.

І ще про заборони. Пухлина не можна гріти. При цьому не тільки збільшується кровопостачання, а значить живлення пухлини, а й збільшується небезпека активного метастазування через кров і лімфу. Подумайте, перш ніж прикладати зігріваючий компрес або втирати слабку настоянку отрути. Краще для зовнішнього застосування використовувати компреси з АСД Ф-2 (розбавивши з водою 1:4), водні або масляні трав'яні настої, сало, буряковий жмих. Не слід прагнути якнайшвидше «збити температуру» при незначному її підвищення, наприклад, до 38,5 градусів. При підвищенні температури тіла на один градус захисні властивості крові збільшуються в десять разів, тобто, сама кров стає більш антибактеріальної і бореться із запаленням в організмі.

Очищення лімфатичної системи при раку має особливе значення, тому що порушення її роботи супроводжується такими ускладненнями, як асцит (скупчення рідини в порожнині живота) і лімфостаз (сильне набрякання кінцівок). Один із способів руху метастазів, це поширення по лімфатичній системі, тому й очищення даної системи - це боротьба, перш за все, не з шлаками, а з метастазами і пухлиною.

При лімфостаз можна допомогти погладжують рухом від периферії до центру, наприклад, від стопи у напрямку до пахових лімфовузлів. Допоможе також збільшення загальної рухливості, втирання отруйних настоянок в лімфовузли, застосування онкологічних трав, очищувальних лімфатичну систему: підмаренник, Шабельник, кульбаба, барвінок малий, луносемяннік.

На закінчення хотілося висловити свою вдячність лікарям з Тули, Самари, Нафтоюганська, а також лікарям 25-ї медсанчастини р.Новосибірська-людям, що присвятили своє життя вивченню різних методів боротьби з пухлинами, жваво цікавиться дією рослинних отрут, що дає практичні поради своїм пацієнтам. Хочеться особливо відзначити величезна праця отця Георгія з Нижньовартовська, що допомагає великій кількості хворих, благословляючи їх на народні методи лікування. Потрібно відзначити, що дотримання заповідей церкви, читання молитов, доброзичливе ставлення до людей, словом, православні методи лікування, значно посилюють процес зцілення, вселяють впевненість у вилікування зневірених людей, що є додатковим стимулом одужання.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-01 13:59:15

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-01 13:25:43

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-01 12:26:46

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-01 04:58:32

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-01 15:51:48

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-01 12:29:09

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-01 14:59:01

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-01 08:34:52

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-01 13:50:09

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-01 04:07:34

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-31 11:35:01

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-01 00:23:46

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-31 08:03:19

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-01 14:45:43

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-01 14:45:43

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-01 00:23:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-01 00:23:46

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-31 23:13:17

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-01 14:36:51

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-31 22:19:59