Народні методи лікування


Простий спосіб позбавлення від ячменю назавжди
У моєї дочки дуже часто стали з'являтися ячмені на очах. Дійшло до того, що одночасно на одному оці їх було чотири! І в цей момент я дізналася спосіб позбавлення від них, в який в загальному то й не вірилося зовсім, але що робити, вирішила спробувати і результат перевершив всі очікування!

Лаврушки від ячмені
Мене звуть Айсіне, я живу в Казані. Може бути, комусь стане в нагоді мій рецепт від ячменю на очах.


Not found

Безпліддя в Україні

В останні роки в Україні питання безпліддя приймає загрозливий характер. За даними статистики близько 20% подружніх пар не можуть мати дитину. Серед різних факторів, що впливають на це, одними з головних є хронічні запальні захворювання статевих органів - як у чоловіків, так і у жінок.
23:27:31 22.10.2014

Не буде ні вугрів, ні судом

Молоді часто мучаться від того, що у них висипають вугрі на обличчі. Є багато рецептів боротьби з вуграми. Але такого простого, як я хочу запропонувати, як на мене, ще не було.
23:27:16 22.10.2014

Про сили небесні, золотий вус і глина

У свої 68 років не відчуваю віку, не звикла ходити повільно, дивитися під ноги - і ось розплата. Справа була на дачі. Літнім вечором, як завжди, мчала до ганку, спіткнулася і впала на сходи. Забила ліве коліно і стукнула головою об одвірок. Звичайно, шіщкі і там, і там. Вранці наступного дня вирішила поправити фіранки і впала на спину. Все тіло пронизав страшний біль, я закричала. Прибіг син, де-не-як мене доніс до ліжка.
23:26:31 22.10.2014

Шлях до прозріння (продолженіе2..)

Розповіли про роздільне харчування, вегетаріанство, сироїдіння. Ну, а після того, як, будемо сподіватися, «наживка проковтнуті», настав час сказати, заради чого вона і була кинута. Звичайно ж, заради голодування. Ну, а все те, про що вже розповіли, - це ваш вибір після того, як пройдуть сама процедура і вихід з неї. Саме про це сьогодні і каже Валентин Миколаїв, син, на жаль, нині покійного Юрія Сергійовича Миколаєва, автора методу розвантажувально-дієтичної терапії.
23:25:45 22.10.2014

Хочете вилікувати псоріаз - бігом у перукарню

Розкажу про один особистому відкритті, яке допомогло мені здолати псоріаз.
23:24:42 22.10.2014

Як ми лікували мастопатію

Рецепт порекомендували в онкологічному центрі, і тоді він допоміг за 7 прийомів. А моєї дочки - вже за 5, шостий раз я наполягла зробити на всяк випадок. Минуло вже більше року, і поки все добре.
23:24:30 22.10.2014

Чудо-цибуля від застуди

Вийшовши на пенсію в 1989 році, я став посилено шукати народні методи лікування і профілактики простудних захворювань. Пошуки увінчалися успіхом. Виявив рецепт лікування застуди цибулею. Пропонувалося швидко розжувати цибулину і зробити вдих ротом, щоб повітря пройшов через цибульну масу. Цей метод здався мені досить екстремальним. Кілька видозмінивши методику, взяв її на озброєння і з тих пір сам лікуюся цибулею і пропагую цей метод серед всіх застуди (навіть з температурою 37,5-38 ° С). Виявилося, що для одужання необхідно 2-3 дні.
23:24:25 22.10.2014

Замість операції Дімка став виконувати дихальну гімнастику Стрельникової

Після сильної застуди мій 4-річний син кілька місяців не міг дихати носом. Діагнози ставили різні: алергія, аденоїди, викривлення носової перегородки. Один лікар пропонував видалити аденоїди, другий - зробити операцію на перегородці. Такий різнобій у думках змусив мене шукати альтернативні методи лікування ...
23:23:44 22.10.2014

ЩЕ ПРО Дивовижні властивості Луків СУПУ (остеопороз)

Вона страждала остеопорозом (зменшення вмісту вапна у кістках). Хребетного стовпа; її хвороба вважали невиліковною і наш домашній лікар, і я. І яким же було здивування, коли вона вилікувалася, після того як протягом 17 днів їла ..
23:23:27 22.10.2014

Бережіть ноги

Знайома для багатьох, напевно, ситуація: погода прекрасна, саме час на городі чи в саду працювати, але кожен крок завдає біль. Найчастіше нагадують про себе ступні ніг. Навантаження вони несуть величезну, а дбаємо ми про них не дуже ретельно
23:22:35 22.10.2014

Гіпотонія і народна медицина

Артеріальна гіпотензія, по-іншому гіпотонія - це зниження артеріального тиску. Зниження артеріального тиску може відбуватися і в цілком здорової людини, наприклад, у спортсмена, але може також бути і захворюванням.
23:21:43 22.10.2014

Роздвоєння особистості допомагає придушувати спогади

Роздвоєння особистості допомагає придушувати спогади - У мозку однієї людини можуть жити два різних особистості, свідчить нове наукове дослідження, і кожна з них, мабуть, використовує власну нервову структуру з метою придушувати або воскрешати спогади.
23:28:02 22.10.2014

Ультрасонографія органів черевної порожнини

Ультрасонографія органів черевної порожнини - Ехографія органів черевної порожнини проводиться вранці натщесерце після нічного голодування, однак в екстрених ситуаціях дослідження може бути виконано в будь-який час. У більшості випадків особливої підготовки не потрібно, хоча у огрядних пацієнтів, хворих з вираженим метеоризмом якісний огляд може бути ускладнено.
23:27:46 22.10.2014

Необхідна державна програма по збільшенню тривалості життя росіян

Необхідна державна програма по збільшенню тривалості життя росіян - З ініціативою про розробку програми, заснованої на практичному досвіді інноваційному і включає комплекс конкретних заходів для збільшення тривалості життя російських громадян, вирішили звернутися до керівництву країни учасники круглого столу «Активне довголіття: інноваційні технології», проведеного напередодні Дня людей похилого віку Центром соціальних інновацій.
23:27:44 22.10.2014

Епідемія грипу в Японії - хворі 40000 осіб

Епідемія грипу в Японії - хворі 40000 осіб - Найсильніша епідемія грипу зафіксована в Японії. У цій маленькій країні вже 40000 людей заражені вірусом грипу.R
23:27:33 22.10.2014

Ризик остеопорозу, проблем з кістками і суглобами може бути успадкований через покоління

Ризик остеопорозу, проблем з кістками і суглобами може бути успадкований через покоління - Це вперше підтвердили шведські медики. Якщо у дідуся чи бабусі був негативний досвід перелому стегна, то й в онуків існує ймовірність низької щільності кісток. Таку закономірність виявили фахівці Сальгренська академії при Університеті Гетеборга.
23:27:21 22.10.2014

Ендокринологи з Каліфорнії отримали важливу інформацію про фізіологічному впливі гормону GLP-1, який секретують клітини внутрішньої вистилки кишечника

Ендокринологи з Каліфорнії отримали важливу інформацію про фізіологічному впливі гормону GLP-1, який секретують клітини внутрішньої вистилки кишечника - В останні роки було доведено, що цей гормон пригнічує апетит і одночасно збільшує інтенсивність вироблення інсуліну бета-клітинами підшлункової залози. Нові експерименти показали, що GLP-1 не тільки змушує ці клітини виробляти більше інсуліну, але також нормалізує їхню роботу і навіть захищає від передчасної загибелі.
23:27:10 22.10.2014

Лікарі розробили нову методику обстеження учасників локальних війн

Лікарі розробили нову методику обстеження учасників локальних воєн - У Свердловському обласному госпіталі для ветеранів війн розроблена і впроваджена нова методика обстеження пацієнта. Діагноз пацієнта лікарі тепер можуть встановити протягом десяти хвилин.
23:27:09 22.10.2014

Прихильність"зеленого змія"розпізнають з народження

Прихильність"зеленого змія"розпізнають з народження - У ході дослідження, проведеного групою співробітників Інституту біохімії і генетики Уфімського наукового центру РАН, були виявлені гени, що визначають схильність до алкоголізму і наркоманії. За словами керівниці дослідницької групи доктора біологічних наук, професора Ельзи Хуснутдінова, всього в організмі людини налічується близько восьми таких генів, проте справжньою причиною вироблення поганих нахилів стає їх певне поєднання, а також приналежність до тієї чи іншої етнічної групи та географії проживання.
23:26:58 22.10.2014

Гостра ниркова недостатність

Гостра ниркова недостатність - Гостра ниркова недостатність (ОПН) - гостре, потенційно оборотне випадіння видільної функції нирок, що виявляється бистронарастающей азотемією і важкими водно-електролітними порушеннями.
23:26:48 22.10.2014

Американці визнали зубну щітку найбільшим винаходом

Американці визнали зубну щітку найбільшим винаходом - Найбільшим винаходом людства американці вважають зубну щітку. Такі результати опитування Lemelson-MIT Invention Index, проведеного фахівцями Массачусетського технологічного інституту, повідомляє CNN.
23:26:46 22.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html